BD 4940 ilk Renault denemem..

c@n

Super Moderator
Basliktan da anlasilacagi gibi ilk renault denemem olan BD 4940...

Arac 2011 model 1.5 dci 110 hp edc privilege.. araci kendime yeni yil hediyesi olarak 31.12.2013 tarihinde aldim...:)

Arabamin ilk gunu...

Ilk islem yerli modellerde aktif olmayan gunduz farlarinin aktif edilmesi oldu..

Sonra hic begenmedigim 16 jantlardan kurtulduk....:) bir jant bir arabaya bu kadar yakismazdi.. simdi cok daha guzel oldu.. jant arabayi cok degistiriyor.. orjinali seven biri oldugum icin tercihimi orjinal fluence jantindan yana kullandim...

Benden onceki sahibinin yaptirmis oldugu ve cok koyu olan cam filmlerinden de kurtulduk..

Ve bugun aracin biraz kozmetigi ile oynamaya karar verdim... aklimda olan bir kac folyo uygulamasini bugun yaptirdim...

Icerde bulunan sozde ahsap gorunum yerini matt azur maviye birakti.. :D

Aynalarimizda matt azur mavi oldu, ve on izgara ve tampon aldi da matt gul kurusu oldu...

APP'ler takildi...

Aracin muayenesi yapildi.. far ayarlarlarimiz bozukmus onu ogrendik...:D o kadar da serviste ayarlattik...:D

Son olarak lip montaji yapildi.. ve aracin gorselligi ile ilgili islenler bitmis oldu.. :) yay haric..

Bugunude temizlik gunu yaptim.. ilk once arac yikandi sonra hizli cila uygulandi...:)

Sonuc ve aracin son hali...:D

TeamPASAOGLU

c@n

Super Moderator
Abi hayırlı olsun. Gayet iyi bir araç. Umarım şanzıman sorun yaratmaz
Sagol kardesim.. sanzimani guzel.. arac 50 bin km de... hatta dsg den daha basarili diyebilirim.. servise gosterdim ve ayar yaptirdim.. ordaki codec ile de gorustum, arac cok saglam dedi yazilim da yaptirabilirsin dayanir dedi.. bilmiyor ki araca yazilim attirmistim..:D adam cok iyi bir usta, Istanbul daki tum rs ler bu adama gidiyor.. istanbul parka falan cikiyor.. yani isi bilen ve tam benim kafadan..:)

TeamPASAOGLU

rayen

Super Moderator
Ynt: BD 4940 ilk Renault denemem..

Wowww. Yakışır Can kardeşime. ;) :D

ozgurnergiz

New member
Güle güle kullan. Ceed ler ile fiyat performans, konfor, sürüş, ekonomi, memnuniyet v.s özellikleri bakimindan kıyaslar misin Can ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

c@n

Super Moderator
Güle güle kullan. Ceed ler ile fiyat performans, konfor, sürüş, ekonomi, memnuniyet v.s özellikleri bakimindan kıyaslar misin Can ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sagol abi... araci 42.500 tl ye aldim.. fiyat olarak ceed den iyi... ekonomi olarak cok daha iyi, otomatikleri karsilastiriyorum, konforda, performans ta ceed acik ara onde.. suruste ceed onde ama acik ara degil... meganenin da surusu cok keyifli ve rahat.. araca hakimiyet basarili..

Ozellik olarak concept ile ayni ozelliklerde benim aracim, o fiyata ceed yoktu, zaten dizel otomatigi cok yaktigi icin almazdim ceedi... isin gercegi benim aldigim fiyata o zaman bu ozelliklerde dizel otomatik arac yoktu, olanlar da ya cok yuksek kmdeydi ya da pert haldeydi...

Memnuniyet olarak aractan memnunum, cunku cok ekonomik, direksiyonu cok guzel yumusak ve arac cok rahat park ediliyor.. acikcasi ben megane dan bu kadar memnun kalacagimi ummazdim.. bekledigimden daha iyi bir arac cikti..

Ceed in dizel otomatigi de bu kadar ekonomik olursa yine ceed alirim ama malsef bu sartlarda ceed olmaz.. anca duz vites olursa olur ama oda hem megane kadar ekonomik degil hem de bu trafikte duz vites artik cekilmiyor..

TeamPASAOGLU

inimicus

New member
Tekrar hayırlı olsun. Daha önce de özelden yazmıştım. Ama son uygulamalar çok iyi olmuş. Bu tür işlere merakım olmamasına rağmen folyo uygulaması çok hoşuma gitti. Bir soru: trim sesleri ne durumda?

omurkadir

New member
güle güle kullan abi faceden takip ediyoruz :)
iyi fiyata almışsın
yalnız araba baya yüksek duruyor SUV gibi acil bi yay tak derim :)

c@n

Super Moderator
Tekrar hayırlı olsun. Daha önce de özelden yazmıştım. Ama son uygulamalar çok iyi olmuş. Bu tür işlere merakım olmamasına rağmen folyo uygulaması çok hoşuma gitti. Bir soru: trim sesleri ne durumda?
Sagolasin... Trim seslerinin hepsini hal ettim... kumas bant ve sivi gres sag olsun... :)

güle güle kullan abi faceden takip ediyoruz :)
iyi fiyata almışsın
yalnız araba baya yüksek duruyor SUV gibi acil bi yay tak derim :)
Sagol Omur.. yay alacam..:) onumuzdeki ayin kalkinma planinda...:)

TeamPASAOGLU

berkural34

New member
Hayırlı olsun, maşallah .

Çok yakınımda gt line var edc dizel hb. Haftada 3 defa falan bindiğim araba , ortalaması 6.7 falan . Sizinkinde nasıl ortalama ?

Srhn

New member
Hayırlı olsun masallah abi geçenlerde suadiye tarafında gördüm sanki seni arkadasında paşaoğlu logosu varmıydı arabanın :)

rayen

Super Moderator
Bülent Can'a söyleyelim de birgün az yakan arabasıyla bizi boğazda gezdirsin sevabına. :D

c@n

Super Moderator
Bülent Can'a söyleyelim de birgün az yakan arabasıyla bizi boğazda gezdirsin sevabına. :D
Abi gelir seni Ankara dan alirim, bogaz da dolastiririm, Ankara'ya geri birakirim ustune birde Istanbul'a donerim bir depo ile...:D

TeamPASAOGLU

rayen

Super Moderator
Ynt: BD 4940 ilk Renault denemem..

:d:d:d

se7en

New member
Hayirli olsun Can,takip ediyoruz facebook ve instagramdan:)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi