yeni arabana taş atarlar için cızlar...

kaan

New member

babıesrar

New member
Geçmiş olsun talha. o şerefsizlerden her yerde var maalesef :mad: bu arada siyah ceed görmek mutlu etti nihayet ya. Kim görse benim yavruyu beyaz yada gri alsaydın diyo. sinir oluyom anasını satayım :D

kaan

New member
abi metalik siyah ve kurşun gri 2 ceed aldık.siyaha film yaptırdım ve sürekli cilalıyorum.siyahım çekiciliği temizken üst düzeyde:D kurşun gri de çok iyi ama ben renkten memnunum:D

kaan

New member
aynen öyle valla. napsam netsem o lanet kılcallar belli oluyor. ama temizken öyle bi görünüyo ki nomızsız :D
arexons hızlı cila var arabnın üzerini biraz yağlı bırakıyor çizikler az oluyor haliyle.birde michelin oto cila koruma var oda etkili deneyebilirsin.arexons bauhaus da,michelin de real marketlerde satılıyor.her senede boya koruma yaptırdın mı minumum çizikle atlatırsın abi:D

babıesrar

New member
Eyvallah kardeşim. Aldım aslında onlardan. Meguiars ve sonax marka.. Senin önerilerini de aklımda tutacagim.

c@n

Super Moderator
Gecmis olsun... uzucu bir durum...

Cok gozune batmiyorsa hic elletme ama illa yaptiracagim diyorsan bostanci sanayide nurol usta var.. isinde on numaradir.. onu siddetle tavsiye ederim..

TeamPASAOGLU

babıesrar

New member
Cevap: Re: yeni arabana taş atarlar için cızlar...

Cok gozune batmiyorsa hic elletme ama illa yaptiracagim diyorsan bostanci sanayide nurol usta var.. isinde on numaradir.. onu siddetle tavsiye ederim..

TeamPASAOGLU
1300kmden aklımda oldun :D

deadgarden

New member
aynı sıkıntı bendede var. kapıda göçuk oluşmuş. moralim bi bozuldu bi bozul:s

Srhn

New member
Ynt: yeni arabana taş atarlar için cızlar...

Siyah bakimi zor ama bakildigi zaman iyidir bende o dedigin markadan kullanmistm cok hosuma gitmedi simdi sonax sivi cila kullaniyorm tavsiye ederm

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bmx

New member
Taş olduğuna eminsin dimi bende aynı öyle çizik var.Yapanlarda Bodrumda konfeksiyon atölyesi var.Bir gün işe geç gittim.10 da çay saatler var.yaslanmışlar arabaya
kot pantolunun arka cep düğmelerimi ne yapmış sanırım.İşe giderken fark edemedim.öğleden sonra yıkamacıya bırakmıştım.Yıkandığında gördüm.
Nerdeyse yıkamacıya saldıracaktım.Sonra aklıma aşağıdakiler geldi şimdi balkonda bir kova su bekliyorum.geç gidersem işe yaslananı görürsem iyi bir boy abdesti aldıracam

kaan

New member
Taş olduğuna eminsin dimi bende aynı öyle çizik var.Yapanlarda Bodrumda konfeksiyon atölyesi var.Bir gün işe geç gittim.10 da çay saatler var.yaslanmışlar arabaya
kot pantolunun arka cep düğmelerimi ne yapmış sanırım.İşe giderken fark edemedim.öğleden sonra yıkamacıya bırakmıştım.Yıkandığında gördüm.
Nerdeyse yıkamacıya saldıracaktım.Sonra aklıma aşağıdakiler geldi şimdi balkonda bir kova su bekliyorum.geç gidersem işe yaslananı görürsem iyi bir boy abdesti aldıracam
abi taş olduğuna eminim hatta beton parçası gibi bişey.gördüğümde çamur zannetim hatta.keşke çamur olsaydı :D

kaan

New member
Cevap: Re: yeni arabana taş atarlar için cızlar...

TeamPASAOGLU
bugun orayla uğraşırken biri geldi yanıma otoking diye bişeyden bahsetti kaskodan yapılıyormuş.otoking e bişey yaptıran varmı forumda acaba? Babamda git serviste yaptır filan dedi .iki arada bir derede kaldım.hatta yaptırmasam mı diye de düşünmedim değil:D yaptırdıkça nazar değiyor :D

Srhn

New member
Autokingi şiddetle tavsiye ederim hem kaskon bozulmuyor hemde işçilikleri güzel ilgililer ben yaptırdım daha önce orda memnun kaldım ;)

ahmymn

New member
Öncelikle geçmiş olsun.Autoking plastik aksam, deri döşeme ve kaportada yer alan lokal durumlarda süperler ama kumaşta berbatlar. Autokingde yaptırmanı tavsiye ederim. Memnun kalırsın