Aracınızın Resmi Şuanda

deadgarden

New member

Sakarya karasuda. kuma batırdık biz arabayı:) diğer taraftaki tekerlek buun 2 katı girdi. foto bu tarafdan çekebilmişim 1.5 saat çıkarmak için uğraştık :D

Serkan OĞUZ

New member
Geçmiş olsun olur böyle şeyler.Sorunsuz hallettiyseniz sıkıntı yok.

ozburan

New member
Ynt: Aracınızın Resmi Şuanda

Bici Bici yapınca yakışıklı olduk :D

ozburan

New member
Concept hocam yorumunuz içinde teşekkür ederiz :D

Serkan OĞUZ

New member
Cevap: Ynt: Aracınızın Resmi Şuanda

Tesekkur ederim herkese kazasiz belasiz surusler araclarimiz fabrikasyon sik zaten :)
Aynen araçların dizaynı çok güzel gerçekten ama senin araç renk olsun jant olsun çok sade ve çok hoşuma gitti.

Srhn

New member
Ynt: Aracınızın Resmi Şuanda

Aynen araçların dizaynı çok güzel gerçekten ama senin araç renk olsun jant olsun çok sade ve çok hoşuma gitti.
Tskkurler senin jantlarda bnm cok hosuna gidio sadeligini bozmamaya calisiorm arabanin biraz performans eksikligi var ama onuda halletcm bi sekilde :)

Serkan OĞUZ

New member

Tskkurler senin jantlarda bnm cok hosuna gidio sadeligini bozmamaya calisiorm arabanin biraz performans eksikligi var ama onuda halletcm bi sekilde :)
Aynen sadelik önemli:) Performans için hiç korkmadan ufak bir yazılım yaptır derim çok memnun kalır bir kez daha aşık olursun arabana:)

Srhn

New member

Aynen sadelik önemli:) Performans için hiç korkmadan ufak bir yazılım yaptır derim çok memnun kalır bir kez daha aşık olursun arabana:)
Ufak bişiler düşünüyorum maddi olarak rahatladığımda yaptırıcam artık gıdıklamaya başladı ama korkularımda yok değil başıma iş çıkmasındanda korkuorm açıkcası şans ya gelir beni bulur :D

Serkan OĞUZ

New member

Ufak bişiler düşünüyorum maddi olarak rahatladığımda yaptırıcam artık gıdıklamaya başladı ama korkularımda yok değil başıma iş çıkmasındanda korkuorm açıkcası şans ya gelir beni bulur :D
Aynen öyle ufak bir artış ilk etapta yeterli olur neticede yarışa araç hazırlamayacaksın.Hiçbir sorun yaşayacağını düşünmüyorum yinede karar senin tabii ki:)

c@n

Super Moderator
Soft bir yazilim yaptirirsan sikinti olmaz...:) yaptirmadan once turbo nu falan cok iyi kontrol ettir.. onun disinda cok sikinti yaratacak birsey yok zaten...

TeamPASAOGLU