Yeni ceed piano black kaplama

aLi

Yönetim Ekibi
İşte bu olmuş adaş. Plakalik iptali ve app plakada sart gibi gozukuyor :)

ceronimo1978

New member
tebrikler çok başarılı olmuş. Ben bunlara ilave olarak kia logosunun çevresini de piano black dönmeyi deneyeceğim

Herakles

New member
Re: Cevap: Yeni ceed piano black kaplama

İşte bu olmuş adaş. Plakalik iptali ve app plakada sart gibi gozukuyor :)
tebrikler çok başarılı olmuş. Ben bunlara ilave olarak kia logosunun çevresini de piano black dönmeyi deneyeceğim
Tsk plaka işi aklımda fakat bi ihtimal izmir plaka yapabilirim... O nedenle bekliyorum :)
Logonun etrafı yapılırsa kabartı olur didiler ancak komple kapatmak gerek :)

Berkan

New member
güzel olmış ama ben hala krom kalmaından yanayım aracın cam cercevleri yanı ve onundeki parcalarla kontrast olusturuyordu diye.

nacizane fikrim bence cam fitillerindeki parcalarıda yaptırırsan bütünlük yakalanır ve enfes olur

ERGE

New member
panjur ve sis çerçeveleri tek kelimeyle muhteşem. Aynalar gövde rengi kalsaydı gizli bir farklılık yaratır daha güzel olurdu diye düşünüyorum

By_Cesar

Active member
Güzel olmuş ama merak ettim Folyo kaplama ile mi yapıldı bu işlem yoksa Plasti dip sıvı plastik kaplama ile mi ?

ERGE

New member
bir şey sormak istiyorum. panjur ve sis çerçeveleri sökülerek mi yapıldı?

Herakles

New member

Güzel olmuş ama merak ettim Folyo kaplama ile mi yapıldı bu işlem yoksa Plasti dip sıvı plastik kaplama ile mi ?
Işlemler sökülerek yapılmadı... folyo kaplama işlemi yapıldı plasti dip değil

herkesin aracına dokunuşu farklı olacaktır tabiki değişik uygulamalar yapılabilir aslında fotoğraf çekim açıları da çok önemli aracınıza bu işlemi yaptırınca çok farklı görüneceğinden emin olun daha sportif duruyo r

Herakles

New member

panjur ve sis çerçeveleri tek kelimeyle muhteşem. Aynalar gövde rengi kalsaydı gizli bir farklılık yaratır daha güzel olurdu diye düşünüyorum
İnan aynalar çoook güzel ve spor gözüküyor eskisinden :)

Serkan OĞUZ

New member
Tampon sökülmeden yapılmış olması ayrı bir güzel olmuş,umarım folyo özellikle nikelajların uçlarından kalkma yapmaz çünkü içeri dönülmesi çok uzun ömürlü olacaktır.Onlarca örnek gördüm genelde çıkan tek sıkıntı bu oluyor.Ahhhh bir zaman bulsam efsane şeyler yapacağım ama şimdilik hepsi fikir olarak kaldı:) Berkanın dediği gibi cam çerçeveleri ile birlikte hepsi beraber harika olacaktır ancak o parçaları kaplamata gerçekten zor.Çok güzel olmuş güle güle kullanın.

Herakles

New member

Tampon sökülmeden yapılmış olması ayrı bir güzel olmuş,umarım folyo özellikle nikelajların uçlarından kalkma yapmaz çünkü içeri dönülmesi çok uzun ömürlü olacaktır.Onlarca örnek gördüm genelde çıkan tek sıkıntı bu oluyor.Ahhhh bir zaman bulsam efsane şeyler yapacağım ama şimdilik hepsi fikir olarak kaldı:) Berkanın dediği gibi cam çerçeveleri ile birlikte hepsi beraber harika olacaktır ancak o parçaları kaplamata gerçekten zor.Çok güzel olmuş güle güle kullanın.
Tsk... Sırada yapacağım bir yay olayı kaldı bakalım :)

Serkan OĞUZ

New member
Cevap: Re: Cevap: Yeni ceed piano black kaplama

Tsk... Sırada yapacağım bir yay olayı kaldı bakalım :)
Şunu açıkça dürüst bir şekilde söyleyebilirim yay bu araç için yaptığım en güzel ve en iyi alışveriş oldu.Yayın zaten faydasını daha önceki araçlarımda tecrübe etmiştim biliyordum ancak bu araçta zaten yol tutuş performansı oldukça iyi Esp desteği üstüne birde yay çok keyif verdi.Elbette azda olsa konfor kaybı oluyor ama rahatsız edecek boyutata değil.

Herakles

New member
Yay bencede çok önemli hangi marka kullanıyorsunuz.. Eichbah mı?

berkan1981

New member
AIR COLIVER deniyin durumunuz varsa sahane duruyor

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

Serkan OĞUZ

New member
Cevap: Re: Yeni ceed piano black kaplama

Yay bencede çok önemli hangi marka kullanıyorsunuz.. Eichbah mı?
Evet Ali bey Eibach pro-kit kullanıyorum bu markadan asla şaşmam.Neticede piste girmeyeceğim için sertlik konusunda konforu bana göre en maksimum düzeyde tutan ve performansı tatmin eden Eibach oluyor.

Serkan OĞUZ

New member
AIR COLIVER deniyin durumunuz varsa sahane duruyor

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!
O sistem zaten işin sonu:) Coilover bana göre o maliyete katlanacak bir sistem değil zaten bizim araçlara göre bir türlü bulamadım.İstediğim zaman indirme kaldırma olayı kolay olmuyor illaki lifte alıp uğraşmak gerekiyor ama Air o konuda tabii ki çok rahat.Hyundai forumunda İ30 kullanan bir arkadaş ile sanayide denk geldik tanıştık,sistemi canlı canlı görmek fırsatım oldu kumanda ile fısır fısır indirip kaldırıyor ilginç bir sistem çok teçhizat takılıyor yedek lastik iptal oluyor ancak kendi açımdan pek gerekli olduğunu düşünmedim.Ama bekar olsam muhakkak denerdim:)

ceronimo1978

New member
Serkan araci kac cm dusurdun birde konfor cok odun verdin mi son olarak ne kadara ve nerde yaptirdin

c@n

Super Moderator
Cok guzel olmus...:) bende krom sevmeyenlerdenim...

TeamPASAOGLU