Yeni kia ceed jant seçimi

Ardylm

New member
Arkadaşlar ilerleyen süreçte aracıma şöyle dolgunundan 18 '' jant almayı düşünüyorum. Şuan diğer aracımda 18'' CSL jantlar var ceed i güzel gösterecek jantlar kafamda oluştu gibi ancak bijon ölçüleri ve ET değerleri konusunda hangi jantlar uygundur acaba sizin tavsiyelerini neler ? şimdiden herkese fikirleri için teşekkür ederim.

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: Yeni kia ceed jant seçimi

Arkadaşlar ilerleyen süreçte aracıma şöyle dolgunundan 18 '' jant almayı düşünüyorum. Şuan diğer aracımda 18'' CSL jantlar var ceed i güzel gösterecek jantlar kafamda oluştu gibi ancak bijon ölçüleri ve ET değerleri konusunda hangi jantlar uygundur acaba sizin tavsiyelerini neler ? şimdiden herkese fikirleri için teşekkür ederim.
5*114.3 jant max da cok çeşit var bence bak

TeamPASAOGLU*

Ardylm

New member
Cevap: Ynt: Yeni kia ceed jant seçimi

Jant max ın internet sitesinde şuan sorun var sanırım ama bu ölçülere jant çeşidi bulmak diğer şekilde bi haylı zor sanırım

josefsalvatini

Yasaklı Üye

Jant max ın internet sitesinde şuan sorun var sanırım ama bu ölçülere jant çeşidi bulmak diğer şekilde bi haylı zor sanırım
Aslında kolay honda toyota Evo subaru yeni Megane bunların hepsinayni olcu

TeamPASAOGLU*

Ardylm

New member
Beğendiğim çoğunlukla agresif ve gösterişli duran jantların ölçüleri varmı onu merak ediyorum aslında.. AC sh. Motorsport , önler 8 arkalar 9 offset tarzında kaslı gösterecek birşeyler arıyorum

yalcin

New member
arda araç görüntülerini görebilirmiyiz? paylaşırmısın lütfen..

optimus_prime

New member
Te37 gonlumden geciyo aslinda benim, her ne kadar ayaga dusmus olsa da...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Ardylm

New member
Cevap: Re: Yeni kia ceed jant seçimi

Te37 gonlumden geciyo aslinda benim, her ne kadar ayaga dusmus olsa da...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
TE37 efsane janttır ama onunda bi farklısını yapmışlar jettada görmüştüm geçenlerde ciddi offsetli çok tatlı olmuştu ..

aLi

Yönetim Ekibi
Cevap: Re: Yeni kia ceed jant seçimi

Jantmax demisken aslinda bir goruselim kendileriyle. Sitemize ozel indirimli fiyatlar filan konusunda...

c@n

Super Moderator
Niye kia ya oz olmaz mi...??? Bence cokta guzel olur...

TeamPASAOGLU

Ardylm

New member
Guzel olmaz demedim Kia için O.Z. Fazla dedim;)
Siz sanırım olaya prestij olarak bakıyorsunuz :) oysaki şuan oz jantları golflere astralara takıyorlar :) Ve şu kadarını söyleyeyim şuanda Ceed Yeni GOLF dende Yeni Astradanda , Seat leondanda daha iyi bir araç hepsini test ettim alırken :) Bu prestij meselesini yenmesi gerçekten zor olacak :) ama iyiki kia bildiğimiz kia iyiki kia'ya karşı insanların ön yargıları var yoksa bu paralara bu araçlara binme imkanımız yok :) kia nın yeni araçlarının diğerlerinden uygun olmasının tek sebebi şuanda marka prestiji ama bence kia ya takılmaz demeyin palio ya OZ takanlar var :) Ceed bence güzel bi OZ u fazlasıyla hak ediyor saygılar :)

zerogravity

New member
Siz sanırım olaya prestij olarak bakıyorsunuz :) oysaki şuan oz jantları golflere astralara takıyorlar :) Ve şu kadarını söyleyeyim şuanda Ceed Yeni GOLF dende Yeni Astradanda , Seat leondanda daha iyi bir araç hepsini test ettim alırken :) Bu prestij meselesini yenmesi gerçekten zor olacak :) ama iyiki kia bildiğimiz kia iyiki kia'ya karşı insanların ön yargıları var yoksa bu paralara bu araçlara binme imkanımız yok :) kia nın yeni araçlarının diğerlerinden uygun olmasının tek sebebi şuanda marka prestiji ama bence kia ya takılmaz demeyin palio ya OZ takanlar var :) Ceed bence güzel bi OZ u fazlasıyla hak ediyor saygılar :)
Sanırım yanlış anlaşılıyorum , altımdaki araba 50k O.Z. Jant ve lastik 5k , neden durduk yere 5 lira vereyim? 5 liraya araba swaplaniyor;) altımdaki araç 80-100k olur 200+++hp olur semislick takar gazlarım ... Zevk meselesi isteyen takar, parası olan takar vs…

Ardylm

New member
Sanırım yanlış anlaşılıyorum , altımdaki araba 50k O.Z. Jant ve lastik 5k , neden durduk yere 5 lira vereyim? 5 liraya araba swaplaniyor;) altımdaki araç 80-100k olur 200+++hp olur semislick takar gazlarım ... Zevk meselesi isteyen takar, parası olan takar vs…
Ben yanlış anlamışım o zaman affola

c@n

Super Moderator
Yine de oz kia icin fazla lafina katilmiyom erdogan kardesim... bu arada 3000 tl ye guzel oz jant ve lastik yapabilirsin arabaya ve kia ya fazla olmaz... altindaki arabayi bence bu kadar kucumseme...;)

TeamPASAOGLU

zerogravity

New member
Kucumsemekle ilgili değil , alacağım set zaten 3500tl üzerine semislick 1750tl , altımdaki araba cok iyi , rs6-7-8,m serisi veya yüklü bi araç olmadıkça ben takmam , anlayacağınız onların hakkını vermedikten sonra bana fazla;) he su haliyle yuruyomu? Yuruyo …trafikte alayına giderim ama bu is jantla olmuyo:) 3-5 janta vereceğime farklı seyler yaparım;) yani zevk-renk iliskisi diyelim herkese saygım var, takanada takmak istemeyenede ;)

Sam

New member

Erdogan abi bigun sahilde cicek sularlar semisilik ile doner durursun ama kurudada asla birakmaz:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi