Aracınızın Resmi Şuanda

icmumcu

New member
Cevap: Re: Aracınızın Resmi Şuanda

ya ön cama yaptırmak güneşli havalarda on numara fayda eder ama gece sürüşte sıkıntı yaratmıyor mu
Benim aracımda da ziebart en açık film var ön camda. Yağmurlu ve gece bile hiç görüş eksikliği yaratmıyor. Ben çok memnunum.

NURŞEN

Member
inşallah bundan vazgecebılırsem :) bı daha kı hedefım tek kapı olcak zaten .. 2009 da alırken babamın ısrarıyla bole aldım aıle arabası olsun dedi ama pek aılecek kullandıgımızda solenemez :)

Srhn

New member
Ynt: Aracınızın Resmi Şuanda

Kiask :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

c@n

Super Moderator
Ne dul dul ne dul dul...:D senin ki dul dul se bizimkiler ne...:D

TeamPASAOGLU

Berkan

New member
bir kuble araç içinden yiğenim Can :D

2 yasına gireli 2 ay oldu. hertürlü aksaamı kurcalama ve bilme yeteneğine sahip :D
far, teker, ayna, egzoz, sinyal, korn,a ayna acma-kapama tuşu. flasör vites. ne varsa adını biliyor gosteriyor :D

Serkan OĞUZ

New member
Allah bağışlasın harika bir çocuk.Şimdiden böyle yetişirse ileride işiniz çok zor:) Bende o yaşlarda araba markasını geçtim lastik markalarını ezbere biliyordum şimdi hastalıktan kurtulamamıyorum:)

ceronimo1978

New member
Soner @ Serkan tesekkurler arkadaslar. Gri olan pro ilk kia tecrubem ve aracin tadini bacanagim suruyor ondeki beyaz ceed ise su ana kadar beni hic uzmedi. En arkadaki kirmizi puntoyuda en yakin zamanda kia ceed olarak guncelleyecegiz insallah. Serkan beyaz jant ve yaylarla enfes duruyor masallah

Serkan OĞUZ

New member
Soner @ Serkan tesekkurler arkadaslar. Gri olan pro ilk kia tecrubem ve aracin tadini bacanagim suruyor ondeki beyaz ceed ise su ana kadar beni hic uzmedi. En arkadaki kirmizi puntoyuda en yakin zamanda kia ceed olarak guncelleyecegiz insallah. Serkan beyaz jant ve yaylarla enfes duruyor masallah
Sağolasın Erkan birşeyler yapmaya çalıştık ufak tefek.Giderken kaliperler çok müthiş duruyor dediler ama malum ben göremiyorum;)

serdar1457

New member

budur diyeceğim bi jant daha gremedim olursa bi jant alacğaım

yandakide biraderin i30

ceed gibisi yok :D