Yeni gt ile kia yolculuguna devam

leonine25

Active member
Allah bağışlasın analı babalı sağlıklı güzel günlerde büyütmek,damat olduğu günü görmek nasip etsin :) Valla inan bende çok çok memnunum değiştirmek istemiyorum,işin doğrusu ilan vermeye elim gitmedi. Ben sanırım şansımı deneyip çocuk doğduktan sonra duruma bakıp öyle karar vereceğim. Bebek arabası rahat sığdı onun dışında ekstralar ile rahat şekilde kullanım alanı sağlarsa uzunca bir süre kullanırım bu aracı.
Amin..inşallah iyi dileklerin için sağol. Allah sanada sağlıklı sıhhatli bir çocuk eline almayı nasip etsin. Eşinin de seninde Allah yardımcınız olsun. Araba sığıyor onda problem yok. Ama ondan sonra bir şey koymak pek mümkün değil gibi...Araç içine ana kucağı koyacaksın arka mesafeyi daraltacak hele benim gibi 192 olursan arka mesafe yetmeyecek.Ben SW de alsam aynı şeyle karşılaşacağım da en azından bağajdan kazanayım niyetindeyim.

@leonine25 ömürlü olsun. @serkan Oğuz ben üç yıl bagajı kırk litre daha küçük ceed'le sıkıntı yaşamadım büyük çapta. Sen de yaşamazsın.
Mutlu hocam sendende Allah razı olsun. İyi dileklerin için sağol. Valla geçen pazara gittim. Bağajda bebek arabası ,pazar arabasını koyacak yer yok. Pazar arabası bana yardımcı pilotluk yaptı eve kadar. Olası arabada olması gerekenler. Ana kucağı (6 ay sonrası bebek koltuğu) ,Bebek çantası ve arabası hacmin anasını ağlatıyor. Tek boş yer ön sağ koltuk kalıyor bende orayı kullanıyorum :)

rayen

Super Moderator
[MENTION=1274]goofyrider[/MENTION] kendi isteği ile forumdan ayrılmıştır.
Lütfen bundan sonra mesajları kişiseleştirmeyin. Israr edilmesi durumunda forumdan uzaklaştırma kuralları uygulanacaktır.

rayen

Super Moderator
Asla sertlik yok. Maksat ağzımızın tadı bozulmasın. Bizim forumumuzun özelliği ne? kavga gürültü olmaması. Tartışma, eleştiri vs. olabilir ama şiddet çağrısı olamaz. Anlık öfke patlaması olarak değerlendirebileceğimiz olaylarda özür dilenmesi koşuluyla hoş görülebilir ama ısrarcı olunması durumunda gereken de yapılır. Bunlara gerek var mı? yok. Geyiğimizi çevirelim, keyfimize bakalım. Daha iyi olmaz mı? :D

Serkan OĞUZ

New member
[MENTION=1391]leonine25[/MENTION] ömürlü olsun. [MENTION=104]serkan[/MENTION] Oğuz ben üç yıl bagajı kırk litre daha küçük ceed'le sıkıntı yaşamadım büyük çapta. Sen de yaşamazsın.
İnşallah Mutlu dediğin gibi olur aynı şekilde sorunsuz halledebilirim.Çokta kafayı takıp büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum olduğu kadar artık.Birazda pratik olmaya ve alışkanlığa bakıyor, herkesin değişik bir tarzı oluyor.

Amin..inşallah iyi dileklerin için sağol. Allah sanada sağlıklı sıhhatli bir çocuk eline almayı nasip etsin. Eşinin de seninde Allah yardımcınız olsun. Araba sığıyor onda problem yok. Ama ondan sonra bir şey koymak pek mümkün değil gibi...Araç içine ana kucağı koyacaksın arka mesafeyi daraltacak hele benim gibi 192 olursan arka mesafe yetmeyecek.Ben SW de alsam aynı şeyle karşılaşacağım da en azından bağajdan kazanayım niyetindeyim.

