Vites önünde bulunan parçanın çizilmesi

toltm

New member
Bu konuda bir çözüm önerileri varmı?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trburock

New member
Malesef biraz geç kalmışsınız bu tarz parçalar sadece microfiber bezlerle silinip korunmalı çizildikten sonra yapılacak bişey yok diye düşünüyorum.

Serkan OĞUZ

New member
İnanılmaz titiz bir insanım hatta bu huyum ile çevrem tarafından oldukça eleştiri almışlığım vardır ancak ne kadar dikkat etsemde bahsetmiş olduğunuz kısmı tam anlamı ile koruyamıyorum.En kaliteli mikrofiber bez kullansamda ufakta olsa kılcal çiziklerin önüne geçemedim.Piano black çok gösterişli ancak kullanması oldukça zor:)Meguairs'in bazı meşhur ürünlerini kullanıyorum oldukça memnun kaldım bu tarz çizikler için kısmi olarak işe yarayacak bir ürünü bana tavsiye etmişlerdi ancak çok etkisi olacağını düşünmediğim için almadım eğer bulabilirsem ismini burdan yazarım.Özellikle ön konsol multimedia kısmı daha göz önünde olduğu için oraya daha fazla dikkat etmek iyi olur.

ceed61

New member
Aracı aldığımda farketmeden ufak tefek fizikler oluşturdum orda şimdi o bölmeyi çok kullanmıyorum çizilmiyor. Asıl sıkıntı ön yolcu kapısının piano black tutma kolunda kimseye öyle tutmayın diyemiyosun alınıyorlar yüzük falan hepsi çiziyor orayı bişey saracam oraya çok çirkin görünmeye başladı

Serkan OĞUZ

New member
Evet kimse aracına kendi baktığınız gözle bakmıyor hassas davranmıyor,uyarsan bu sefer yanlış anlaşılmaya sebep olur ancak korumak için o parçayı sarmayın çok daha çirkin görünebilir.Aslında o parçanın illaki bir yedeğini bulmak lazım.Dilediğin gibi kullanıp tamamen çizildiğinde direk yenisini takmak daha iyi olur.Resimdeki kısmın yedeğini bulsam hiç düşünmeden alır değiştiririm.

06meto06

New member
aslında o bölgelere kaput filmi gibi film çektirsek olmazmı ? kötü oldukça değiştiririz 5 dakkada zaten en kötü 1 sene gider...

toltm

New member
Servise sorsak aslinda cok sacma bir fiyat demezlerse değiştirip, koruma isini o zaman yapmak lazım. .ceed61 tutma kollarinda haklisin dikkat etmeli..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zfrgll

New member
Aynen bende ayar oluyorum bende de aynı sıkıntı var bir çözüm yolunu bulmak lazım yedeğini almak gibi aynı fikirdeyim.