Yeni gt ile kia yolculuguna devam

ceronimo1978

New member
Arkadaslar cok begendigim safkani sonunda almak nasip oldu.

c@n

Super Moderator
Hayirli olsun.. Kazasiz belasiz...:)

rayen

Super Moderator
Hayırlı olsun, güle güle kullan.

musder

New member
Hayırlı olsun Allah kazadan beladan korusun

Serkan OĞUZ

New member
Erkancım hayırlı olsun çok sevindim.Kazasız belasız güzel günlerde güle güle kullan hem beyaz hem Gt.Hayalin gerçek oldu:)Bende aracımı çok seviyorum ancak satmaya karar verdim.Malum çocuk gelmek üzere ve Sedan araca geçmeye karar verdim:)

43YD620

New member
hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin

MuSTaNG

New member
Hayırlı olsun usta 4 kapı ceed'in beyaz zaten bunu siyah ya da kırmızı düşünseydiniz bence :) bi de özel olmazsa ne kadara aldınız..

arda-buse

New member
Yakışır hayırlı olsun ,allah kaza bela vermesin.

Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan

ceronimo1978

New member
Ynt: Yeni gt ile kia yolculuguna devam

Erkancım hayırlı olsun çok sevindim.Kazasız belasız güzel günlerde güle güle kullan hem beyaz hem Gt.Hayalin gerçek oldu:)Bende aracımı çok seviyorum ancak satmaya karar verdim.Malum çocuk gelmek üzere ve Sedan araca geçmeye karar verdim:)
Serkancim iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim. Hayaldi gercek oldu derler ya aynen o durumdayim. Arac ceed kategorisinde degerlendirildiginde girtlaga kadar dolu donanimli olarak gelmis. Arti olarak nevcox multimedia,tum farlar photon marka beyaz yapilmis ve aynalar piano black kaplanmis. Bana sadece araci surmek ve kollamak dusuyor. Ilk izlenimlerin yaksikli ve seri bir arac. Frenler guven veriyor. 18 inc lastikler sehir ici ve bozuk yollarda dikkatli kullanmayi gerektiriyor. Yakiti ise sanilanin aksine bana makul geldi. Uzun yolda sakin kullanimda 6-7 lt/100 km sehir ici 8-10 arasi degismekte. Boyle bir aracta 1-2 lt fazla yakmak acikcasi cokta sikinti degil kanimca.

Ote yandan cocuk olayini yeni ogrendim. Allah hayirlisiyla evladini kucagina almayi nasip eder insallah. 2 yasini tamamlayana kadar 4 kapili ve genis bagajli bir arac alma fikri cok dogru. Sonrasinda keyfin bilir. Ben 2 yasini bitirsin tek kapiya donerim diye planlamistim.

Selamlar

ceronimo1978

New member
Ynt: Yeni gt ile kia yolculuguna devam

Hayırlı olsun usta 4 kapı ceed'in beyaz zaten bunu siyah ya da kırmızı düşünseydiniz bence :) bi de özel olmazsa ne kadara aldınız..
Araci kafa kafaya makul bir fiyata takas ettik. Acikcasi ben beyaz olmazsa kirmizi diye gep hayal ettim. Siyah tercih meselesi ama bence hep asiri bakim gerektiriyor hem de cizgileri pek belli etmiyor. Ama tercih meselesi alan seven arkadaslara saygi duyarim

inimicus

New member
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle.

ErkanKASIM

New member
Bu aracı görüyodum hep çavuşbaşında pikniği çok seviyor eski sahibi:)