kapı eşiği,ayak dayama,pedal seti uygulaması

admmlkc

New member

dellobaltino

New member
yeni proceed gt lerde alüminyum pedal var fabrika çıkışı. acaba serviste bunu temin etmek imkanı var mıdır

ibrakbulut

New member
Dellobaltino Maaelesef kia servisten sipariş veremiyorsunuz. Sistemlerinde oyle bir kod dahi yokmuş. Bknz; mar servis ve Gül-al ...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

dellobaltino

New member
bir daha araba aldıgımda sırf bu sebepten dolayı kia almicam. arkadas arabayla ilgili en basit aksesuarları bile bulamıyoruz! mantıgını da anlamıs değilim. kardeşim getir orjinal navigasyonu proceed gt jantını pedal setini sen sat paranı kazan biz de mutlu olalım sen de. win-win yani :) sanki devlet sırrı mübarek ulaşamıyosun bi türlü

2011ceed

New member
çelik motor bu konuda biraz duyarsız.hyundai aksesuar konusunda çelik motora göre daha iyi.

ibrakbulut

New member
Çelik motor'un kia ile anlaşmasını yapan kişiye mail attım o bile bayii ye yönlendirdi. haklısınız sanki bedava istiyoruz aksesuarları. Peki ceed gt 'nin vites topuzu ceed ile uyum sağlamadığını biliyor musunuz?
Bulgaristan dan istedigim jantlar icin fiyat istedim fakat getirtmek zor oldugundan maalesef sipariş veremedim. Birseyi yapmak marifet ama satmakta ayrı marifet. Kia global bile ilgilenmiyor! Neyse ilk ve son kia deneyimim olacak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Berkan

New member
abartmaya gerek yok okadarda orjinal parçaları bundan kastım ürün yelpazesinde olan bir aracın parcalarını aksesuar olarak satılmaz satmaz hiç bir firma .

bakın girin borusana m3 ün hangi parcasını bulabileceksiniz, bulcaklarınız hiç bir modelde olmayan M performans ürünleri yada anahtarlık tshirt ıvır zıvır olur.yada alfa romeoya quadrofiglio verde modelinde olmayan 4 yapraklı yonja logosunu yada y,ne orjinalde olmayan harika vites topuzları gorursunuz.

tabiki orjinal jantını tamponunu satar parasını karsıladıgın sürece ki tahmin edilmez sacma sapan fiyatlardadır 4 jant fiyatı yada tampon fiyatı tırnakları en ufak civatasını da satın alıcan tabi bitmiyor oyle :) tüm markalarda oyüzden amiyane tabirle cok deli takık biri haricinde satılması zaten zor.ya satılırmı diye niye getirsin stok yerini baglasın gibi gibi.

servisin gorememeside sundan olabilir Seat vw grubunda gecerli bu bizdede muhtemel aynıdır .arkadasımın yebi ibiza fr si var cupra tamponu takmak istedi ve sordu şaşi kodunu istedi ve baktı adamra dogal olarak cupra tamponu cıkmadı .takmak/sipraş icin bir cupra sasi kodu verirsen ordan bakar getirtirim dedi.

experience16

New member
arkdaşlar bendede yeni kasa ceed war karpı eşiğini bursa omsa line firmasına sordum war dedi ama arabanın orijinalinde plastik kapı eşiği war. bu alacağımız krom kapı eşiğini üstünemi yapıştırıcaz yoksa üzerindeki orijinal plastik kapı eşiği sökülüyor mu nasıl monte edicez bilen war mı? yada bu işlemi uygulayan oldu mu yaptıysa nasıl yaptı? Bilgisi olan warsa bilgi alabilir miyim?

sgmurat

New member
Cok basit hic bisey sokmuyosun cift tarafli bant bide maket bicagi montaj 15 dk suruyor resim koydum ama bulamiyorum resim eklemeyi beceremiyorum siteye

ibrakbulut

New member
Berkan bey;
Öncelikle bilgi paylaşımı ve düşünceleriniz için çok teşekkürler. Benim istediğim durum biraz abartı olsa da parça uyumu olmaması doğru değil. Sonuçta aynı fabrikadan çıkıyor, şase numarasından bulamaması konusunda haklısınız. Ben aracıma orjinal ürün takmamaya özen gösterdiğimden bu kadar araştırma yaptım ve sonucunda hüsran oldu. Jant bulamıyorsunuz; servisin bana söylediği Rio'nun jantını verelim. Dalga geçiyorlar çoğu zaman. Rio jantı istesem daha uygun fiyata gider Rio alırdım paşa paşa binerdim. gaza basmaya da korkmazdım :)

Sgmurat bey; Fotoğraf yüklemek için hızlı cevaplamayı kullanmamanız gerekiyor ve sistem en fazla 5 fotoğraf yüklememize olanak sağlıyor. Daha fazla fotoğraf yüklenip yüklenmediğini forumdan araştırmadım.

Saygılar.

admmlkc

New member
Ya arkadaslar ben hyundai den pedel seti aldim ceed im icin ama takamadim biri kisa biri uzun vs yardim lutfen