Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

By_Cesar

Active member
Arkadaşlar malum bizim araçlarda otomatik cam kaldırma ve sunroof kapatma özelliği ne yazık ki!!! yok :( Sitelerde araştırıken uzakdoğu menşeili bir sitede bizim araçlar için üretilen cam kaldırma modülüne rastladım 2010-2012 arası diyor acaba uymazmı yeni kasalara?
Sorum şu bu ürünü alsak herhangi bir elektirikci bunu takabilirmi? Yahut serviste bu işlemi yaptırmaya kalksak garanti dışı durumu söz konusu olurmu?
Düşünce ve yorumlarınız biliyorsunuz ki bizler için değerlidir. Şimdiden teşekkürler

Almak isteyenler için ürünün adresi : Aliexpress.com da dan deki Oto aksesuarları electronicsoriginal pencere yakın kia pencere yakın kesmek için gerek yok herhangi bir tel,

Birde şöyle afilli bir kia logo aydınlatması var bunuda alıp arka bagaj kapağındaki logo ile değiştirmeyi düşünüyorum. Güzel olur muhtemelen : http://tr.aliexpress.com/item/4D-logo-Led-light-For-Kia-K2-k3-K5-rio-k2-Sportage-Ceed-Sorento-Soul-carnival/2012145806.html
Sevgiler..

ErbekOtomotiv

New member
[MENTION=1472]By_Cesar[/MENTION],
Daha önceki konularda bildirmiştim ama sirketimizce parçayı tedarik edip takımını yapıyoruz :)

ErbekOtomotiv

New member
Garanti dışı olma gibi bir durum yok diye biliyorum ki yüksek ihtimalle boyle, fakat yarın bu konu hakkında net bir bilgi veririm sizlere ?

deadgarden

New member
garanti dışı olma gibi bir durum yok diye biliyorum ki yüksek ihtimalle boyle, fakat yarın bu konu hakkında net bir bilgi veririm sizlere 
nurbanu bu modullerden servise getirtip burdan isteyen arkadaşlara taktirabiliriz aslinda .

ErbekOtomotiv

New member
Zaten isteyen olursa sipariş geciyorum diğer gün elimde oluyor ?

akrepkral86

New member
Bu mödülün fiyatı nedir acaba ben taktırabilirim.

akrepkral86

New member
Peki taktıktan sonra bir sorun olmuyor değilmi birde garantiyi etkiliyor mu taktırmaya karar verirsem sizin yer bana biraz ters kalıyor işimde yoğun olduğu için fazla vaktim yok gelmeye çalışırım.

ErbekOtomotiv

New member
Peki taktıktan sonra bir sorun olmuyor değilmi birde garantiyi etkiliyor mu taktırmaya karar verirsem sizin yer bana biraz ters kalıyor işimde yoğun olduğu için fazla vaktim yok gelmeye çalışırım.
Garantide bir sıkıntı cikaricagini düşünmüyorum %98 bu boyle fakat yarın sabah net bilgi verebilirim :)

brkrhn61

Active member
Eski kasa için sunroof dahil fiyatı nedir nurbanu hanım ?

ErbekOtomotiv

New member
Toplu fiyatı 150 tl fakat bir tanesinde ya eski kasa ya yeni kasa da sunroof sıkıntı çıkarabiliyormuş bazen onu yarın sabah Fikret ustadan öğrenip yazsam olur mu hangisinde sorun çıkarıyordu sunroof diye :)

barisulusoy

New member
Benim aracım tek kapı, bu modülde iki cam aynı andamı kapanıyor yoksa tek tek mi?

barisulusoy

New member
tek tek kapanıyor diye biliyorum ama işi yapana sormak daha dogru olur gibi genelde sonradan takılanlar tek tek kapıyor
Ben dışarıda taktırmıştım, tek tek kapanıyor önce sağ sonra sol, ama sol için yaklaşık 10 sn bekliyorsun, ee haliyle güvenemeyip başında bekliyorum. İkisi birden kapanıyorsa yeniden yaptırırım yani :D

sgmurat

New member
Ben tam olarak anlamadim bu işlemi yaptirirsak kumandadan açık olan cam ve sunroof ü kapatabilecekmiyiz