Sakınan göze çöp batıyor işte..

preceed62

New member
fatih hocam geçmiş olsun en büyük hasarın bu olsun

nihilist_deniz

New member
Ynt: Sakınan göze çöp batıyor işte..

Geçmiş olsun kardeşim. Nazar olarak gör. Daha beterinden korusun. Benimde sol arka lambada ufak bir kırık var göze batmıyor bilerek yaptırmıyorum araba çok dikkat çekiyor o yüzden nazar deyip geçiyorum.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

babıesrar

New member
Teşekkür ederim üstad. ben de nazara veriyorum ..

aLi

Yönetim Ekibi
Geçmiş olsun.Gerçektende öyle ne kadar dikkat ederseniz o kadar başınıza geliyor.

babıesrar

New member
Arkadaşlar nihayet dün aracımı elazığ autokinge götürdüm. İncelediler ve benle ilgilenen muhammet bey samimi bi şekilde bu kadar küçük bişey için aracı boyatmamın doğru olmadığını söyledi. Yaralı kısmın zamanla açılması için ise kesinlikle fabrikadan orjinal boyanın açılmayacağını söyledi. Sonradan boyanmış bi kısımda benzer bir durum olsa açılma olasılığının fazla olduğunu ama orjinal boyanın yıkamadan yada rüzgardan açılmasının çok zor olduğunu dedi. Tabi ayarsız tazyikle su sıkan yerlerde yıkatmamak gerek diye ekledi. Zaten ben kendim 150 bar basınçlı lavorla yıkadığım için sorun olmaz diye düşündüm ve boyatmadım. Rötuş yapıldı.. Resmi en kısa zamanda eklerim. Umarım hata etmemişimdir. İlgilenen tüm forumdaşlar sağolsun :)

berkural34

New member
Bence en guzel sekilde halletmisiniz. Tamponu boyatmak benim icin onemli degil , sonucta kaporta degil. Ama plastik oldugu icin renk tutmasi , ve parlak olmasi icin cok iyi boyaciya gitmeniz lazim .

babıesrar

New member
Zaten bence herifler tutturamamaktan korktular. Çünkü eleman ilk kez siyah ceed geldiğini kolay olmayacağını söyledi hep

06meto06

New member
Arkadaşlar nihayet dün aracımı elazığ autokinge götürdüm. İncelediler ve benle ilgilenen muhammet bey samimi bi şekilde bu kadar küçük bişey için aracı boyatmamın doğru olmadığını söyledi. Yaralı kısmın zamanla açılması için ise kesinlikle fabrikadan orjinal boyanın açılmayacağını söyledi. Sonradan boyanmış bi kısımda benzer bir durum olsa açılma olasılığının fazla olduğunu ama orjinal boyanın yıkamadan yada rüzgardan açılmasının çok zor olduğunu dedi. Tabi ayarsız tazyikle su sıkan yerlerde yıkatmamak gerek diye ekledi. Zaten ben kendim 150 bar basınçlı lavorla yıkadığım için sorun olmaz diye düşündüm ve boyatmadım. Rötuş yapıldı.. Resmi en kısa zamanda eklerim. Umarım hata etmemişimdir. İlgilenen tüm forumdaşlar sağolsun :)
hadi geçmiş olsun fatih . rutuş eniyisi boşver takma kafayı , ilerde bakarsın duruma göre . allah daha betterinden saklasın....