Tavan spoiler (Radyo-Anten)

_SpOrTmEn_

New member
Merhaba arkadaşlar

Buna benzer bir konu açılmış olsada içeriklerin farklı olduğunu belirtmek isterim :)

internette araştırırken denk gelmiştim sizlerinde belki ihtiyacı olabilir diye düşündüm, araçlarımızın anten olan kısmını çıkarıp çok uygun fiyata alabileceğimiz köpek balığı sırtı da denilen yada aslına bu sebepten pek yaptırmak istemesemde bmw lerde olduğundan :) yine de hoş durduğunu düşünüyorum.
Her zaman aracın orjinal görünümünden yanayımdır ama azda olsun bole ufak dokunuslar olabılır dıyorum :)

Araştırmalarım sonucunda hepimizin bildiği aliexpress te cok uygun fıyata bulabılecegımız renk konusunda bıraz suphelerım olsada bıraz bekleme surecıyle ulasabılecegımızı dusunuyorum sızlerınde olumlu olumsuz yorumlarını almak ısterım.

fıyatıda oldukca uygun yaptırmaya kalksak yıne 50-60 lıramızı alırlar dıye tahmın ediyorum.

link: Aliexpress.com da dan deki 2011 2013 Kia Ceed köpekbalığı yüzgeci anten özel araba radyo sinyali antenler yeni

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

dellobaltino

New member
ben 12 dolara aliexpressden aldım. montajı çift taraflı bantla kendim yaptım. çok yakıştı. sinyal kalitesinde belirgin farkedebileceğim bi düşüş olmadı. türkiyede genelde imitasyon satılıyor benim aldığım da 60-70 civarı

_SpOrTmEn_

New member
ben 12 dolara aliexpressden aldım. montajı çift taraflı bantla kendim yaptım. çok yakıştı. sinyal kalitesinde belirgin farkedebileceğim bi düşüş olmadı. türkiyede genelde imitasyon satılıyor benim aldığım da 60-70 civarı
ımkanın olursa fotograf paylasabılırsen cok sevınırım mehmet dıger arakdasalrda bızden bırının yaptıgını gorunce emınım daha ıcıne sıner

yalcin

New member
verdiğiniz adresden almıştım bende uygulaması çok kolay ve sinyal kalitesi etkilenmedi diyebilirim. sipariş vermediyseniz henüz hiç düşünmeden verin çok güzelde duruyor.

_SpOrTmEn_

New member
verdiğiniz adresden almıştım bende uygulaması çok kolay ve sinyal kalitesi etkilenmedi diyebilirim. sipariş vermediyseniz henüz hiç düşünmeden verin çok güzelde duruyor.
sagol yalcın ılk fırsatta sıparıs verıcem

HAKAN1979

New member
Bu üründen 2 gün önce bende sipariş verdim,sürekli mail geliyor,sanırım 29 gün sonra elime ulaşır...

Sent from my iPhone using Tapatalk

_SpOrTmEn_

New member
Bu üründen 2 gün önce bende sipariş verdim,sürekli mail geliyor,sanırım 29 gün sonra elime ulaşır...

sıteden uyelıgınızı gırıp kargonuzun takıbını yapabılırsınız her asamada sıze bılgılendırme gelıyor onun maılıdır.
tahmını sıparıs 3-4 hafta arasında gelıyor 29 gun gorundugune bakmayın degısebılıyor bende kulaklık sıparısı vermıstım 24 gun sonr aelıme ulastı

anemon

New member
takan arkadaşlardan fotoğraf rica ediyoruz...

HAKAN1979

New member
Bana açıkcası 50 günde geldi tam olarak.ancak henüz takmadım murat'tan destek bekliyorum...Muraaaaaaattt ???