Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

akrepkral86

New member
Arkadaşlar bu Erbek oto'da yapılan cam modülü sadece kapamamı yapıyor yoksa açmada yapıyor mu ayrıca fiyatı nedir bilgisi olan var mı

ErbekOtomotiv

New member
Arkadaşlar bu Erbek oto'da yapılan cam modülü sadece kapamamı yapıyor yoksa açmada yapıyor mu ayrıca fiyatı nedir bilgisi olan var mı
Sadece kapama yapılıyor. Sunroof hariç 150 tl (eğer araca tek modül yeterli gelirse, genellikle yeterli oluyor), sunroof dahil 200 tl

slhyldz

New member
Genelde cam acma soyle oluyor. 1. Basmada kapilar aciliyor. 2. Basmada camlar aciliyor
veya
kapi acmaya tek basmada kapilar aciliyor.
Basili tutunca camlar aciliyor. Birakinca acma islemi duruyor. Kilitlemede ayni sekilde

E.Mert

New member
i30 üyelerinden öğrendiğim kadarıyla cam açma/kapama modülü bu

Tahmini Teslimat Zamanı

sanroof açma/kapama modülü de bu

Tahmini Teslimat Zamanı

bu ürünleri getirtip i30'da uygulamışlar. https://www.youtube.com/watch?v=HeBo0gXBT0M

ben daha önce de demiştim, ürünü buldum fakat Ankarada taktırabileceğim bi yer bulamadığım için almadım. ürünlerle ilgilenen varsa sipariş verilirken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar varmış onları da belirteyim. i30'da bu modülü uygulayan kişinin şöyle bir açıklaması var :

"MODÜLLERİ YAPTIRDIĞIM YERDEN BİR ÇOK KİŞİ ÜRÜN ALDI AMA STANDART ÜRÜN OLDUĞU İÇİN MEMNUN KALMADILAR RİCA MİNNET 4000 KİŞİLİK GRUP TA PAYLAŞACAĞIMI TÜRKİYEDEN SİPARİŞ VEREN OLURSA DİREK BANA YAPILAN ÜRÜNLERDEN KARGO YAPMALARINI İSTEDİM 2 GÜNLÜK GÖRÜŞMELERİM BU GÜN SON BULDU OKEY ALDIM SİPARİŞ ESNASINDA İSTERSENİZ AHMET BAYCANA YAPILAN ÜRÜNDEN GÖNDERİN DİYE NOT DÜŞEBİLİRSİNİZ
(Do the same with the product that you send Ahmet BAYCAN) NOTUNU SİPARİŞ ESNASINDA SİPARİŞ NOTU BÖLÜMÜNE YAZARSANIZ DAHA İYİ OLUR
ADETLİ ALIM YAPMAYIN GÜMRÜK SORUNU OLUYOR 2 ADET ALIN PAKET YAPARLAR FAZLA ALIRSANIZ KOLİ YAPARLAR GÜMRÜĞE TAKILIR
FREE SHİPPİNG İLE SATIN ALIN 1 AYDA GELİR TEMİZ GELİR
HIZLI KARGO İSTERSENİZ 50 DOLAR USTU PARA ÖDERSİNİZ
"

slhyldz

New member
[MENTION=2187]E.Mert[/MENTION] Yeni eski kasa farkedermi acaba? Birde i30 için üretilen bu modül ceed'e uyar mı?

slhyldz

New member
hi,
i want to buy this item but i have a question.
I have kia ceed 2012 which is the 2009-2012 old model.
Does this item work with my car?
How do the operation mode for opening the window remotely?
I mean, should i press the opening button for a long time?
In addition, I live in Turkey.
Aşağıdaki linkte yer alan ürüne bu şekilde mesaj attım bakalım ne cevap gelecek.
Aynı sitede satıcının diğer ilanlarında ceed için olanıda varmış. Tahmini Teslimat Zamanı

E.Mert

New member
@E.Mert Yeni eski kasa farkedermi acaba? Birde i30 için üretilen bu modül ceed'e uyar mı?
[MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] abi ben i30'a bunu uygulayan kişi ile görüştüm, ismi Ahmet Baycan facebook profiline buradan bakabilirsin. https://www.facebook.com/baycan34 benim aracın bağlantı yerlerinin resimlerini gönderdim, i30 ile bire bir aynı olduğunu söyledi. Hatta herhangi bir oto elektrikçinin bu modülü takabileceğini, telefonda tarif edebileceğini söylüyor kendisi. ayrıca i30 facebook sayfasında kısaca tarif etmiş nasıl bağlanacağını

esenlik

New member
Benim için gerekli bir donanım Erbek ile bende bakımda görüşmüştüm 200 TK sunroof dahil
Ancak bir süre araştırdığımda modüllerin bizim araçlara soket ve kablo ile montaj yapılan şekilde iki türünün var olduğunu öğrendim Erbek ile geçen hafta bu işi yapan ustasıyla konuştuğumda ellerindeki modüllerin soketli olmadığını ancak kablolarıda kesmediklerini direkt varolan kabloların arasına girerek işlem yaptıklarını öğrendim.
Kesilmeyecek bile olsa kablolara müdahale olacak olması kafamı bulandırarak beni şimdilik montaj fikrinden uzaklaştırdı, soketli modül ile montaj yapan yerde servis olmadığı için yaptırmak istemiyorum ileride olası bir sorunda garanti problemi yaşanabilir.

yLceu

New member
Bende bu modül konusunu takip ediyorum. Soketli modül için camlar ve sunroof açılıp kapanabileni varmıdır ,fiyatı nedir?
Erbek fiyat verebiliyor mu ?

esenlik

New member
Erbekte şuan soketli sistem yok gelirmi diye sormadım ama buradan sanıyorum talebimizi görürler yardımcı olacaklarına eminim ;)
Dşarıdan soketli sistem için aldığım fiyatı her ne kadar işlerini sağlam yaptıklarını bilsemde garantili araca elektrik/elektronik ile ilgili müdahelelerin yetkili servis dışında olmaması gerektiğine inandığım için paylaşmaya gerek yok diye düşünüyorum

yLceu

New member
Erbekte şuan soketli sistem yok gelirmi diye sormadım ama buradan sanıyorum talebimizi görürler yardımcı olacaklarına eminim ;)
Dşarıdan soketli sistem için aldığım fiyatı her ne kadar işlerini sağlam yaptıklarını bilsemde garantili araca elektrik/elektronik ile ilgili müdahelelerin yetkili servis dışında olmaması gerektiğine inandığım için paylaşmaya gerek yok diye düşünüyorum
Bahsettiğiniz firmanın taktığı modül açma ve kapama yapıyor mu?

esenlik

New member
Bahsettiğiniz firmanın taktığı modül açma ve kapama yapıyor mu?
Ne yalan söyliyeyim onu sormadım ama detay açıklama yaptı bu iki sistemin farkını açma yapıyor olsa söylerdi diye düşünüyorum yine ulaşıp sorarım

yalçın1907

New member
erbek otomotiv yetkilileri bu modül şimdi değilde diyelim 1 yada 2 sene sonra çıkarsa aracın garanti süresi boyunca etki etmez değilmi.. taktıranlar acaba sorun varmı hiç.. aracı yeni aldım 15 günlük henüz yaptırsammı..