Yolda Karşılaşanlar !!!!

BerkayKRC

Moderator
Ynt: Yolda Karşılaşanlar !!!!

bende şirinevler tarafında bir arkadaşla raslaştım beni yoldan aldı yayları aldık geldik :D forumdan mı o arkadaş ? :D

israfil

New member

Berkay mavi bi ceed miydi eger oyleyse dogrudur:)
Bende ulukar kia yla akraba olduk bu hafta hmen hemen hergun gittim bu aralar herkes bi talihsizlik yasiyo bu hafta benim icin kotu gecti arabam cok ariza verdi yusuf abi bilir arabamin arkasinda bir likirti ses vardi onun icin servise gittim vee macera basladi arka amortisorleri soktuler taktilar olmadi bidaha soktuler taktilar ve bu islem tam 4 veya5kere surdu ve sonunda buldular sag arka amortisor ust kafa baglanti yerinin birisi yamuk cikti araya pul mul koyarak kestik sesi vee sonrasi ciktim servisten cok mtluydum artik ses gelmiyodu arkadan:) sonrasinda hava yastigi isigi yandi kendi kendine ne alaka dedim hemen geri dondum servise ve durumu acikladim cihaza bagladilar ariza yi sildiler yeniden ciktim biraz yurudukten sonra sinyal flasoru gibi yanim sonmeye basladi bunun ustunede termo metre eksi 45leri gostermeye baslayinca cildirdim artik pimi cekilmis bomba gibi hissediyodum ki kendimi dustugum yerde patlicam arkadaslarda saskin benim gibi araca cok degisik bi islem yapiliyo ve acayip bi ariza verdi. İsin en ilginc tarafi ise arizayi bulamadik. Ustune cok dusuyorum ve gittigim heryerde cok dikkat cekiyo kimse masllah demiyo goze geliyoruz. Artik yikatmiyorum berkay sende sal biraz kanka fazla ustune dusme

BerkayKRC

Moderator

[quote author=israfil link=topic=1094.msg29645#msg29645 date=1331853595]
Berkay mavi bi ceed miydi eger oyleyse dogrudur:)
Bende ulukar kia yla akraba olduk bu hafta hmen hemen hergun gittim bu aralar herkes bi talihsizlik yasiyo bu hafta benim icin kotu gecti arabam cok ariza verdi yusuf abi bilir arabamin arkasinda bir likirti ses vardi onun icin servise gittim vee macera basladi arka amortisorleri soktuler taktilar olmadi bidaha soktuler taktilar ve bu islem tam 4 veya5kere surdu ve sonunda buldular sag arka amortisor ust kafa baglanti yerinin birisi yamuk cikti araya pul mul koyarak kestik sesi vee sonrasi ciktim servisten cok mtluydum artik ses gelmiyodu arkadan:) sonrasinda hava yastigi isigi yandi kendi kendine ne alaka dedim hemen geri dondum servise ve durumu acikladim cihaza bagladilar ariza yi sildiler yeniden ciktim biraz yurudukten sonra sinyal flasoru gibi yanim sonmeye basladi bunun ustunede termo metre eksi 45leri gostermeye baslayinca cildirdim artik pimi cekilmis bomba gibi hissediyodum ki kendimi dustugum yerde patlicam arkadaslarda saskin benim gibi araca cok degisik bi islem yapiliyo ve acayip bi ariza verdi. İsin en ilginc tarafi ise arizayi bulamadik. Ustune cok dusuyorum ve gittigim heryerde cok dikkat cekiyo kimse masllah demiyo goze geliyoruz. Artik yikatmiyorum berkay sende sal biraz kanka fazla ustune dusme
[/quote]
üstüne düşmüyorumki bende artık sadece aksam 10 dan şu saate kadar 5:17 işyerinde ses sistemini söktüm eski hoparlorlerı takıp birde ses izolasyonu yaptım şu anda eve yeni girdim fakat 8:30 da iş için çıkacağım bol bol fotoğraflamalarım oldu üşenmezsem duş aldıktan sonra paylaşıcam :)) bu arada yıkatma konusuna katılıyorum işim bittikten sonra şirkette bir güzel içinide hava vurdum sonra supurdum birde sildim ama dışı pislik içinde :D

aLi

Yönetim Ekibi

Sticker'siz arac kalmasin o zaman :) anlamak daha kolay olur :):)

