Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

leonine25

Active member
Ümit kardeş sen 2005 ford focusta bile vardı diyorsun benim 2005 model peugeot 307'de bile vardı yanı sırf bu gibi nedenler yüzünden millet uzakdoğu araçlarını tercih etmiyor adamın 10 sene önceki aracına koyduğu özelliği sen mevcut aracına koymazsan tabiiki onlar kadar satamazsın daha uzakdoğulu üreticilerin katetmesi gereken çok yol var tasarım 10 numara olabilir ama iş sadece tasarımla bitmiyor bunun yanında yeni teknolojilerde geliştirmek lazım en basit örnek bizim araçlarda yol bilgisayarı çok basit tasarlanmış mesela o benim nefret ettiğim jetta'da bile yol bilgisayarında bütün aracın verileri gözüküyor bizimki sadece ort hız cartı curtu gösteriyor yanı kısacası demek istediğim detaylara önem vermek gerekir.
Haklısın hocam... Şimdi kullanıcılar bu özelliği aracında ararken ve maliyeti 130+2 paket malbora+ milka çukalata iken sen firma olarak bunu 50tlye mal edebilirken 75,000tl lik bir arabaya bunu koymazsan millet güler. Geçen servistede söyledim. Arabaya donanım doldurmuşsun eyvallah. Ama bu neden yok. Hadi bu konfor amaçlı diyelim. Sürekli tekrarladığım konuda viraj aydınlatma farları 4-6 ayda bir patlıyor. Neymiş sık yanıp sönüyorda ondanmış. Arkadaş 2008 lagunadaki neden patlamıyor.Örnek Araya iki devre koysan 24w lık ampule 23w versen ampulun ömrü uzuyorken sen araba yapacak teknolojiye sahipsin(k5-k6-k7 yi düşünürseniz birde) böyle basit konuyu neden göz ardı edersin. Millet yılda min 100tl ampul parası ödüyor ve zaman kaybı yaşıyor. Küçük bir rakam gibi durabilir ancak trafik sigortasına teklif alırken 500 yerine 400tl diyeni tercih ediyorsak küçük rakamı da göz ardı etmemek lazım. Özelliklede ülkemizde kontağı çalıştırmadan ortalama bir araç için yılda 2500tl ödüyorsak.

ErbekOtomotiv

New member
Cam modüllerimiz bitti, isteyen olursa sipariş vermem gerekicek bilgi üzerine, bilgilerinize..

arda-buse

New member
Nurbanu hn.yarin geliyorum toplantimi ogleden sonraya ayarladim.

ozcnsmt

New member
Bende aracimi Carsamba gunu ateslim Gul-Al aldan tealim aldiktan sonra ilk is olarak Erbek otoya gidip cam kaldirma ve sun roof modulunu taktirdim. Sonuc basarili bence. 1 defada acik kalmis olan ne varsa kapatiyo. Bunu disinda Erbekteki karsilama ilgi vs hosuma gitti hatta araci aldigim yerdeki saticidan cok Erbekte modulu takan yanlis hatirlamiyorsam Fikret bey aracin puf noktalarini ustunden gecerek anlatti. Nurbanu hanim okuldaydi sanirim tanisamadim ama telefonla konusmustuk oncesinde. Sonuc olarak yapilan isten oldumca memnunum.

deadgarden

New member
Bende aracimi Carsamba gunu ateslim Gul-Al aldan tealim aldiktan sonra ilk is olarak Erbek otoya gidip cam kaldirma ve sun roof modulunu taktirdim. Sonuc basarili bence. 1 defada acik kalmis olan ne varsa kapatiyo. Bunu disinda Erbekteki karsilama ilgi vs hosuma gitti hatta araci aldigim yerdeki saticidan cok Erbekte modulu takan yanlis hatirlamiyorsam Fikret bey aracin puf noktalarini ustunden gecerek anlatti. Nurbanu hanim okuldaydi sanirim tanisamadim ama telefonla konusmustuk oncesinde. Sonuc olarak yapilan isten oldumca memnunum.
bundan sonra sıkça erbek
aracınız hayırlı olsun. ve modülünüztabikide :) bundan sonra bakımlarıızda erbeği tercih edersiniz umarım:)

ozcnsmt

New member
Tesekkur ederim. Umarim periyodik bakimlar ve cay kahve sohbet disinda ziyaret olmaz. :)

arda-buse

New member
Fikret usta eline saglik modul cok guzel oldu, ilgimi harikaydi.

