maximum hiz

c@n

Super Moderator
Kim hakli....:)) :))

TeamPASAOGLU

babıesrar

New member
adam koymuş işte fidyosunu nası geçmiyo daha 200ü

gejder

New member
Ynt: maximum hiz

Bilmiyenler bilenlere sorsun ve öğrensin en güçlü Cee'd :D:cool:

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

dante

New member
Cevap: Ynt: maximum hiz

Bu konuya yorum yapmadan duramadım.1.6 CRDI yeni kasa Manual Ceed ile Çeşme Otobanında hız denemelerimde aynı sonucu yakaladım 200'ü geçer geçmez bariz şekilde araç frenliyor kendisini. Yokuş aşağı kısa bir sürede bu hıza ulaşmasına rağmen değişmiyor bu durum. Sonuç hız limitörü kesinlikle var. Videolarda gösterilen videolar yazılımlı araçlara aittir. Bu limitör bir şekilde iptal edilmeden daha yüksek hızlara çıkmak maalesef mümkün olamıyor. Edilse dahi aracın soluğu 210 maks. 215'de kesilecektir. (Son olarak eski kaza Honda Civic ile kapışmam hüsranla bitti çünkü aracım 200'e kadar dibinden gitmesine rağmen o daha yüksek hızlara çıktığı için takibi sürdüremedim). Aracın hızlanma performansına gelince maks. verimi dip gazdan ayağı çekmeden vites değiştirerek elde ediyorum. Bu araçların benim hoşuma gitmeyen tek yanı aracın turbosunun geç devreye girmesi. Bu şekilde vitesleri değiştirdiğinizde turbo o an devrede olduğu için araç güçlü çekişini hiç kaybetmiyor. Sollamalarda kesinlikle rahat bir araç ve hızlanırken seriliğini belli etmese de hız göstergesinde hızlı değişimleri farkedebiliyorsunuz. Ailem'deki araç 1.4 tsi passat. Performans karşılaştırması yaparsam Passat bariz üstün 122 beygir olmasına rağmen ve daha canlı bir motor.

c@n

Super Moderator
Yeni Ceed ler icin bir daha soyluyorum, 200 de limitor var, yazilim ile bu limitor 211 e kadar gevsetiliyor su an... en son bildigim bu, yeni gelismelerden haberdar degilim...:)

TeamPASAOGLU

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Yeni kasalar da limitor henüz açılamiyor eski kasalarda sorun yok açılıyor

Tabiki bu işlemler yazılım ile oluyor
Ama yeni kasa icin suan çözüme ulaşılamadı