Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

pepe

Active member
Bugün gelseydinız Erbek e hazır ben buradayken tanısırdik :) yormayın ctsi

rayen

Super Moderator
Ynt: Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

Şimdi o kadar kişi Erbek'e gideceksiniz, sonra biz burada soracağız hangi işlemler yapıldı, foto, video var mi? diye. Siz de vallahi aklımıza gelmedi diyeceksiniz. :D
0 yüzden uyarıyorum bir arkadaş bu görevi üstlensin foto, video artık ne imkan varsa bu işi bize görsel olarak aktarsın. :D
Millet gözüyle gördüğüne inanır. Böylece Erbek' de uygulama sayısını arttırsın. :)

akrepkral86

New member
Nurbanu hn kaç saat sürüyor bu modül takma işlemi ona göre işlerimi ayarlayıp en kısa sürede uğrıcam size

y@vuz

New member
bu modülden isteyen çok kişi var anlaşılan. bence siz toplu bir alım yapın biz de fırsat bulduğumuzda gelip taktıralım. olmaz mı?

ErbekOtomotiv

New member
[MENTION=1091]akrepkral86[/MENTION] bir iki saat arasında ? [MENTION=960]y@vuz[/MENTION] su an elimizde iki tane var birisi gitti biri kaldı gelmek isteyenler icin ben 5 adet daha sipariş veririm bana bilgi verirseniz sevinirim :)

y@vuz

New member
şahsen ben de istiyorum ama bu ay değil de önümüzdeki ay ancak yaptırabilirim. bir de geri vites kamerası elinizde var mı yada ben alıp gelsem montajı yapar mısınız ve fiyat ne olur?

yasinyilmaz

New member
Cevap: Ynt: Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

Şimdi o kadar kişi Erbek'e gideceksiniz, sonra biz burada soracağız hangi işlemler yapıldı, foto, video var mi? diye. Siz de vallahi aklımıza gelmedi diyeceksiniz. :D
0 yüzden uyarıyorum bir arkadaş bu görevi üstlensin foto, video artık ne imkan varsa bu işi bize görsel olarak aktarsın. :D
Millet gözüyle gördüğüne inanır. Böylece Erbek' de uygulama sayısını arttırsın. :)
Rasim abi, işlemden sonra detaylı bir şekilde resimli anlatmaya çalışırım. Herkes de fikir edinmiş olur.

Srhn

New member

Rasim abi, işlemden sonra detaylı bir şekilde resimli anlatmaya çalışırım. Herkes de fikir edinmiş olur.

yasin sende yaptıracakmısn bu modulu ve sunroofla berabermı yaptıracaksın :D

By_Cesar

Active member
OoOO Konu baya canlanmış :) Valla boluda olduğum için istanbula gelip taktırma durumum zor açıkcası en yakın servis sakaryada eğer varsa sakarya da bende orda taktıracağım, sunroof ıcın olan aparatın 200 tl olması tuhaf 4 cam için + işçilik 150 liraysa erbekte sunroof içinde bir iskonto ve güzellik yapmaları iyi olur diye düşünüyorum :) Ama yakın tarihte istanbula yolum düşerse orda da taktırabilirim 4 cam aparatını :)

rayen

Super Moderator
Ynt: Yeni Kia Ceed Cam Kaldırma Modülü

Arkadaşlar günaydın,
Öncelikle benim verdiğim 150 tl işçilik KDV dahil fiyat 4 cam Modülü içinmiş, sunroof icin ek parçayla 200 tl denildi.
Ayrıca 4 cam aynı anda kapanabiliyor.
Yalnızca sunroof 4 camdan sonra kapanıyor.
Ek parça ile toplam 200 TL deniyor. Umarım ben de yanlış anlamamışımdır. :D

barisulusoy

New member
Bende sunroof yok ya, yaptirsammi acaba ??

By_Cesar

Active member

Ek parça ile toplam 200 TL deniyor. Umarım ben de yanlış anlamamışımdır. :D
valla haklısın üstad ben yanlış anlamışım :) 200 tl bişi değil 4 cam ve sunroof için. Bakalım sakarya bayiden ne fiyat alıcam. Hatta öncesi ellerinde bu parça varmı onu öğrenmem gerek :)

pepe

Active member

Bu Cumartesi ben de başka bir nedenle tekrar Erbekte olacağım...modül için gelen arkadaşlarla tanışmış oluruz ;)

ErbekOtomotiv

New member
[MENTION=960]y@vuz[/MENTION] bey,
Sabah sordurabilirim geri gorus kamerasını size bilgi veririm, yada siz getirip gelirseniz montajını sağlarız sabah fiyat bilgisini veriyim ? [MENTION=1472]By_Cesar[/MENTION] bey %15 işçilik %15 yedek parça indirimi yapıyorum bu kadar oldu ?
Aynen [MENTION=214]rayen[/MENTION] beyin söylediği gibi 4 cam olunca 150 tl fakat sunroof icin ek bir parça ve daha fazla bir isclik gerekiyor o yuzden 200 tl ? [MENTION=1770]barisulusoy[/MENTION], tabiki kendi tercihiniz fakat guzel bi modül bmw gibi öneriyorum kendime de yaptiricam fakat bi fırsat olmadı ? [MENTION=1764]pepe[/MENTION] bekliyoruzz?

barisulusoy

New member
[MENTION=960]y@vuz[/MENTION] bey,
Sabah sordurabilirim geri gorus kamerasını size bilgi veririm, yada siz getirip gelirseniz montajını sağlarız sabah fiyat bilgisini veriyim ? [MENTION=1472]By_Cesar[/MENTION] bey %15 işçilik %15 yedek parça indirimi yapıyorum bu kadar oldu ?
Aynen [MENTION=214]rayen[/MENTION] beyin söylediği gibi 4 cam olunca 150 tl fakat sunroof icin ek bir parça ve daha fazla bir isclik gerekiyor o yuzden 200 tl ? [MENTION=1770]barisulusoy[/MENTION], tabiki kendi tercihiniz fakat guzel bi modül bmw gibi öneriyorum kendime de yaptiricam fakat bi fırsat olmadı ? [MENTION=1764]pepe[/MENTION] bekliyoruzz?
Peki tek dokunusta butun cam kalkiyor ya yeni ceedlerde, eskisinede uygulanabilirmi?

ErbekOtomotiv

New member
Bugün ustamıza sordum, tüm araçlarda aynı dedi sanırım hepsinde aynı sekilde butun camlar kalkabiliyor.

barisulusoy

New member
Bugün ustamıza sordum, tüm araçlarda aynı dedi sanırım hepsinde aynı sekilde butun camlar kalkabiliyor.
Yok benim dedigim kumandadan degil, kapi icinde otomatik tusu varya, cami kapatmam icin elimi cekmeden basili tutmam gerekiyor, bi kere bastigimda acilip kapanmasi olayini diyorum