Yeni ceed piano black kaplama

Serkan OĞUZ

New member
Serkan araci kac cm dusurdun birde konfor cok odun verdin mi son olarak ne kadara ve nerde yaptirdin
İzmir'de Eibach satan bir arkadaşım var ordan aldım.Yeni araç olduğu için fiyatı diğer araçlara göre biraz daha yüksek.Yay pazarlık ile 600TL daha altına mümkün değil düşüremedim.İşçilik 40TL. Aracı tam olarak kaç cm düşürdü ölçmedim ama 3.5 cm olan yayı taktım zaten Eibach'ın bu araç için 5cm olan modeli yok tam benim istediğim fit görüntüye ulaştı.Ailece bineceğim için bana göre tam tadında oldu.Herşey bittikten sonra birkaç resim koyacağım.Sadece jant olayında biraz sıkıntı yaşadım ve çok çok istediğim bir jantı takamadığım için resim koymadım.Konfor konusuna gelince kesinlikle en az ödün verilecek yayı kullandığımı düşünüyorum.Diğer yayları bildiğim için en mantıklısı bu.Performans olarak zaten konuşulacak çok fazla birşey yok:)

ceronimo1978

New member
Oldum olasi kromdan nefret ettim parlak siyah ve beyaz birbirini tamamliyor

pepe

Active member
Elinize sağlık...

ERGE

New member
Başarılı... Jantlarla uyumlu. Havası hemen değişmiş. sökülmeden yapıldı değil mi?

ceronimo1978

New member
Sadece ayna kapaklari sokuldu. Digerleri sokulmeden yapildi. Ama utuleme ve isitma uzun surdu. Yaklasik tum islem yaklasik 2 saat surdu. Sadece yikamaci su tutarken dikkat etsin dedi. Bakalim ne kadar koruyabilecegiz. Sirada yay var dahada yapacak bisey kalmadi. (Yazilim+tv navigasyon+18inc jant lastik+piyano black folyo)

Serkan OĞUZ

New member
Erkan maşallah araban çok güzel,kazasız belasız güle güle güzel günlerde kullan.Evet kala kala bir tek yay kalmış ancak şunu söyleyeyim resimlerde gördüğüm kadarıyla yay kullanmaya bile gerek kalmamış çok fit duruyor.Ailece bindiğin için belki biraz daha basık olması seni rahatsız edebilir.İlginç olan belki resim yanıltıyor diyeceğim ama ben yay taktıktan sonra bu şekile ancak geldi.Ön ve arka kısım çok az daha basık ama tabii ki yaydan sonra yol tutuş,frenleme,yada kalkış oldukça değişiyor ama bunlar önemli değil zaten yavaş gidiyorum diyorsan yaysız bile çok güzel duruyor.Maşallah diyelim