Coil

atilyo

New member
teşekkür ederim yalçın

kado1905

New member
cok guzel olmus hayırlı ugurlu olsun

Serkan OĞUZ

New member
Coil candır :) Ben duruşunu çok beğendim güle güle keyifle kullan.

atilyo

New member
çok teşekkür ederim @kado1905
evet coil candır @Serkan OĞUZ begendiğine sevindim :)
teşekkür ederim [MENTION=757]Srhn[/MENTION] :)

atilyo

New member
teşekkür ederim @By_Cesar :)
herkese kazasız sürüşler iyi hafta sonları

rayen

Super Moderator
Bugün sanayide bizim dükkana yere neredeyse 3 parmak mesafede bir leon geldi. 0oo bizim Eryaman'ın arabası gelmiş dedim. Çocuk abi sen arabayı nerden biliyon dedi, ben de hergün okulumun kapısına park eden arabayı nasıl bilmem dedim. :D
Eylülden beri arabayı her sabah görüyor ve bakalım ne zaman görmeyeceğim diyordum. Sanayide karşıma çıktı. Arabayı o kadar basmış ki, yama için kesilen asvalta girmiş sonuç karter deliği. Delik neyse de aracı lifte almak tam bir cambazlık oldu. Aracın altına egzoz gazıyla şişirilen bir balon kondu da güç bela lift ayakları altına girebildi. Isıtılarak bastırılan yayların hali içler acısıydı. Çocukta tövbe etmişti.
Sonuç: Araçlarınızı basıyorsunuz ama bıraktım arızayı, bakım için lifte çıkacağınızı unutmayın. Sonra ilk bakımda tövbe etmeyin. :D

alperky5054

New member
Eskı kasanın yayları ıle yenı kasanın yayı aynımı ? Eskı kasa ceed ın coıllerı varda uyrmı acaba ?

yalcin

New member
[MENTION=1741]atilyo[/MENTION] katla alakalı çalışman sürüyor mu? nerde yaptırcaksın ? proje aşamasında bulunmak isterim..

atilyo

New member
[MENTION=214]rayen[/MENTION] abi aynen dip basmadım denedik liften alamadık arabayı zaten ondan şuan fazla bir basık değil resimdeki gibi duruyor.:eek: [MENTION=278]alper[/MENTION]sky5054 büyük ihtimal uyar zaten coillerin yayları farklıdır arabanın orjinal yayları kullanılmıyor elinde eski kasanın coil i var demişsin yapılabilir, ustana göster yenden yaptırma derim ben.
[MENTION=10]yalcin[/MENTION] bu hafta içi aksilik cıkmazsa (iş yüzünden belki bu hafta yapamayabilirim) perşembe günü arabayı maslakta exclusive garage (fatih bilal danış ) a yaptırcam. Sende yaptırcak olursan 61 proceed dersen yardımcı olur. yaptırırsamda şayet cumartesi sabah teslim alıcam istersen buyur gel :eek: hem canlı görürsün

yalcin

New member
bu haftasonu [MENTION=2091]fenci[/MENTION] Aziz abiyle buluşabiliriz iptal olursa muhakkak orda olurum @atilyo canavarı teslim alalım :p

MuSTaNG

New member
Eskı kasanın yayları ıle yenı kasanın yayı aynımı ? Eskı kasa ceed ın coıllerı varda uyrmı acaba ?
Eski kasa coil'leri bendede var yeni kasaya uymuyor
@atilyo katla alakalı çalışman sürüyor mu? nerde yaptırcaksın ? proje aşamasında bulunmak isterim..
Usta kat için öyle düşünmeye çalışmalar yapmaya falan gerek yok ben süreyya usta'da yaptırmıştım bostancı'da, tabii sen buraya uzaksın oralarda güzel bi egsoz'cu bulup yaptırın, maslakta iskender var en iyisi o'dur onunlada bi görüşün :)

yalcin

New member
[MENTION=371]MuSTaNG[/MENTION] [MENTION=1741]atilyo[/MENTION] konu dışı ama kat ı sorayım yeri gelmişken, şimdi bildiğim kadarıyla kat iptali durumunda muayeneden geçemiyoruz, peki muayeneye giderken stock taksak masrafı çok olurmu, kat iptali kaça maloluyor?

MuSTaNG

New member
@MuSTaNG @atilyo konu dışı ama kat ı sorayım yeri gelmişken, şimdi bildiğim kadarıyla kat iptali durumunda muayeneden geçemiyoruz, peki muayeneye giderken stock taksak masrafı çok olurmu, kat iptali kaça maloluyor?
Kat'ı 300 e yaptırmıştım çıkart tak'ına ne verdim hatırlamıyorum ama söküp takması çok zor değil yaptırırken egsozcuya sorarsınız maksimum 100 lira bişey ister tahminimce..

yalcin

New member
peki kat iptalini niçin yaptırmıştın, ses için mi yoksa ses ve güç için mi ? bir kat iptali ile son susturucuyu da susturdunmu? yoksa yalnızca kat iptalimi ? birde kat iptalinden sonra artacak ses kullandığımız boru ile alakalı tabi ama aldığın ses idealmiydi? söylediğin fiyat gayet makul ama ben yaptırırsam yazılımla da desteklemek istiyorum maliyeti 2 yada 3 çıkmış olur, yan, kat iptaline değermi değmezmi ses tatmin edermi etmezmi şuan muallak, neyse [MENTION=1741]atilyo[/MENTION] yaptırsında bizde karar vereceğiz artık!