Hyundai i20 Style 1.4 CRDi (Yeni kasa) - 18/11/2014

pepe

Active member
Cevap: Ynt: Hyundai i20 Style 1.4 CRDi (Yeni kasa) - 18/11/2014

Az da olsa birbirine benzemeyen Araç kaldı mı? artık. Tasarımcılar tükenmişlik sendromu yaşıyorlar herhalde. :D
Ben de ne tasarımlar var da çizemiyorum işte :D hepsi düşüncede...bu kadar mıdır hayalgücü yani?

rayen

Super Moderator
Ynt: Hyundai i20 Style 1.4 CRDi (Yeni kasa) - 18/11/2014

O zaman bir başkasına çizdireceksin. :)

ERGIN

New member
En full versiyonuna 53k verilir mi?
Ne yazık ki hem kur farkı hem de Ocak 2014'te yürülüğe giren yeni vergi oranlarına birde firmaların bunu fırsat bilip fiyatları bindirmeleri sonucu artık bu rakamlar normal karşılanıyor.

mertgulkokan

New member
Ynt: Hyundai i20 Style 1.4 CRDi (Yeni kasa) - 18/11/2014

Dün 1.4 MPI Elite Otomatik Cam tavan benzinli olanına 44900 gibi bir fiyat aldım, 7000TL indirimle. Plaka vs. herşey içinde belirttiğim fiyatın bu kadar cazip olmasına rağmen ben pek beğenmedim çok fazla ses alıyor bütün çekik gözler gibi :cool: Hoş hatuna alacaktık o beğendi ama olsun, fiyat avantajı ile bile alacağım kriterde değil görünüyor şimdilik...
Hocam o kadar indirim yapıyorlar mi ben şaşırdım şimdi siz yeni çıkan kasa için fiyat aldınız değil mi .?

ERGIN

New member
Konsoluna baktım da bana Ceed i hatırlattı nedense...:)

Edit:

Şimdi ön farlara da baktım neden bu kadar benzetme gereği duymuşlar anlamadım...:mad:
Her ne kadar Çelik Motor'un ultra başarısız yönetimi ve pazarlamanın "p"sini bilmeyen pazarlama ekibi yüzünden Cee'd satışları ülkemizde çok düşük seviyelerde gerçekleşse de iş seyahati nedeniyle sık sık gittiğim Polonya ve Almanya'da yollarda tonla Cee'd var. Açıkçası Avrupa'da bu kadar başarılı bir satış grafiği yakalamış olan Cee'd 'den alıntı yapmaları beni şaşırtmadı. Sonuçta diğer markalarda aynı taktiği uyguluyor. Bkz. Golf-Polo. :)