Bende 190'ım arkamda pek oturan olmuyor:cool: Bebek arabası ne kadar küçük olursa olsun birçok araçta bagajı öldürüyor.Artık araç içinde bir atraksyon yapacağız.

rayen

Super Moderator
Çözüm: Port bagaj ;)

@leonine25 allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun.
@S
erkan Oğuz benim eski kasa ben sorun yaşamadım yaşamıyorumda öyle uzay mekiği gibi büyük bebek arabalarından almazsan bence sorun yaşamazsın.

inimicus

New member
Almadıysanîz chicco liteway plus öneririm az yer kaplar

ceronimo1978

New member
Serkancim bende 2 sene chicco kullandim
Katlandiginda oyle bagaji olduren bir hacmi yoktu. Satma sakin makinani derim cok aglarsin pesinden sonra

BerkayKRC

Moderator
O zaman çeki demiri taktırıp, romörk alıyorsun. :D
Yazında gelir benimle çadır kampa takılırsın. :D:D:D
2 tane yeni plakasız cross motor aldım römork yaptırıyorum zaten :D ceedle düdük gibi olacak ama bakalım hele bi montaj bitsin fotoğrafları paylaşırım

Serkan OĞUZ

New member
@leonine25 allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun.
@S
erkan Oğuz benim eski kasa ben sorun yaşamadım yaşamıyorumda öyle uzay mekiği gibi büyük bebek arabalarından almazsan bence sorun yaşamazsın.
Yok usta ne kadar kullanılacağı belli olmayan öyle gösterişli büyük bir araba almadım.

Almadıysanîz chicco liteway plus öneririm az yer kaplar
Mutlu fikir için teşekkür ederim her konuda olduğu gibi bu konudada uzun süre araştırdım gittim tek tek inceledim ve çevremde ki tecrübe etmiş insanların yaşadıklarını gördükten sonra bir tek bebek arabasına fazla para bağlamamaya karar verip hiç düşünmediğim sevmediğim bir marka olan Kraft markasının Twist modelini aldım bagaja rahat girdi kullanan arkadaşım çok memnun olduğunu söyledi bende kararımı bundan yana kullandım.

Serkancim bende 2 sene chicco kullandim
Katlandiginda oyle bagaji olduren bir hacmi yoktu. Satma sakin makinani derim cok aglarsin pesinden sonra
Şimdilik bekliyorum acele etmiyorum Erkancım,kafamda hayalim olan 1-2 seçenek vardı öyle duruyor:)

amorusso

New member
Ayni yollardan bende gectim 3 sene once , ceed motion hb Den ceed concept sw gectim rahat ettim , ama eski euro 4 ceed i aramiyor da degilim :)

slhyldz

New member
Bu aynı mesajda birden çok alıntıyı nasıl yapıyorsunuz ?
Yok usta ne kadar kullanılacağı belli olmayan öyle gösterişli büyük bir araba almadım.

Mutlu fikir için teşekkür ederim her konuda olduğu gibi bu konudada uzun süre araştırdım gittim tek tek inceledim ve çevremde ki tecrübe etmiş insanların yaşadıklarını gördükten sonra bir tek bebek arabasına fazla para bağlamamaya karar verip hiç düşünmediğim sevmediğim bir marka olan Kraft markasının Twist modelini aldım bagaja rahat girdi kullanan arkadaşım çok memnun olduğunu söyledi bende kararımı bundan yana kullandım.

Şimdilik bekliyorum acele etmiyorum Erkancım,kafamda hayalim olan 1-2 seçenek vardı öyle duruyor:)

rayen

Super Moderator
Bilgisayardan giriyorsan, en sağda alıntının yanında + işareti var. Hangi mesajları alıntılamak istiyorsan o mesajın +'sına bas. Sonra alıntılaya bas hepsi gelir Cevap bölümüne. Artık aralara yazarsın. :)

Berkan

New member
Bu aynı mesajda birden çok alıntıyı nasıl yapıyorsunuz ?
alıntı tusunun sagındaki "+ olan tuşa basıyorsun (tırnak isaretinin ynaında tik işareti cıkıyor basınca) alıntı yapmak istedigin kişilerden son secicegin alıntıya gelincede normal klasik alıntı tusuna basarsan diger üstteki tüm sectiklerinle beraber yaparsın alıntını

slhyldz

New member
Bilgisayardan giriyorsan, en sağda alıntının yanında + işareti var. Hangi mesajları alıntılamak istiyorsan o mesajın +'sına bas. Sonra alıntılaya bas hepsi gelir Cevap bölümüne. Artık aralara yazarsın. :)
Okey . Tşk.
alıntı tusunun sagındaki "+ olan tuşa basıyorsun (tırnak isaretinin ynaında tik işareti cıkıyor basınca) alıntı yapmak istedigin kişilerden son secicegin alıntıya gelincede normal klasik alıntı tusuna basarsan diger üstteki tüm sectiklerinle beraber yaparsın alıntını

Serkan OĞUZ

New member
Salihçim kusura bakma bugün yoğun bir gündü foruma hiç giremedim mesajını şimdi gördüm yardımcı olamadım,zaten Rasim abi ve Berkan sağolsun halletmişler.