..:: Günlük Sohbet ::..

aLi

Yönetim Ekibi
herkeslere selam,

Sabirsizlikla beklenen bulusma basligini acicam ama simdiden sorayim , Mart ayi sonuna dogru sinav vs var mi? 22-23 yada 29-30 haftasi?

Birde varsa kafanizdaki alternatifleri degerlendirelim mekan ve gün olarak. Ctesi mi pazar mi olsun.

Kardeş şöyle aileler ile güzel bir buluşma olsun pazar olabilir.

MuSTaNG

New member
Gün olarak bi sıkıntı yok bana göre ancak mekan olarak dolmabahçe sarayı otoparkındaki çay bahçesi olabilir hem deniz kenarı köprü manzaralı hemde geniş otoparkı mevcut hemde iki yakadaki herkesin rahat gelebileceği bi yer diye düşünüyorum..

babıesrar

New member
Gelebileceğimden değil de 23unde ygs var. Size iyi muhabbetler babalar.

Berkan

New member
sap üyelerden biri olarak :D tarih belirlendiği takdirde onemli bir iş olmadıgı sürece seve seve katılırım.

buarada cumartesi çalısanlar olabilir pazar daha mantıklı sanki

Ailelerden önce bir soyle erkek erkege bulusalim abi yeni uyelerimiz cok fazla eski kadrodan kimseler kalmadi nerdeyse.

Onlarla bi tanisip kaynaslim.
olur kardeşim bana her şey uyar önemli bir aksilik olamaz ise katılmaya çalışırım biliyorsun biraz mesafe var :)

Serkan OĞUZ

New member
Valla içim gitmiyor desem yalan olur:)İstanbulda olsam ne yapar eder gelirdim,babam ve kız kardeşimi ziyarete gelmek için 2 aydır fırsat kolluyorum olurda sizlerin buluşma tarihine denk getirebilirsem çok sevineceğim.

berkan1981

New member
Bi aksilik cikmazsa katilabilirim bende

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan

New member
3 stop altında camda duran stickerım yanlıs hesaplamadan hem silecek hemde yıkarken biraz fazla su tutmamla sökülünce bugun bauhausda gördüm aldım 3.80 di olması lazım krom görünümlü.yeni yeri tam içime sinmesede :)

Serkan OĞUZ

New member
Berkan aynı stickeri nereye yapıştırsam diye düşündüm durdum Senin yapıştırdığın yer çok güzel ama imza boyutu ufak diye vazgeçtim.Önceki gün stickeri otomatik vites çerçevesi nikelaj diye hemen altına uyguladım.Gece vakti biraz aceleye geldi yamuk oldu ama çokta güzel bir bütünlük sağladı uyumu çok orjinal oldu.Yarın resim çekip ekleyebilirsem olumlu olumsuz yorumlarınızı almak isterim.Kaldı ki Atam'ın imzası nereye koyarsan koy çok güzel duruyor:)

cevatkal

New member
Arkadaslar dolmabahce cay bahcesi cok uygundur bana gore.hatta ona gelmeden kabatas iskelesinin yanindaki kaptanlar cay bahcesi bize ait sizleri orda agirlamak isterdim ama bizim otopark siki timiz var.kapida ispark var ve oda haddiden fazla yogun.ama dolmabahce cay bahcesi benim 100 mt yanimda kesinlikle gelecem...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan

New member
Abi valla deli etti cam azcık uzun yada silecek azcık kısa olsa 3.stobun altında enfes duruyor ama gel görki calısınca koparıp götürüyor o sondaki K nin uzantısını bunuda sürtmez ufak diye aldımda yine aynısı olmasın diye burayı denedim ama gri üstünde cok gozukmedi gibi geldi yedeginide almıstım olmadı orayada yapıstırırm .bide şu cok hosuma gidiyor kendim ozalitci vsde bastırcıam galiba istedigim renk ve boyutta

Serkan OĞUZ

New member
burasıda güzelmiş valla ikincisi için hoş yer :)

buarada vitesin onunde ne tuşları var çözemedin onları bir :)
Sonradan özel yaptırdım:p Orada 2 tane tuş var, birisi park sensörünü devre dışı bırakmak için çünkü bazı zamanlar uyarı sesinden gına geliyor diğeri ise otomatik park etme özelliğini devreye sokup çıkarmak için.İmzayı benim gibi aceleye getirme çünkü çok dar bir yer tam denk getirmek lazım ve biraz çapraz yapıştırırsan tam denk geliyor.

serkanedirne

New member
çok güzel olmuş kardeşim, emeğine sağlık. zaten Atamın imzasının bi yerde çirkin durması imkansız

By_Cesar

Active member
Sonradan özel yaptırdım:p Orada 2 tane tuş var, birisi park sensörünü devre dışı bırakmak için çünkü bazı zamanlar uyarı sesinden gına geliyor diğeri ise otomatik park etme özelliğini devreye sokup çıkarmak için.İmzayı benim gibi aceleye getirme çünkü çok dar bir yer tam denk getirmek lazım ve biraz çapraz yapıştırırsan tam denk geliyor.
Ya benimde bir sorum olacak. P konumu düğmesi üzerinde yer alan tuş ne işe yarıyor acaba? Bana bu tuş hakkında kimse bilgi vermedi merak ediyorum ne işe yaradıgını

iPhone 'den gönderildi. ;)