BerkayKRC

Moderator

[quote author=aLi link=topic=1094.msg29669#msg29669 date=1331889324]
Sticker'siz arac kalmasin o zaman :) anlamak daha kolay olur :):)
[/quote]
stickerım yok nereden temin ediyoruz ?

aLi

Yönetim Ekibi

Dün CNR'da kırtasiye fuarinda GN 8911 plakali bizim stickerdan olan beyaz ceed görülmüştür :) ama kimindi cikartamadim.

ali gürbüz

New member

GY 8911 dir o.
Gokhan Korkmaz'ın aracı :)

aLi

Yönetim Ekibi

Evet GY idi ben eski aracimla karistirmisim :p

c@n

Super Moderator

Gökhan nın kırtasiye ile işi ne ki...?? Yardıma ihtiyacın olursa konuşalım, destek için elimizden geleni yaparız Gökhan...

HARUN

New member

dün istinye parktan dönerken maslakta trafikte bi ceed korna çalıordu bi baktım yiğit bi süre yanyana muhabbet ettik :)

amorusso

New member

zerogravity'yi dun aksam mecidiyekoy etiler marmaris bufe'de gordum :)

ceeddirdit

New member

[quote author=Archiqua link=topic=1094.msg29574#msg29574 date=1331822531]
ben ceedkmr ile karşılaştım. yol verdim verdim geçmedi. sonra gazladım geçtim. tankım olsa arabasının üstünden geççektim :D
[/quote]

Araya kaynama yaptığını atlamissin ama meslektaşım hatırlatayım dedim :))

Snaan

New member

[quote author=ceedkmr link=topic=1094.msg30436#msg30436 date=1332686185]
Araya kaynama yaptığını atlamissin ama meslektaşım hatırlatayım dedim :))
[/quote]
araya kaynama yapmadım normal şeride girdim ben. dümdüz gidiyordum zaten benim olduğum şerite girmek isteyen sendin :)

Ömer Musaoğlu

New member

Maltepe e-5'te beyaz Cee'd'e baya korna çaldım selam verdim 34 HC .. plakalıydı pek hatırlamıyorum plakayı ama :D

omurkadir

New member

bugun de yine 3 4tane gordum ama hepsi stickersiz yalniz kovboy ceedler :)

ceeddirdit

New member

[quote author=Archiqua link=topic=1094.msg30437#msg30437 date=1332687123]
araya kaynama yapmadım normal şeride girdim ben. dümdüz gidiyordum zaten benim olduğum şerite girmek isteyen sendin :)
[/quote]

Yok artık daha neler böyle çarpıtma daha görmedim ben. Gidicegin yere 2 sanıye erken gıdebılmek ıcın yıgınla arabadan korna yıyen benmıydım ? :)

HARUN

New member

[quote author=ceedkmr link=topic=1094.msg30447#msg30447 date=1332710946]
Yok artık daha neler böyle çarpıtma daha görmedim ben. Gidicegin yere 2 sanıye erken gıdebılmek ıcın yıgınla arabadan korna yıyen benmıydım ? :)
[/quote]

2 dkka olmuyor o ya 15-20 dakka fark ettiğini gördüm bizzat :)

ceeddirdit

New member

[quote author=HARUN link=topic=1094.msg30448#msg30448 date=1332711926]
2 dkka olmuyor o ya 15-20 dakka fark ettiğini gördüm bizzat :)
[/quote]

Doğrudur farkedebılır ama o gün, o güzergahta, o saatte, ve o trafıkte 2 sanıyeden fazlası olmazdı, olamazdı :)

Snaan

New member

ben orda sana sinirlendikten sonra ilerde bekledim sen arkadan 6 ay kadar sonra geldin :D 2 saniye olmuyo yani. ama dediğim gibi normalde tarzım değildir. bu arada kimse de korna çalmadı bana. senin duyduğun korna sesleri sana çalınanlardır belki. yol vermişlerdir geçmemişindir falan :D