Yeni KIA Ceed için xenon far

berkan1981

New member
Taktiran arkadaşlar bi fotograf koyarsa cok makbule gecerler

Tesla

New member
Philips X-treme vision H7 kısa far ampulleri ile kapalı otoparkta (aydınlıktı) çekilmiş resimler. Pek fikir vermese de renk konusunda biraz bilgi verir belki. Gece yolculuğuna çıkınca da resim çekip bu başlığa eklerim.

metin

New member
Aydınlatma konusunda hiçbir fark yok boşa para 55 lira yazık

Çok şey bilmek önemli değil önemli olan doğruları bilmektir

berkan1981

New member
Bugun servisteydim orjinal xenonlar gelmis servislere dagitilcakmis

akrepkral86

New member
Evet fiyatını bende çok merak ediyorum ayrıca bizim araçlarda far yıkama ve oto far yükseklik ayarı yok benim bildiğim böyle araçlar muayeneden geçemiyor nasıl olacak bu iş anlayamadım

bu yazılardan sonra

saniyi den Philips-X-treme-Vision-H7 ampul aldım 50 tl aracın üzerinden çıkanlarda aynı philips H7 12v 55w sadece bir kod farklı eski ampullerde LLC.... yenilerde ise LLW.... öyle bir şey yazıyor fotoğraf çektim ama okunmuyor eskisinin üzerindeki kodu daha sonra yazarım.

alınca hemen taktırdım hava aydınlıktı ikisinin arasındaki farkı gösterir bir foto çekemedim ama eski fotolardan belki bir şey yakalarsam yeni lerle karşılıklı foto koyarım.

gelelim işin özüne fayda etti mi derseniz dün gece yaptığım yolculukta evet renk olarak (beyaz, sarı, mavi...) eskisinden (orjinal) farkı yok ama görüş mesafesini baya etkiledi

hatta eşim ben bir şey söylemeden bunun farlarına bir şey mi yaptın daha iyi aydınlatıyor dedi.

akrepkral86

New member
Arkadaşlar ben aracıma xenon far taktırmak istiyorum ama bildiğiniz üzere sonradan takılan xenonlar muayeneden geçmiyor çünkü xenonla birlikte ayrıca oto far seviye sensörü ve far yıkama sistemi isteniyor bunları sonradan taktırmak mümkün mü acaba takılırsa bana kaça mal olur bu iş

akrepkral86

New member
Bu konuda bilgisi olan yok mu arkadaşlar soruma daha cevap gelmedi

By_Cesar

Active member
Arkadaşlar ben aracıma xenon far taktırmak istiyorum ama bildiğiniz üzere sonradan takılan xenonlar muayeneden geçmiyor çünkü xenonla birlikte ayrıca oto far seviye sensörü ve far yıkama sistemi isteniyor bunları sonradan taktırmak mümkün mü acaba takılırsa bana kaça mal olur bu iş
Sonradan taktırabilirmisin bilmem ama baya tuzlu olacağı kesin.. Ayrıca mercekli farlarda xenon hafif kusur olarak geçiyor. Far yıkama taktırmana gerek yok :eek:

KİA ERBEK SEMİH

New member
Değerli ceed kullanicilari yeni ceed araciniza xenon montaji garantili bir şekilde yapabilirim.kendi aracimda kisa ve sis farlarinda mevcut sorunsuz iki ceed değişikliği yaptim iki aracimada uyguladim 1 yil oldu kesinlikle tavsiye ederim hizmeti almak isteyen servisi ziyaret edebilir.olmaz diyen servislere aldanmayin uğraşmak istemiyorlar fotoğraf ekliyorum inceleyin.

vlknylmz

New member
Değerli ceed kullanicilari yeni ceed araciniza xenon montaji garantili bir şekilde yapabilirim.kendi aracimda kisa ve sis farlarinda mevcut sorunsuz iki ceed değişikliği yaptim iki aracimada uyguladim 1 yil oldu kesinlikle tavsiye ederim hizmeti almak isteyen servisi ziyaret edebilir.olmaz diyen servislere aldanmayin uğraşmak istemiyorlar fotoğraf ekliyorum inceleyin.
Bekliyoruz fotoğrafları ?

KİA ERBEK SEMİH

New member
Fotoğraf ilk ceed aracim ikinki ceed aracimin fotoğrafini bulabilirsem onuda ekleyeceğim şuan ki aracimdada mevcut onuda fotoğraflayip sizlere sunacağim bir çok müşterim var aracina uyguladiğim sorunla karşilaşmiyoruz ve xenon 2 yil garantili.

KİA ERBEK SEMİH

New member
Mfk veya cenmax ikisinide kaliteli buluyorum aydinlatma ve renk bakimindan son aşamada karar sizin iki şeçenek var ,saygilarimla

vlknylmz

New member
farlarda arkası delinme oluyormu ? kapak delinmeden olmuyor diye biliyorum ama ?

KİA ERBEK SEMİH

New member
Deliniyor ama yaptiğimiz montaja güvenebilirsiniz.arkadaşlar araçlariniza family card çikralim eğer yoksa çok faydali ayrica profilimden servisimizle ilgili görselleri inceleyebilirsiniz servis danişma 05493422003