Aracınızın Resmi Şuanda

ceronimo1978

New member
Yazilimsiz arac ile yazilimli arac cok farkli. Abartmiyorum bir aracin hizlanmasi bu kadar mi degisir. Kesinlikle yazilimsiz arkadaslar bir yazilimli arac denesin. Sonrasi size kalmis.

Leicageo

New member
Araç performans karşılaştırması yapılırken yazılımlı ceed'leri yazılım olmayan Leon,C4,İ30 lerle karşılaştırmıyorsunuz değilmi ?

Arkadaş yazılımsız ceed'e binilmez demiş o yüzden soruyorum.
Ceed almaya odaklanmışken bir yorum moral bozabiliyor:)

Srhn

New member
Cevap: Re: Aracınızın Resmi Şuanda

Soft bir yazilim yaptirirsan sikinti olmaz...:) yaptirmadan once turbo nu falan cok iyi kontrol ettir.. onun disinda cok sikinti yaratacak birsey yok zaten...

TeamPASAOGLU

Konuyuda baya dağıttık ama turboyu yazılım yaptırılacak yeremı kontrol ettırmek gerıkıyo abi yoksa herhangı bir serviste olabılırmı

Serkan OĞUZ

New member
Araç performans karşılaştırması yapılırken yazılımlı ceed'leri yazılım olmayan Leon,C4,İ30 lerle karşılaştırmıyorsunuz değilmi ?

Arkadaş yazılımsız ceed'e binilmez demiş o yüzden soruyorum.
Ceed almaya odaklanmışken bir yorum moral bozabiliyor:)
Yok moraliniz bozulmasın:) Dediginiz gibi açıkçası ben o şekilde karşılaştırıyorum ama diğer markalardan ziyade aynı araç ile yapıyorum bunu.Çünkü yazılım farkını aynı araçlar ile birisi stok birisi yazılımlı olacak şekilde denediğinizde böyle yorum ister istemez bende yapıyorum ama bu araba stok hali ile alınmayacak veya kötü bir araba anlamını taşımıyor.Ona bakarsanız iyi paralar verip 320d alan arkadaşım yazılımlı olan başka bir 320d araçtan performans olarak ciddi derecede fark yemesi stok Bmw'nin kullanılmayacak anlamını doğurmaz.Sadece yazılım ile arabanın daha neler yapabilecek güçte olduğunu farkediyorsunuz o kadar.Geçen gün 140hp Leon Tsi ile deneme yaptık ve beni geçti ama arabamdan hiç soğumadım:)

atalay83

New member
Bu hızı bana yetiyor, şahsi olarak bu chip olaylarına karşıyım. Araba'ya zarar vereceğini zannediyorum.

ceronimo1978

New member
Bende sahsen stok arac kullanmaya karsiyim. Eger yakittan kazanc saglayip gerektiginde performans alabilme ihtimalim varsa neden goz ardi edeyim. Isini bilen kisilerle bu olaya girenler sikinti yasamiyor yaptigim arastirmalara gore. Bu arada serkan dogru soylemis denemeyi yazilimli ve yazilimsiz ceed ile yapmalisiniz. Zaten yazilimli ceed diger markalara haddini bildiriyor.

Serkan OĞUZ

New member
Bu hızı bana yetiyor, şahsi olarak bu chip olaylarına karşıyım. Araba'ya zarar vereceğini zannediyorum.
Tercih meselesi sonuna kadar saygı duyarım.Bende yıllar boyu yaptırmadım sonunda denemek istedim ve daha önce yaptırmadığıma pişman olduğumu itiraf ediyorum.Ancak herşeyi tadında bırakmak lazım ben üst seviye performans isteyip o riske girmedim.O riske giren onca arkadaşım oldu ama amaçları farklıydı, yinede büyük sorun yaşayana denk gelmedim.Böyle yakınınızda yazılımlı bir Ceed olsa bir kullanıp deneseniz belki hoşunuza gidebilir.Ama stok halide keyifli, sonuçta araç keyifli:)

Srhn

New member
Ynt: Aracınızın Resmi Şuanda

Alacati sorf plajlari :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkan1981

New member
Ynt: Aracınızın Resmi Şuanda

Bizimkilerde bunlar :)

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

NURŞEN

Member
dun gece uzun bı aradan sonra her zamankı yerımızde : )