BD 4940 ilk Renault denemem..

ceronimo1978

New member
Ok saol. Bende dusunuyorum ama hep konfor yuzunden cekiniyorum takmasi etmesi 600 u bulucak gibi

deadgarden

New member
abi yenı kasa ceedlere ne önerirsin?

deadgarden

New member
Eğer baya düşşün dersen h&r ama çok serttir, orta düşşün az konfor kaybı olsun dersende eibach
sağolkardeşim diyorum virajlara girdimmi araç atmasın sakata gelmeyelım hırçın girdiğim oluyor. peki budurumda hangisi h&r mi eibach mi?

ozburan

New member
Cok guzel olmus hocamda bende senin ön liplerden ariyordum nerede bulabilirim ?

c@n

Super Moderator
sağolkardeşim diyorum virajlara girdimmi araç atmasın sakata gelmeyelım hırçın girdiğim oluyor. peki budurumda hangisi h&r mi eibach mi?
Bence her turlu eibach... Ben hir kere hr kullandim hic memnun kalmadim.. eibach hem cok basmiyor arabayi ama viraji da cok iyi oldu arabanin... Bugun istanbul parka gittim yarisi seyretmeye alet otobanda cok iyi oldu... Virajlarda araba kopmuyor...

TeamPASAOGLU

c@n

Super Moderator
Cok guzel olmus hocamda bende senin ön liplerden ariyordum nerede bulabilirim ?
Lipi ben bir arkadastan aldim, elinde var mi bilmiyorum.. facebook ta megane 3 garage diye bir grup var oraya uye olup Tunca Sener e mesah atarsan sana yardimci olur...

TeamPASAOGLU

Herakles

New member
Maşallah Çok güzel olmuş kazasız belasız..

Serkan OĞUZ

New member
Soner bey takılan sert spor yaydan sonra araç atıyorsa emin olun stock haliyle çok daha önceden atar.Ben Eibach kullanıyorum,arkadaşlarım beni tanıdığı için h&r'den çok çabuk şikayet edeceğimi söylediler.H&r'nin takıldığı 5cm'lik bir aracı kullandım gerçekten en ufak kasis bile mide bulandırmaya yetiyor ve darbeyi oldukça hissediyorsunuz,benim bütün keyfim kaçmıştı ancak herkesin zevki farklı elbet,bu sertlik ve zıplamayı seven çok insan gördüm:)Ancak şu da bir gerçek ne kadar sert o kadar iyi tutunma,ama yarışa çıkmayacağım için ben konfor öncelikli yay istiyordum Eibachtan kesinlikle çok memnunum ancak yine hatırı sayılır yollarda sert olduğunu o da belli ediyor.Sana nacizhane bir tavsiyem eğer ki konfor istiyorum ancak birazda yere basayım diyorsan kullandığın aracın benzinle modeli var ise onun yayını takabilirsin,ön kısım çok fit ve güzel oluyor arka kısım hemen hemen aynı kalıyor.Denemeni tavsiye ederim.

Srhn

New member
araç kendine gelmiş şimdi abi güle güle kullan :)

rayen

Super Moderator
Ynt: BD 4940 ilk Renault denemem..

Hayırlı olsun [MENTION=8]c@n[/MENTION]. Yay taktım diye hızlı gitme, sağdan yavaş yavaş. :p

rayen

Super Moderator

Aaaa çok ayıp. Sana 10 gün kamu spotu izleme cezası veriyorum. :D

c@n

Super Moderator
Cevap: Ynt: BD 4940 ilk Renault denemem..

Aaaa çok ayıp. Sana 10 gün kamu spotu izleme cezası veriyorum. :D
Sende mi brutus... :D:D 10 gün azmış ama, en az 20 gün olmalıydı, iyi hal indirimi geldi sanırım...:p:p:p

rayen

Super Moderator

Torpil yaptım. :cool:

ceronimo1978

New member
Eski proceedde h@r kullanmistim serkanin dedigi gibi cok hoplatiyordu. Konfor kocaman bir sifirdi. Ama aracin durusu cok iyiydi. Eibach bu manada daha mantikli.