Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

akrepkral86

New member
Videoyu yayınlarsanız ona göre bakıp karar veririm kafama yatarsa sipariş veririm

ankleon

New member
bi sorun çıkmazsa eğer bu pazar hem cam açma+kapama, hem ayna açma+kapama, hemde kapılara fitilli neon döşeyerek ambiyans aydınlatmasını da yapıp fotoları pazartesi salı yükleyeceğim. saygılar

fenci

New member
bi sorun çıkmazsa eğer bu pazar hem cam açma+kapama, hem ayna açma+kapama, hemde kapılara fitilli neon döşeyerek ambiyans aydınlatmasını da yapıp fotoları pazartesi salı yükleyeceğim. saygılar
Merakla Beklemedeyim.:):):cool:

alicanım

Member
Bu cam kaldırma modülü sadece ceedler için mi takılıyor?RİO modellerede takılıyorsa bende taktırmak isterim.Erbek otodaki Nurbanu Hanım bu konuda bilgi verirse memnun olacam.Şimdi den teşekkür ederim.

pepe

Active member

Özellikle kapı aydınlatmaları ve ambiyans ı merakla bekliyorum...Osramın böyle bir ürün paketi vardı. Kapı eşikleri, kapı kolları ve konsol için. Onu yakalarsan ne ala

ankleon

New member
Özellikle kapı aydınlatmaları ve ambiyans ı merakla bekliyorum...Osramın böyle bir ürün paketi vardı. Kapı eşikleri, kapı kolları ve konsol için. Onu yakalarsan ne ala
pazar bitirip resimlerini ve videosunu yüklerim evet osramın o ürününü gördüm prof bir ürün ama fiyat olarak 100 doları geçiyor benim yapacağım 5mt neon 4 invantör toplam maliyet 70 lira ve kesme delme işlemi yok fitilli olduğu içinde kolay montaj ediliyor

E.Mert

New member
herkese merhaba,

Konu hakkında yazılanları başından sonuna kadar okudum, uzun süredir ben de bu konuda araştırma yapıyodum, hyundai forumuna bile üye oldum :) tam ümidi kesmiştim ki bizim forumda bu başlığı gördüm. (uzun zaman önce yazılmış fakat ben bugün gördüm) Benim bu konuda şöyle bi tecrübem var: bildiğimiz gibi kia ceed ve hyudai i30 aynı araç, teknik ve donanımsal olarak tamamen aynı. burda hyundai araca uygulanan cam ve sanroof açma-kapama modülünün videosunu bi arkadaşımız paylaşmış. ben o modülü satan kişiyi buldum, elinde modül de vardı fakat Ankarada montajı yapabilecek bayi bulamadığım için alamadım. 4 cam açma-kapama ile sanroof açma-kapama iki farklı modül şeklinde satıyodu, alibaba.com'da benzer ürünler de var.

Auto accessories electronicsOriginal Window closer For KIA window closer No need to cut any wire, to save 90% installation time-in Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

acaba bu konudaki son durum nedir? cam ve sanroof açma-kapama taktırabilen var mı?
[MENTION=2207]ankleon[/MENTION] sizin siparişler gümrüğe takılmış galiba, son durum nedir? ben modülü bulsam takabilir misiniz?

Not : aracım 2013 ceed concept plus

rayen

Super Moderator
[MENTION=2187]E.Mert[/MENTION] kendinizi tanıtınız lütfen.

fenci

New member
Cam açma kapama modülü bende taktırmak istiyorum, Nasıl yaparız?? Yarın ve pazar Ankarada olacağım.

ErbekOtomotiv

New member
İstanbul'a gelirseniz bekleriz. [MENTION=2091]fenci[/MENTION]

alicanım

Member
11 Nisan Cumartesi günü ben de İstanbul'a Erbek Otomotive gelecem.Hem cam kaldırma modülü taktıracam hem de arabanın yıllık bakımını yaptıracam.İnşallah bir aksilik çıkmaz.

esenlik

New member
Merhaba,
Benimde geçen hafta aldığım ikinciel aldığım 2013 model aracıma cam modülü taktırma niyetim var, aynı şekilde bende 11 Nisan Cumartesi hem 2. yıl bakımı için Erbek'e gelmeyi düşünüyorum. Randevu alırken özellikle belirtmem gereken birşey varmı?

ErbekOtomotiv

New member
Yok hayır bekliyoruz ? [MENTION=779]esenlik[/MENTION]

tayfunyaman

New member
Bugün cam kaldırma modülü için erbek'teydim
sağolsunlar çok bekletmeden işlerimi hallettim.
merak edenler için söyleyeyim , tüm camlar aynı anda kapanıyor ve sonrasında sunroof kapanıyor. ve sunroof altındaki perdede kapanıyor.
eksikliğini hissettiğim bir özellikti , herkese öneririm.

Nurbanu hanım ve Uğur bey'e ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür.

E.Mert

New member
cam + sunroof kapama+açma müdülünü Ankara da yaptırabileceğimiz bi yer var mı?

By_Cesar

Active member
Bugün cam kaldırma modülü için erbek'teydim
sağolsunlar çok bekletmeden işlerimi hallettim.
merak edenler için söyleyeyim , tüm camlar aynı anda kapanıyor ve sonrasında sunroof kapanıyor. ve sunroof altındaki perdede kapanıyor.
eksikliğini hissettiğim bir özellikti , herkese öneririm.

Nurbanu hanım ve Uğur bey'e ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür.

Hayırlı olsun. Modül işçilik Ne kadara mal oldu toplam ?