Torpido değişimi (ERBEK)

ceed34

New member
Arkadaşlar selam herkese

aracımın torpidoda ön cam arasında açılma şişmeler mevcuttu;

hemen erbek otodan garantiye başvurup onay geldikten sonra torpidonun değişimini gerçekleştirdik böyle torpidoda sıkıntınız varsa vakit kaybetmeden garantiniz bitmeden değişmenizi öneririm değişimden sonra kesinlikle ses olayı falan olmadı torpidonun değişimi yapan ustamın ellerine sağlık ...

Ayrıca değişim işleminin başından beri ilgilerini eksik etmeyen talat bey,nurbanu hanım,ömer bey;e teşekkür ederim....

Ekli dosyayı görüntüle 2048Ekli dosyayı görüntüle 2049Ekli dosyayı görüntüle 2050Ekli dosyayı görüntüle 2051

rayen

Super Moderator
Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Uv korumalı bir ürünle düzenli olarak temizle, bir daha orası burası patlamasın. :D

ceed34

New member
eyvallah abim teşekkürler :D tavsiye edebileceğin bir ürün varmı ?

Ahmet_Ugurlu

New member
Aslında benimde ön göğüsten ses geliyor düz yoldayken bişey yok ama azcık tırtıklı yola girince navigasyonun olduğu piano black plastik tıkıramaya başlıyor. Ve ben bu sese gerçekten kafayı taktım çünkü aracım daha yeni olmasına rağmen bu sesi yapıyor olması beni gıcık etti. Neyse acaba sonradan taktırdığım için mi ses yapıyor. Belki yerine tam oturmamıştır diye birkaç kez bastırdım piano black plastiğe ama hala o sesi çıkarıyor.?????!!!!!:confused:

ceed34

New member
Aslında benimde ön göğüsten ses geliyor düz yoldayken bişey yok ama azcık tırtıklı yola girince navigasyonun olduğu piano black plastik tıkıramaya başlıyor. Ve ben bu sese gerçekten kafayı taktım çünkü aracım daha yeni olmasına rağmen bu sesi yapıyor olması beni gıcık etti. Neyse acaba sonradan taktırdığım için mi ses yapıyor. Belki yerine tam oturmamıştır diye birkaç kez bastırdım piano black plastiğe ama hala o sesi çıkarıyor.?????!!!!!:confused:
Evet sesler insanı gıcık edebiliyor soğuk havalarda bu sesler fazla oluyor bi servise uğrasanız belki hallederler.....

Ahmet_Ugurlu

New member
Evet sesler insanı gıcık edebiliyor soğuk havalarda bu sesler fazla oluyor bi servise uğrasanız belki hallederler.....

ASLINDA SERVİSE GİTMEM GEREK ARABANIN 1000 km bakımı geldi hem bakımı yaptırırdım hemde o sesi gösterirdim. Ama ben silivride oturuyorum burdan kalkıpda mar otoya eyübe gitmeye üşeniyorum :D:D:D

16ceed35

New member
hayırlı olsun aynı olay 2 hafta önce bende de oldu göğüs tamamen değişti garntiden ses falan yok gayet memnunum.

ceed34

New member
ASLINDA SERVİSE GİTMEM GEREK ARABANIN 1000 km bakımı geldi hem bakımı yaptırırdım hemde o sesi gösterirdim. Ama ben silivride oturuyorum burdan kalkıpda mar otoya eyübe gitmeye üşeniyorum :D:D:D
çorluda tekirdağında bulunan servislerede götürebilirsiniz mar otoya gelmenize gerek yokki !!! aracı mar otodan aldınız herhalde...

rayen

Super Moderator
eyvallah abim teşekkürler :D tavsiye edebileceğin bir ürün varmı ?
Var. Olmaz mı? :D
303 Aerospace protectant bulabilirsen tüm plastiklere kullanabilirsin. West marine mağazalarında bulunur.
Bulamazsan meguiars ya da autoglymin trimler için kullanılan ürünlerinden biri de olur. Piyasada torpido parLatıcısı diye geçen ürünler Olmaz. :)

ceed34

New member
Var. Olmaz mı? :D
303 Aerospace protectant bulabilirsen tüm plastiklere kullanabilirsin. West marine mağazalarında bulunur.
Bulamazsan meguiars ya da autoglymin trimler için kullanılan ürünlerinden biri de olur. Piyasada torpido parLatıcısı diye geçen ürünler Olmaz. :)
Tamam abi bir araştırayım sağol :)