İlk sürtme ilk üzüntüm

babıesrar

New member
araba çok dikkat çekiyo , nazara geliyo. cumartesi sabah bende parktan çıkıyorum adamın biri durdu arabaya bir bakıyo hergün indigim yerden ön altını sürterek indim. (gaaaarrrççç) sonra adam döndü ve gitti.
kesinlikle katılıyorum

06meto06

New member
kaputtaki beyaz lekeler noldu fatih ?

bak ben alıştım

dün bizim güvenlik bülent bey senin arabada da baya nazarlık olmuş dediğinde farkettim iyi toparlanmaya ihtiyacı var.

1. Sol arka kapı motor çarptı
2. Sağ ön tamponu hafif ben garaja sürttüm (belli olmuyor ama)
3. Sol aynanın altında küçük bir iz var (ne olduğunu çözemedim)
4. Bagaj kapagında minibüs gibi yüksek bir araç dokunmuş göçük olmuş (çektirsen boya çatlar dedi kaportacı ustam yaptırmadım)
5. kaputta 1-2 taş izi var

artık kafaya takmıyorum boş bir zamanımda hepsini toptan yaptıracağım artık..... :(

babıesrar

New member
boyada kazınma varmı , sadece ezilmemi var .
Valla abi tam anlamadım ama farkettiysen kahverengi çizikler var. bunlar sürttüğüm kapının boyası.. ezilme olduğu açıça belli zaten..ama ben boyanın da kalktığını düşünüyorum

babıesrar

New member
bak ben alıştım

dün bizim güvenlik bülent bey senin arabada da baya nazarlık olmuş dediğinde farkettim iyi toparlanmaya ihtiyacı var.

1. Sol arka kapı motor çarptı
2. Sağ ön tamponu hafif ben garaja sürttüm (belli olmuyor ama)
3. Sol aynanın altında küçük bir iz var (ne olduğunu çözemedim)
4. Bagaj kapagında minibüs gibi yüksek bir araç dokunmuş göçük olmuş (çektirsen boya çatlar dedi kaportacı ustam yaptırmadım)
5. kaputta 1-2 taş izi var

artık kafaya takmıyorum boş bir zamanımda hepsini toptan yaptıracağım artık..... :(
ben de zamanla alışacağım inşaallah abi

06meto06

New member
Valla abi tam anlamadım ama farkettiysen kahverengi çizikler var. bunlar sürttüğüm kapının boyası.. ezilme olduğu açıça belli zaten..ama ben boyanın da kalktığını düşünüyorum
bişey yansıyomuş gibi duruyorda anlayamadım , çizikmi yansımamı , ama boyanın senin kapıda olması fazla hasar olmadığını gösterir , o pastayla alınır , senin boya sürttüğün yerde olsa daha kötü .

Srhn

New member
Fotografını yükledin de biz mi göremiyoruz abi

Srhn

New member
Saol abi baktım o kadar görmedim valla :D işler yogun aklım burda değil sanırım :)

rayen

Super Moderator
Geçmiş olsun Fatih. Kafaya takma üzerindeki boyayı çıkar, üstüne cilayı bas gitsin.