Coil

MuSTaNG

New member
peki kat iptalini niçin yaptırmıştın, ses için mi yoksa ses ve güç için mi ? bir kat iptali ile son susturucuyu da susturdunmu? yoksa yalnızca kat iptalimi ? birde kat iptalinden sonra artacak ses kullandığımız boru ile alakalı tabi ama aldığın ses idealmiydi? söylediğin fiyat gayet makul ama ben yaptırırsam yazılımla da desteklemek istiyorum maliyeti 2 yada 3 çıkmış olur, yan, kat iptaline değermi değmezmi ses tatmin edermi etmezmi şuan muallak, neyse @atilyo yaptırsında bizde karar vereceğiz artık!
Kat iptalini güç için yaptırmıştım sadece kat ses vermiyo zaten ardındanda ortaya kumandalı egsoz taktım son susturucuya hiç dokunmadım gayet makul güzel tok bi ses çıkıyodu.. Fiyatı o zaman tabii ki makuldu kat 300, yazılımıda 400'e attırmıştım :)

ErkanKASIM

New member
Kat iptalini güç için yaptırmıştım sadece kat ses vermiyo zaten ardındanda ortaya kumandalı egsoz taktım son susturucuya hiç dokunmadım gayet makul güzel tok bi ses çıkıyodu.. Fiyatı o zaman tabii ki makuldu kat 300, yazılımıda 400'e attırmıştım :)

plakaya cezai işlem uygulanmıştır:p