İlk sürtme ilk üzüntüm

babıesrar

New member
Arkadaşlar bugün Giresun'da istemeden aracımı soktuğum kapalı Garajdan çıkarken maalesef sol arka kapıyı garaj kapısına sürttüm. Usta şoförlere kolay gelebilecek bi yerde benim için zordu. Iste kadın lafıyla hareket edince bedeli ağır oldu. Resimleri en kısa zamanda yüklerim.. Delilik olduğunu biliyorum ama resmen moralim alt üst oldu.. :(

alp2er

New member
fatıh gecmıs olsun, bazen cok basıt durumlarda bıle ufak tefek surtmeler yapabılıyoruz ve bu gercekten ınsanı daha cok uzuyor , Allah daha kotusunden korusun de, boşver

ahmymn

New member
Geçmiş olsun. Allah daha beterinden saklasın.

Srhn

New member
Geşmiş olsun abi Allah daha büyük kaza göstermesin

akenatons

New member
Fatih sen biraz titiz birine benziyorsun yazdıklarından anladığım kadarıyla, doğru tahmin ettiysem eğer hiç kafanı takma ben senin gibiyim. Bizim gibi adamların başına sürekli bir pislik gelir.

Elin adamı tümseklere son sürat girer bişey olmaz arabasına, bizim araçlar düz asfaltta sola çeker ;););)

deadgarden

New member
fatih abi geçmiş olsun genemi sen ya:(

kaan

New member
geçen gün bende bir kaza yaşadım.geri gelirken HAC ın azizliğine uğradım:D araba bir anda atıldı ve arkamdaki jipin tamponuna sürttüm arka tarafı.2 gün sonra gezmeye cıktım arabayla otoparka bıraktım hassasiyetimden.eve döndüğümde tamponun ön tarafında yarılma olduğunu fark ettim baya büyük.moralim bozuldu.ertesi gün gittm otoparkcı bizde olmaz,siz vurmuşsunuzdur dedi.baya tartıştık kanıtlayamadım.otoparkta farketseydim daha farklı olabilirdi belki.sonra auto kinge götürdüm.3 kaza (arabayı ilk aldığım haftada kapıya taş atmışlardı) onarım paketi artı 200 lira istediler.inş. yakın bir zamanda yaptırcam.ne nazarmış cıkmadı vallahi....

berkural34

New member
Gecmis olsun , bende sizin gibiyim . Gecen hafta araca polisaj yaptirdim ama yaptirmaz olaydim . Kaputta ki cizikler gidince beyaz beyaz tas izleri cikti meydana , yaptirmaz olaydim da gozume batmasin diyorum simdi :)

c@n

Super Moderator
Fatih gecmis olsun...:(

TeamPASAOGLU

06meto06

New member
fatih geçmiş olsun kardeşim , nedir senin bu üstündeki karabulut ? :confused:

06meto06

New member
araba çok dikkat çekiyo , nazara geliyo. cumartesi sabah bende parktan çıkıyorum adamın biri durdu arabaya bir bakıyo hergün indigim yerden ön altını sürterek indim. (gaaaarrrççç) sonra adam döndü ve gitti.

babıesrar

New member
Fatih sen biraz titiz birine benziyorsun yazdıklarından anladığım kadarıyla, doğru tahmin ettiysem eğer hiç kafanı takma ben senin gibiyim. Bizim gibi adamların başına sürekli bir pislik gelir.

Elin adamı tümseklere son sürat girer bişey olmaz arabasına, bizim araçlar düz asfaltta sola çeker ;););)
Aynen abi ya.. ben özendikçe bişey oluyo..ama ben en çok nazara veriyorum.. takmayayım diyorum olmuyo..ama şu gerçek ki üzerine titredikçe bela seni buluyo :(

babıesrar

New member
geçen gün bende bir kaza yaşadım.geri gelirken HAC ın azizliğine uğradım:D araba bir anda atıldı ve arkamdaki jipin tamponuna sürttüm arka tarafı.2 gün sonra gezmeye cıktım arabayla otoparka bıraktım hassasiyetimden.eve döndüğümde tamponun ön tarafında yarılma olduğunu fark ettim baya büyük.moralim bozuldu.ertesi gün gittm otoparkcı bizde olmaz,siz vurmuşsunuzdur dedi.baya tartıştık kanıtlayamadım.otoparkta farketseydim daha farklı olabilirdi belki.sonra auto kinge götürdüm.3 kaza (arabayı ilk aldığım haftada kapıya taş atmışlardı) onarım paketi artı 200 lira istediler.inş. yakın bir zamanda yaptırcam.ne nazarmış cıkmadı vallahi....
sana da geçmiş olsun abi..nazar bi defada bitmiyor ki yıllar da geçse de biri öyle bi bakar ki 2 dakkaya bişey olur mutlaka..dua etmek lazım işte

babıesrar

New member
Gecmis olsun , bende sizin gibiyim . Gecen hafta araca polisaj yaptirdim ama yaptirmaz olaydim . Kaputta ki cizikler gidince beyaz beyaz tas izleri cikti meydana , yaptirmaz olaydim da gozume batmasin diyorum simdi :)
ben de aracı ilk boya korumaya soktuğumda taşlara karşı film çektir dediler.paraya sıkışıktım diye erteledim. şimdi kaputta bir sürü taş lekesi var..bi de siyah ki hiç sorma