Torpido değişimi

Srhn

New member
Yaklaşık 3-4 aydır kabarcıklar nedeyli değiştirmek istediğim torpido 2 kez servise gidip değiştirilmeden gönderildi ve değiştirdik diyip kandırmaya çalışan servis yetkilileri insanları kandırmaktan ne çıkarları var acaba çok merak ediorum ilk değişimde sıfır aractan söküp taktıklerını söyledıler sadece güldüm ıkınci kez ıcın tekrar gonderdım malzeme geldı dediler görmeye gittim göstermediler deıstırdık dedıler çıkan parçayı gostermediler sonunda çelik motorla yaptıgım telefon gorusmesınde daha torpidonun siparısını aracı goturdugum gun 24.12.2012 tarihinde verdıklerını ogrendım uzun süren bekleyiş ve yalan dolandan sonra 28.12.2012 tarihinden itibaren zorda olsa değiştirmeyi başardım inşallah yine aynı sorunla karşılaşmam şuan aracım ilk günkü gibi oldu kokusu bile değişti mutlu sona ulaştım artık :) benim en çok zoruma giden kandırılmak oldu hemde göz göre göre hergun bındıgı aracın torpıdosnu kım tanımazkı böyle bı mantık yok keske dürüst olsalardı gelmediği söyleselerdi beklemek zoruma gitmezdı bide değişmeyen parça için fatura kesilmeside ayrı bi soru çıkarları neydi çok merak ediorum...

Saygılar CCTR...

aLi

Yönetim Ekibi
Geçmiş olsun.İnşallah sıkıntı tekrarlamaz.

Konuyu izninle teknik sorunlar ve cozumlere tasidim.

Srhn

New member
İnşallah tekrarlamaz küçük bişeydi ama miğde bulandırıcıydı.. Teknık sorunlara taşımanız daha iyi olmus teşekkürler

c@n

Super Moderator
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun... Umarım bir daha aynı sorunu yaşamazsın...

Bunu yapan servisin kim olduğunu tahmin ediyorum, ve bu mantığı anlamıyorum.. Öyle bir servise ben olsam bir daha adımımı atmam...

Srhn

New member
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun... Umarım bir daha aynı sorunu yaşamazsın...

Bunu yapan servisin kim olduğunu tahmin ediyorum, ve bu mantığı anlamıyorum.. Öyle bir servise ben olsam bir daha adımımı atmam...
Sağol Can abi iyi dileklerin için zaten daha önünden bile geçmem o servisin ne çıkarları vardı çok merak ediorum tahmin ettiğin servistir muhakkak abi

c@n

Super Moderator
Bence, tabi sana kalmış, bu servisin ismini verirsen daha iyi olur... Böylece herkes daha dikkatli olur, nereye gittiğini bilir... ;)

Srhn

New member
Ataşehir Oğuşlar servisi bunları yapan dahada gitmem bana bugun bunu yapan servis bide aracıda onlardan aldım buyuk bı sorunum çıksa demekki hiç nolucak kimbilir. Kimseye tavsiye etmiorum dürüst bi servis değiller ama ne yazıkkı bu ulkede dürüst insanlarda tutulmuyor.

Srhn

New member
Senin tahmin ettiğin yerde aynı yermi Can abi ?

Srhn

New member
artık onları hiç iyi anımsamıycam arabadan soğutucaklardı benı bıraz daha oyalasalardı böyle

Srhn

New member
herkesin başına gelebilir bu arkadaşlar bu konuda duyarlı olalım bana bu yalanları yapan servıs aynısını sizede yapabilir "Oğuşlar"a güvenmeyin araçlarnızıda götürmeyin..

omurkadir

New member
yalan olayı bence çok önemli geçmiş olsun kardeş.
çelik motor bu yalan hakkında nasıl bir açıklama yaptı peki?

Srhn

New member
yalan olayı bence çok önemli geçmiş olsun kardeş.
çelik motor bu yalan hakkında nasıl bir açıklama yaptı peki?
saolasın hem yaln var hem zamanımı çalıolar hemde boş yere arabayı kurcalayıp durdular çelik motor bi başka servise göstermemi söyledi değişip değişmediğini ordan anlarsın dedı ama zaten değişmediği belliydi üstündeki en ufak ayrıntısına kadar tanıodum zaten servıse vermedende uzerıne işaret koyuyordum

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: Torpido değişimi

Esas sorun zaten yalanda yalan söylenmesi insanın zoruna gidiyor
Çelik motor un elinde malzeme yoktu doğru ama esas sorun siparis tarihi :( çelik motorun konudan haberi bile yok malesef

Srhn

New member
Cevap: Ynt: Torpido değişimi

Esas sorun zaten yalanda yalan söylenmesi insanın zoruna gidiyor
Çelik motor un elinde malzeme yoktu doğru ama esas sorun siparis tarihi :( çelik motorun konudan haberi bile yok malesef
Çelik motorun sucu yok yusuf abi butun suc servisin amaçları ne bana yalan söylemekteki ne karları var anlamadım gitti

Srhn

New member
Cevap: Ynt: Torpido değişimi

Bide yemin etmzlermi deistrdik diye deismedigi zaten bariz belli Oguslar kadar ise yaramaz bi servis olamaz aile 4 ceed var hic biri artik oraya adimini atmayacak

ozgurnergiz

New member
Celik motorun ne gibi bir yaptirimi olacak acaba oguslara takip etmek lazim.
Ilk bakimima az kaldi demek ki neymis oguslara ugramayacakmisiz. Gecmis olsun.
Peki hangi servise gidecegiz. Yonetici arkadaslara burdan rica ediyorum bi anket basligi acar misiniz
Hangi servis tercih edilmeli diye?