Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

candosttum

New member
Merhaba; Erbek otomotiv yaklaşık bir yıl önce isim değiştirmiş ve aynı kadro ve concept ile Ersöz otomotiv(0 216 557 00 00) olarak hizmet veriyor(bende yeni öğrendim). Ben 4 cam kaldırma +sunroof kapatma olarak taktırdım(10.12.2018). çok da güzel oldu. ceed clup üyelerine indirimli olması ayrıca bi güzellik, kendilerine teşekkür ediyorum. aynı gün babamın aracınada (2014 hyundai İ30) 4 cam kaldırma + sunroof kapatma olarak aynı yerde taktırdım. (ama maalesef babam indirim alamadı :)). . Emeği geçen Fikret ustanın eline sağlık. kesinlikle tavsiye ederim..

Son düzenleme:

unalks

New member
hayırlı olsun güle güle sorunsuz kullanırsınız umarım. maliyeti ne kadar oldu :confused: birde kablo kesme birleştirme işlemi oldu mu :confused:

alicanım

Member
Ben Erbek(Ersöz)otomotivde cam kaldırma modülü taktırdım.İlk zamanlar çok iyi olmuştu ama daha sonra camlardan bir tanesi kitlendi ve cam çalışmadı.Gittiğim oto elektirkçi sorunun modülden olduğunu ve arıza yaptığını söyledi.Tamiri olmadığından tümünün sökülmesi gerektiğini ve o şekilde sorunun çözüleceğini belirtti.Yani modül için verdiğim para çöpe gitmiş oldu.