Aracınızın Resmi Şuanda

deadgarden

New member
:cool: APP şart sordum 120 liraya mühürlü ap yapıyorlar.

deadgarden

New member
Cevap: Re: Aracınızın Resmi Şuanda

Ben 100 tl ye yaptirttim kendi plakalarimi.. istersen vereyim telefonunu cocugun sana da yaptirsin...

TeamPASAOGLU

olur abi alayım numarasını. yeri nerde arkadaşın. mühürlümü yapıyor?
@Srhn knka nabıyım heryerde oğuşlar karşıma çıkıyor :D app den sonra oguşlardanda kurtulmuş olurum.

Can abi app yaptırırken dikkat etmem yazı kalınlığı. yazı formatı varmı.?

c@n

Super Moderator
olur abi alayım numarasını. yeri nerde arkadaşın. mühürlümü yapıyor?
@Srhn knka nabıyım heryerde oğuşlar karşıma çıkıyor :D app den sonra oguşlardanda kurtulmuş olurum.

Can abi app yaptırırken dikkat etmem yazı kalınlığı. yazı formatı varmı.?
Seat forumundan bir arkadas. Ek is olarak yapiyor. Ben sana ozelden atacam telefonunu. Beni soyle Sana yardimci olur.. Benim aracin fontlarin da alirsan sikinti olmaz. Benim konuda bak resimlere gorursun. Orjinale cok yakin. Zaten problem cikarmayan fontlar bunlar.

TeamPASAOGLU

AE926

New member

Seat forumundan bir arkadas. Ek is olarak yapiyor. Ben sana ozelden atacam telefonunu. Beni soyle Sana yardimci olur.. Benim aracin fontlarin da alirsan sikinti olmaz. Benim konuda bak resimlere gorursun. Orjinale cok yakin. Zaten problem cikarmayan fontlar bunlar.

TeamPASAOGLU

o numarayı bizde alabilirmiyiz ki acabaa ? :confused:

Serkan OĞUZ

New member

ERGE

New member

Güle güle kullan Erman hakikaten güzel olmuş.Şimdi bütün camlar tek parça tek renk.Güneş konusunda da faydasını göreceksin 2 saatte gözün alışıyor zaten.
Alıştı bile serkan;)umarım polis amcalar sıkıntı yaratmaz:confused:

Serkan OĞUZ

New member

Alıştı bile serkan;)umarım polis amcalar sıkıntı yaratmaz:confused:
Alışır alışır:) Ben en açık olan filmi yaptırdım, tüm gün polislerin en yoğun olduğu yerlerde önlerinden geçiyorum,işyerimde oldukça merkezi bir yerde ama şükür hiç sorun olmadı o yüzden için rahat olsun güle güle kullan:)

dellobaltino

New member

Güle güle kullan Erman hakikaten güzel olmuş.Şimdi bütün camlar tek parça tek renk.Güneş konusunda da faydasını göreceksin 2 saatte gözün alışıyor zaten.
ya ön cama yaptırmak güneşli havalarda on numara fayda eder ama gece sürüşte sıkıntı yaratmıyor mu

ERGE

New member

ya ön cama yaptırmak güneşli havalarda on numara fayda eder ama gece sürüşte sıkıntı yaratmıyor mu
Eski aracdada vardı. Aksine kullanım kolaylığı bile sağlıyor. Karşıdan uzun farla gelen sürücülere göre. Tabi en açığını yaptırırsan

Serkan OĞUZ

New member

Mehmet güneşli havalarda faydası oluyor ama bir o kadarda gece rahat ettiriyor.Ermanım dediği gibi görüş sıkıntısı hiç yaşamadım hemen alışıyorsun ama en açık filmden bahsediyorum,diğerlerini hiç denemedim açıkçası.Mesela kararan iç dikiz aynası görüş açısından tabii ki ön cam kadar önemli olmuyor ama o daha karanlık olmasına rağmen hiç sıkıntı yaratmıyor onun gibi düşünebilirsin.

Srhn

New member

Bu ön cam filmi muayeneden geçiyor mu acaba bilgisi olan varmı?

Berkan

New member
cam filmi demişken koyiyim benim gibi ayarsız yaptırmayın :D

3 tane numarası olan filmlerin, yanlara orta koyulukta, en ön camada bir acıgı diye tutturmama ragmen(kaba tabirle yan2 ön1) filmci vazgecirp abi gel 1 yapıyım aracın içide siyah zindan olur demesiyle :D hertarafa 1 numara çektirince aksam 6-7 den sonra gözükme sansı biraz olmadı anca siluet şeklinde,dısardan iceriyi cozmeye calısanları izlemesi ayrı keyifliydi ne yalan soyliyim ama :D

şimdiki kafamla asla en acık degil acıgın acıgını yaptırırm ısıgı/güneşi kırsın diye. Alışık olduğum için görme sorunumda nerdeyse hiç olmadı (zifiri karanlık in cin gecmeyen yollar haric :) ) standart farlar ve ampullerle

aşama aşama koyuyorum

bu 2009 daki ilk hallerinden akvaryum modeli.
aynı zamanda 2009 da şehitler için yaptığımız konvoyun öne yakın kısımları arkası halicin sonuna dogru baya uzuyor.

bu filmi yaptırdıgım gün aksamüstü

bu bodrumda arabayı yıkattıktan sonra arabanın 3 kapısıda acık olmasına ragmenki pozu :D

slhyldz

New member