Batum

New member
konuyu sonuna kadar okudum ve ceed gibi ful bir araçta böyle basit bir özelliği neden atlamışlar anlam veremedim!
modül takmadan olmaması çok garip.
vag grubu araçlarda pc yardımı ile vagcom taklılıp sadece menüden bazı işaretlemeleri yapıldığında ne istersek açıp kapatabiliyoruz.

ankleon

New member
abilerim iyi akşamlar cam+ayna kaldırma modülünü 150tl ye buldum ankara içi ilgilenen arkadaşlar bana ulaşsınlar

rayen

Super Moderator
Cam açma da olan bir modül olsa daha çok ilgi çeker.

slhyldz

New member
Selam , ürün nasıl çalışıyor ? Basılı tutuncamı kapatıp açıyor. Birde ayna kapatma derken elektriksiz aynalara mı montaj oluyor. Son olarak Ürünü nereden nasıl alacağız?
abi benim elimdeki modül hem cam açma+kaldırma(100tl) hemde ayna katlama(50tl) toplam 150 tl

slhyldz

New member
abi benim elimdeki modül hem cam açma+kaldırma(100tl) hemde ayna katlama(50tl) toplam 150 tl
Selam , ürün nasıl çalışıyor ? Basılı tutuncamı kapatıp açıyor. Birde ayna kapatma derken elektriksiz aynalara mı montaj oluyor. Son olarak Ürünü nereden nasıl alacağız?
Mesut cevap bekliyorum . :) Uzun zamandır beklediğim ve birçok kişinin sorduğu bir üründü.

ankleon

New member
kusura bakmayın işlerim dolaysı ile giremedim... öncelikle aynaların kapanması için elektirikli kapana aynası olması lazım yani motorsuz ayna var ise ayna kapama modülü işinize yaramaz. ikinci soru hayır basılı tutmuyoruz örneğin arabayı park ettik kapama tuşuna 1 kez bastığınızda aynalar ve camlar kapanacak. açma tuşuna bir kez basılınca ayna açılacak. iki kez açma tuşuna basılınca ayna ve camlar açılacak.. ürün 15-20 güne kadar elimizde olacak ankara içi elden ankara dışına ise kargo ile yollarız. [MENTION=1857]slhyldz[/MENTION]

akrepkral86

New member
Dediğiniz gibiyse bende almayı düşünürüm fakat bu cam açma-kapama modülü sunroofuda kapsıyormu yoksa onun için ayrı bir ücret mi ödememiz gerekiyor birde montajı nerede yaptırıcaz onun içinde ayrıca ücret ödemek gerekiyor tabiiki

slhyldz

New member
Anladığımı yazıyorum onaylarmısınız.

1. Aracı park ettik ve camlar açık. Kilit tuşuna bastığımız gibi kapılar kilitleniyor ve açık olan camlar kapanıyor.
Soru : Tek tekmi kapanıyor. Bütün camlar aynı andamı kapanıyor ?

2. Arac kilitli ve açma tuşuna bir defa bastık bütün kapılar açılıyor .

3. Araç kilitli ve açma tuşuna bir defa bastık kapılar açıldı. Açık konumda ikinci kez bastıkmı dört cam sonuna kadar açılıyor.

kusura bakmayın işlerim dolaysı ile giremedim... öncelikle aynaların kapanması için elektirikli kapana aynası olması lazım yani motorsuz ayna var ise ayna kapama modülü işinize yaramaz. ikinci soru hayır basılı tutmuyoruz örneğin arabayı park ettik kapama tuşuna 1 kez bastığınızda aynalar ve camlar kapanacak. açma tuşuna bir kez basılınca ayna açılacak. iki kez açma tuşuna basılınca ayna ve camlar açılacak.. ürün 15-20 güne kadar elimizde olacak ankara içi elden ankara dışına ise kargo ile yollarız. @slhyldz

ankleon

New member
Sanrufu Kapsamıyor montaj çok kolay ben kendi arabama yapınca videosunu yükleyeceğim oradan yapabilirsiniz ... Sadece sanruf da +50 tl

ankleon

New member
1. Camlar tek tek kapanıyor 2. Doğrudur 3.evet aynen Dediğiniz gibi