Sakınan göze çöp batıyor işte..

babıesrar

New member
Cevap: Re: Sakınan göze çöp batıyor işte..

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun inşallah. Benim de önceki arabamda böyle bir surum başıma gelmişti. Sol ön kapı kaporta işi ve komple boya dahil 300 TL'ye yaptırmıştım. Auto King'e gitmeye zamanım olmadığı için cepten yaptırmıştım. Siz ne kadar özen gösterin ne kadar dikkat edin birileri geliyor sizin gözünüz kadar iyi baktığınız aracınıza zarar veriyor. Şimdiki aracıma da birkaç gün önce birisi kapyı açarken benim kapıma çarpmış. Ufak da olsa bir iz var. İnsanlar bencil, dikatsiz ve vurdumduymaz maalesef.Tekrar geçmiş olsun.
Teşekkürler abi ..Evet insanlar çok kötü hakkaten..Sana da geçmiş olsun abi

Ardylm

New member
cok geçmiş olsun bence canını cok sıkma hocam araba bu olacak böyle şeyler bir lokale herşey biter :)

Srhn

New member
Ynt: Sakınan göze çöp batıyor işte..

Gecmis olsun fatih abi gecen hafta bendr ticari taksiyle carpistm autokinge gotur abi ver parasini tertemiz yaptir lokal boya konusunda ben baya memnun kaldim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

babıesrar

New member
Haklısın arda..alışmalıyım bu duruma..sağolasın

babıesrar

New member
Cevap: Ynt: Sakınan göze çöp batıyor işte..

Gecmis olsun fatih abi gecen hafta bendr ticari taksiyle carpistm autokinge gotur abi ver parasini tertemiz yaptir lokal boya konusunda ben baya memnun kaldim

Eyvallah serhan teşekkür ederim. Evet oraya götüreceğim.. Sana da geçmiş olsun. Bu arada bu da uzaktan resmi. Sizce değer mi boyatmaya? Uzaktan o kadar göze batmıyor gibi de. Gerçi yıkayınca belli olabilir..
Ekli dosyayı görüntüle 386

Hasan

New member

nazarlık olarak kalabilir ama zamanla açılıcak gibi duruyor bence müdehale edilmeli.

Hasan

New member

eski kasa ceed lerde tamponda boya atması çok görülüyordu. Basınçlı suyla yıkatıyorsan kesin açılır. Hızlı gittiğinde rüzgarın etkisiyle belki açılabilir.

babıesrar

New member

eski kasa ceed lerde tamponda boya atması çok görülüyordu. Basınçlı suyla yıkatıyorsan kesin açılır. Hızlı gittiğinde rüzgarın etkisiyle belki açılabilir.
evet yıkama yapıyorum basınçlı suyla..boyatmak farz oldu o zaman..çok teşekkür ederim yardım için

Srhn

New member

Abi bekletme bence yaptir sen orayi alti acilmis rahatsiz edici duruo saol bu arada abi bnmde en kisa zmnda yaptrmam lazm ama vakit yok yptrmaya

06meto06

New member
Fatih geçmiş olsun . allah daha büyüğünden saklasın, kafanı takma çok şükürki tamponda , kaporta kısmında olsa kafa daha çok takılır , plastik aksam halledilir , nazar çıkmış ...

babıesrar

New member
Fatih geçmiş olsun . allah daha büyüğünden saklasın, kafanı takma çok şükürki tamponda , kaporta kısmında olsa kafa daha çok takılır , plastik aksam halledilir , nazar çıkmış ...
Allah razı olsun abi..Yakından bakınca üst taraftan birşeyle zorlandığı belli oluyor.Bu zoruma gidiyo en çok Bi öğrenci yaptı büyük ihtimalle :mad: Mini onarıma girmezse yine autokingte mi yaptırmalıyım. Bundan emin değilim :confused:

Srhn

New member

Fatih abi tampon yapilir belli bile olmaz yaa der etme sen bu kadar ama o boya nasil kalkmis oyle cok ilginc iyi bi kaporta ustasi yada autoking derim ben

06meto06

New member
Allah razı olsun abi..Yakından bakınca üst taraftan birşeyle zorlandığı belli oluyor.Bu zoruma gidiyo en çok Bi öğrenci yaptı büyük ihtimalle :mad: Mini onarıma girmezse yine autokingte mi yaptırmalıyım. Bundan emin değilim :confused:
mini onarıma girer , ilk olarak para vermeden yaptırabiliosan o yola bak ( autoking) , sonra diğer seçeneğe yönelirsin.

ahmymn

New member
Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

babıesrar

New member
mini onarıma girer , ilk olarak para vermeden yaptırabiliosan o yola bak ( autoking) , sonra diğer seçeneğe yönelirsin.
Aradım elazığ autokingi yıllık 20cm çapa kadar lokal hakkım olduğunu söylediler. Hayli hayli girer miniye. 5cm uzunluğunda çünkü..tekrar teşekkür ederim

babıesrar

New member

Fatih abi tampon yapilir belli bile olmaz yaa der etme sen bu kadar ama o boya nasil kalkmis oyle cok ilginc iyi bi kaporta ustasi yada autoking derim ben

Kasten yapılmış abi. Bi görsen. üst kısımda tamponda küçücük bi delik gibi bişey var. ordan girip kaldırmışlar boyayı:mad:

Srhn

New member

Bunlari yapabilenler nasil icleri rahat ediyo hayret yaaa ellwri kirilsn yapanin abi boyle seyler cok sinirlermi bozuyo

babıesrar

New member

Bunlari yapabilenler nasil icleri rahat ediyo hayret yaaa ellwri kirilsn yapanin abi boyle seyler cok sinirlermi bozuyo

Aynen. amin diyorum