Çözüldü Kia Yeni Cee'd Fren Problemi

hakan26

Member
İstanbul ya da Sakarya bayilerini arayabilirsiniz

bugratr

New member
Hocam aracımı bu ay aldım yeni güncellemeyi atıp atmadıklarını nasıl öğrenebilirim bayiler aracı sattıktan sonra malum ilgisizlik başlıyor benim kendim öğrenme şansım varmı ?

hakan26

Member
Buğra bey maalesef diğer firmalar gibi kia da servislerden ya da müşteri hizmetlerinden güncelleme ile alakalı aranmıyorsunuz,sadece servise gidip güncelleme olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz.Bir önceki aracım hyundai i30 da başıma geldi servis ben söyleyince şase nodan sorgulatıp fren switch güncellemesi olduğunu söyleyip değiştirmişlerdi...

veracocha

New member
Arkadaşlar selam bende yeni makyajlı kasa ceed 1.6 crdi 136 lık var , geçen gün aracı 30.000 bakıma soktum tüm filtreler değişti , tabi mazot filtresi de değişti , mazot filtresi değişmesi için akü ve beyini söktü usta filtreye ulaşmak için , ancak sanki bakımdan sonra frenlerin tutma gücü biraz düştü gibi geldi bana , bu bahsettiğiniz sorun yeni makyajlı kasalarda var mı acaba ? yoksa akü ve beyin sökülünce adaptasyon tarzı birşey mi yapılması gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum