Ve sonunda

HAKAN1979

New member
Hayırlı olsun rasim abi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

olugenu

New member
mükemmele yakın park ediyor
[video=youtube;1gy_w0ONxGc]https://www.youtube.com/watch?v=1gy_w0ONxGc&feature=youtu.be[/video]

alicanım

Member
Kendi kendine park etme sistemi ceedlerde de var mı?

rayen

Super Moderator
Premiumlarda var ama sadece paralel park.

rayen

Super Moderator
:D :D :D
Ben ne kötülücem Ya!.. Var mı dikey park? Var mı dct? Çelik Motorun abileri gereğini yapıyor zaten. Bana hacet yok. :D :D :D

c@n

Super Moderator
:D :D :D
Ben ne kötülücem Ya!.. Var mı dikey park? Var mı dct? Çelik Motorun abileri gereğini yapıyor zaten. Bana hacet yok. :D :D :D
Abi daha kore arabayi uretmedi, celik motora kadar gitme daha.. Bekle bir araba uretilsin...:D

rayen

Super Moderator
Oraya kadar gitmedim zaten. Daha önceki performansını konuşuyorum. Az olsun, benim olsun mantığını eleştiriyorum. Bak hala bayilerin beni aramasını bekliyorum. Araç gelince beni arayın diye haber bıraktım. 2015 Premium SW hala gelmedi mi? Alacak adam var, arayan yok. Ama iyi ki aramamışIar. Ya alsaydım. Kahrımdan ölürdüm. :D :D :D
Valla bana iyilikleri oldu, gerisini bilemem. :D

43YD620

New member
[MENTION=214]rayen[/MENTION] abim sormak istediğim bir soru var. şu ana kadar ki düşüncelerine ve ceed geçmişine dayanarak; ceed in de makyajlı kasası ve yeni motorunun gelmiş olduğunu varsayarak (tamamen şu anki düşüncene göre), ceed mi derdin yoksa İ30 mu?

fenci

New member
Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin.

rayen

Super Moderator
[MENTION=214]rayen[/MENTION] abim sormak istediğim bir soru var. şu ana kadar ki düşüncelerine ve ceed geçmişine dayanarak; ceed in de makyajlı kasası ve yeni motorunun gelmiş olduğunu varsayarak (tamamen şu anki düşüncene göre), ceed mi derdin yoksa İ30 mu?
Sırf koltuk rengi için İ 30 derdim. :D
Tabi bir de 2. el durumu için. Servis durumunu şuan bilmiyorum ama olumlu yazılanlar doğruysa, yine i 30 derim. :)
Özetle, araçlar neredeyse birebir aynı olmasına rağmen, algı olarak İ 30 bir tık önde.

Berkan

New member
hyundaide ne serviste yada ne yedek parcada asla sıkıntı yaşamadım 3 sene eski kasa(2009) i30 kullanma sürecinde. sadece farklı olsun diye ceed aldım yoksa 2013 beyaz i30 alacaktım bende. arka kol dayama her pakette var led her pakette varkeza gosterge ekranı her pakette premiumun ekranı gibi gibi ufak tekef 1-2 farkları var.

43YD620

New member
Sırf koltuk rengi için İ 30 derdim. :D
Tabi bir de 2. el durumu için. Servis durumunu şuan bilmiyorum ama olumlu yazılanlar doğruysa, yine i 30 derim. :)
Özetle, araçlar neredeyse birebir aynı olmasına rağmen, algı olarak İ 30 bir tık önde.
Çok teşekkür ederim abi. bi fikrimiz olsun dedim arac değiştirirsek ;) yalnız şu koltuk rengini de merak ettim valla :p

c@n

Super Moderator
Çok teşekkür ederim abi. bi fikrimiz olsun dedim arac değiştirirsek ;) yalnız şu koltuk rengini de merak ettim valla :p
Koltuk rengi bej.. Ceed sadece kahverengi alınınca bej alınıyor, Rasim abim koyu renk iç döşeme sevmiyor.. :D

leonine25

Active member
Koltuk rengi bej.. Ceed sadece kahverengi alınınca bej alınıyor, Rasim abim koyu renk iç döşeme sevmiyor.. :D
rasim abimde benim gibi.. Ben döşemeler siyah olunca araç içinde boğulur gibi oluyorum... Bej olunca araç içi zengin ve ferah görünüyor gibi :) bu nedenlede renk kahverengi ..

Rasim abi hayırlı olsun güle güle kullan...

pepe

Active member
Herkeste Hyundai'ye bi meyil mi var ne :)

rayen

Super Moderator
Akılcı davranıyoruz. :D

slhyldz

New member
Zevkler tartışılmaz. Sadece tasarım için karar verene saygım sonsuz. Fakat ceed ve i30 arasında tercih yapmak gerekirse bende tercihimi i30 dan yana kullanırım. İlk sebebi her iki modelinde sürüş dinamikleri hemen hemen aynı. İki modelinde ayrı ayrı güzellikleri var. İş ikinci el piyasası, servis ağı, yedek parça ve aksesuar teminine gelince Hyundai ağır basıyor. Assan nasıl bilmiyorum ama Çelik motor duyduğum ve yaşadığım tecrübe ile iyi bir distiribitör değil. Sadece ceratoya olan sempatim yüzünden kia ceed almıştım. Hiç düşünmediğim bir modeldi ve karşıma çıktığı anda pazarlık ettim ve aldım. Bu aracımı sattığımda ceed maceramda muhtemelen son bulacak. Bir daha almam herhalde. Hyundai ülkemizde her zaman tutulan bir marka oldu. Demekki her alan memnun ve arkadaşına tavsiye ediyor. Fiyat performans olayıda var tabiki.

turkeril

New member
Bende algı olarak Kia 1 tık önde duruyor. İki taraftan da çeşitli arabalarım oldu, Kia'yı seviyorum.