kapı eşiği,ayak dayama,pedal seti uygulaması

hocam bildiğim kadarı ile bizim cee'd le için üretilmiş bir pedal seti malesef yok ama eski kasalara hyundai İ30 için olanlar uyuyordu yeni kasa içinde aynısı geçerlidir sanırım.

bir hyundai bayiinden temin edebilirisiniz...

2011ceed

New member
merhaba arkadaşlar.ceed için de orjinal krom pedal seti mevcut.fakat fiyatı biraz pahalı.hyundai servisinden i30 için olan pedal setini sipariş üzerine daha ucuza aldim ve aracıma taktım.zaten aynı pedal seti.hatta dün de orijinal sol ayak dayamalığı sipariş verdim hyundai servisine.parça koreden gelecek.ama olsun beklerim.en azından içime sinen orijinal parça olacak.

ibrakbulut

New member
merhaba arkadaşlar.ceed için de orjinal krom pedal seti mevcut.fakat fiyatı biraz pahalı.hyundai servisinden i30 için olan pedal setini sipariş üzerine daha ucuza aldim ve aracıma taktım.zaten aynı pedal seti.hatta dün de orijinal sol ayak dayamalığı sipariş verdim hyundai servisine.parça koreden gelecek.ama olsun beklerim.en azından içime sinen orijinal parça olacak.
Fiyat bilgisi verseniz çok daha iyi yardmcı olurdu.
Kia bayii'ne sordum maalesef yok dediler. Kodu bile verdim ilgilenmediler pek fazla. Ben dışarıdan orjinal sparco manuel pedal seti ve ayak dayama taktım. Ayak dayama boyu tam olmasa(5 cm üst taraftan açık oluyor) gayet kullanışlı. Biraz tuzlu olsa da güzel oldu. 300TL

Bu arada kapı eşiği maalesef hala bulamadım. Bülent abi bi el atabilsen çok sevaba girmiş olursun.
Saygılarımla

2011ceed

New member
İbrahim kardeşim benim aracım otomatik ve parça kodunu vererek kia servisine sordum ve 80 tl gibi bir fiyatı vardı.forumda diğer arkadaşların yazılarını okuduğumda i30 un pedal setinin ceed e göre olduğunu öğrendim ve hyundai servisinden orjinal pedal setini aldım.28 TL fiyatı var.bahsettiğim gibi hyundai servisine sol ayak dayamalığını sipariş verdim ve toplamda 130 tl ye orjinal pedal seti grubumu tamamlamış oldum.senin set biraz tuzlu kardeş.

ibrakbulut

New member
Evet benim set bayağı bir tuzlu olmus. Artık aldık taktirdik araştırmadan is yapınca boyle oldu. Kulağımıza küpe oldu. Bülent abi isikli bir kapı eşiği yapsak. Satışını üstlenirim internette yeni ceed icin kapı eşiği yok abi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

normalini daha yapamadık ışıklısını artık ne zama yaparız bilmem....:D

admmlkc

New member
ya arkadaslar kia servislerinde otomatik için pedel seti yok kim almışsa bir resim göndersinler krom olucak ama bi zahmet :eek:

2011ceed

New member
ya arkadaslar kia servislerinde otomatik için pedel seti yok kim almışsa bir resim göndersinler krom olucak ama bi zahmet :eek:
selam,

Kia Gül-Al ara.ama benim araç 2011 model bir önceki kasa.kia ceed otomatik için krom pedal seti parça kodu P88502K010 veya 11 olması gerekiyor.Orada bulamazsan hyundai servislerinden birini arayıp i30 için 08850-2H011 parça kodlu spor krom pedal seti siparişi verebilirsin daha uygun fiyatla.

admmlkc

New member
selam,

Kia Gül-Al ara.ama benim araç 2011 model bir önceki kasa.kia ceed otomatik için krom pedal seti parça kodu P88502K010 veya 11 olması gerekiyor.Orada bulamazsan hyundai servislerinden birini arayıp i30 için 08850-2H011 parça kodlu spor krom pedal seti siparişi verebilirsin daha uygun fiyatla.

Eyv kardes.... bu verdigin kodlar bizimkilere uyuyor dimi

admmlkc

New member
selam,

Eyv kardes.... bu verdigin kodlar bizimkilere uyuyor dimi

sgmurat

New member
Cevap: kapı eşiği,ayak dayama,pedal seti uygulaması

Arkadaslar aranan kan bulundu kapi esiklerini bursadan omsa line diye firmadan alabilirsiniz hemde 50 tl ben önceki aracima almistim uzun ugraslar sonrasinda yine buldum yeni ceed imede siparis verdim yarin elimde insallah ;)

sgmurat

New member
Arkadaslar aranan kan bulundu kapi esiklerini bursadan omsa line diye firmadan alabilirsiniz hemde 50 tl ben önceki aracima almistim uzun ugraslar sonrasinda yine buldum yeni ceed imede siparis verdim yarin elimde insallah ;)

sgmurat

New member
Arkadaslar aranan kan bulundu kapi esiklerini bursadan omsa line diye firmadan alabilirsiniz hemde 50 tl ben önceki aracima almistim uzun ugraslar sonrasinda yine buldum yeni ceed imede siparis verdim yarin elimde insallah

sgmurat

New member
Arkadaslar aranan kan bulundu omsa line nette cikiyor sitesi krom kapi esikleri icin super fiyat 50 tl ben siparisi verdim bile

sgmurat

New member
Arkadaslar omsa line bursa firmasi daha once almistim yine ulastim siparisi verdim fiyati Cok uygun 50 tl bilginize

2011ceed

New member
arkadaşlar Hyundai servisinden aldığım pedal setinin fotosu.Bunları aracıma taktım.güzel durdu.

Ekli dosyayı görüntüle 953

Birde sol ayak dayama için Hyundai servisine sipariş verdim.Parça Koreden gelecek.4-6 hafta bekleyeceğiz artık.İlgilenen arkadaşlara kodunu vereyim 328911H200.Fotosunu ekledim.

Ekli dosyayı görüntüle 954