Sakınan göze çöp batıyor işte..

babıesrar

New member
Arkadaşlar 2 aydan biraz fazladır bindiğim aslanımı bugün nasıl olduğunu bilmediğim bi şekilde birileri yaralamış :( .Hanım 1 saatliğine almıştı. Benden çok daha dikkatli sürer. Kendisi sürerken hiçbirşey olmadığını söyledi. Muhtemelen ya bi şerefsiz kasten yaptı.:mad: Yada biri geri çıkarken değdi. Moralim çok bozuldu. Gözüm gibi baktığım araba yara aldı.. Sizce mini onarıma girer mi? Yakın çektim büyük görünebilir. Yaklaşık 5 cm uzunluğunda 1,5 cm eninde. Resmen boya kalkmış.En tepesinde küçük bir darbe var. Taş mı düştü artık nedir..Autoking'ten mini onarım olur mu sizce?
Ekli dosyayı görüntüle 384

deadgarden

New member
abi geçmiş olsun. benm kide okadar diri duruyorki biryerınde yarası var elletmedım ama senınkı sayahmıs. orayı yaptırtmak gerekir. oranın işi autoking e benzemıyor. uzakdan resmı felan yokmu abi?

babıesrar

New member
Uzaktan yok şu an sinirden daha çok bakamadım. Belli oluyor uzaktan bakınca.. Kaskoyu deldiremem abi ya. Napçam bilmiyorum :(

ozgurnergiz

New member
Geçmiş olsun. Lokal boya yaptırman gerekiyor 80-TL gibi de bir masrafı olur.

babıesrar

New member
Valla özgür abi 80 liraya olursa sevineceğim. Ben o halde bakamam ona. Bir de iyi boyacı bulmam lazım :(

c@n

Super Moderator
Cok gecmis olsun.. valla uzuldum simdi... yanlis garip bir durum nasil olmis acaba..?? Guzrl bir usta bulup lokal boya yaptiracaksin baska yolu yok malesef...:(

TeamPASAOGLU

babıesrar

New member
Cevap: Re: Sakınan göze çöp batıyor işte..

Cok gecmis olsun.. valla uzuldum simdi... yanlis garip bir durum nasil olmis acaba..?? Guzrl bir usta bulup lokal boya yaptiracaksin baska yolu yok malesef...:(

TeamPASAOGLU
Eyvallah abi..Ya zeten canımı asıl sıkan bi anda nerden geldiğini bilmeden olması.. gelen giden arabayla ilgili bişeyler soruyor..burda tek ya..nazara mı geldi anlamadım..ben bi şekilde birinin kasten bişey bastırarak yaptığını düşünüyorum

deadgarden

New member

abi aman kaskoyu bozdurma. git parasıyla . kaliteli biryere temızınden yaptır. olan oldu. renk siyah yaptırman gerek beyaz olsa pek göstermezdı.

babıesrar

New member

abi aman kaskoyu bozdurma. git parasıyla . kaliteli biryere temızınden yaptır. olan oldu. renk siyah yaptırman gerek beyaz olsa pek göstermezdı.
Yok kaskoyu deldirmem zaten.. Cepten yaptırcaz artık

berkan1981

New member

Öncelikle geçmiş olsun arkadasim ablamin aracida premium Eminönü de servis arabasina surtmus seninki yine ufak bizimki daha büyüktü sigorta şirketi auto king anlaşması varmi sor egerki varsa orda yaptirabilirsin yillik 60cm kadar hakkin var mini onarım için baktinki yok iyi bi ustayla bitirceksin olayi kafaya takma arkadasim bunlar oluyor

berkan1981

New member

Öncelikle geçmiş olsun arkadasim ablamin aracida premium Eminönü de servis arabasina surtmus seninki yine ufak bizimki daha büyüktü sigorta şirketi auto king anlaşması varmi sor egerki varsa orda yaptirabilirsin yillik 60cm kadar hakkin var mini onarım için baktinki yok iyi bi ustayla bitirceksin olayi kafaya takma arkadasim bunlar oluyor

babıesrar

New member

Eyvallah berkan sağol. Ya işte benim ilk arabam. İster istemez duygusal bi bağ oluyor. Kasko anadolu anlaşması var autokingle. İlk oraya götüreyim bi. Hanım da kızıyo bu kadar takıyom diye :D inşaallah bunlara alışırım en kısa zamanda.. Bu arada siz mini onarım olarak mı yaptırdınız?

berkan1981

New member

Eyvallah berkan sağol. Ya işte benim ilk arabam. İster istemez duygusal bi bağ oluyor. Kasko anadolu anlaşması var autokingle. İlk oraya götüreyim bi. Hanım da kızıyo bu kadar takıyom diye :D inşaallah bunlara alışırım en kısa zamanda.. Bu arada siz mini onarım olarak mı yaptırdınız?
oncelikle sevindirici haberi vereyim anadolu sigortayla anlaşması var evet bende auto king de yaptirdim bire bir ayni oldu kafandaki soru isaretleri kayboldu umarım simdi uzulme durumuna gelelim helal parayla alinan mal kiymetlidir

babıesrar

New member

oncelikle sevindirici haberi vereyim anadolu sigortayla anlaşması var evet bende auto king de yaptirdim bire bir ayni oldu kafandaki soru isaretleri kayboldu umarım simdi uzulme durumuna gelelim helal parayla alinan mal kiymetlidir
Evet aynen kıymetli oluyor. İlgin için çok teşekkür ederim

berkan1981

New member

Önemli degil arkadaşım ;)

sbeyazit

New member

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun inşallah. Benim de önceki arabamda böyle bir surum başıma gelmişti. Sol ön kapı kaporta işi ve komple boya dahil 300 TL'ye yaptırmıştım. Auto King'e gitmeye zamanım olmadığı için cepten yaptırmıştım. Siz ne kadar özen gösterin ne kadar dikkat edin birileri geliyor sizin gözünüz kadar iyi baktığınız aracınıza zarar veriyor. Şimdiki aracıma da birkaç gün önce birisi kapyı açarken benim kapıma çarpmış. Ufak da olsa bir iz var. İnsanlar bencil, dikatsiz ve vurdumduymaz maalesef.Tekrar geçmiş olsun.