Sigara Kokusu

Snaan

New member
abiler rahatsız etmek istemem ama benim araçta önceki sahibi bol bol sigara içmiş. ne yapıp ettiysem yine sigara kokusu çıkmadı. düzgün iç temizlik yapıp bu kokuyu çıkartabilecek biryer var mıdır acaba (tercihen anadolu yakasında) ? şimdiden teşekkür ederim.

bi de koltukta ufacık bir nokta yanmış. orayı tamir eden biryer var mıdır?

Zafer P

New member
Re: Ynt: Sigara Kokusu

[quote author=Snaan link=topic=474.msg14491#msg14491 date=1312487227]
abiler rahatsız etmek istemem ama benim araçta önceki sahibi bol bol sigara içmiş. ne yapıp ettiysem yine sigara kokusu çıkmadı. düzgün iç temizlik yapıp bu kokuyu çıkartabilecek biryer var mıdır acaba (tercihen anadolu yakasında) ? şimdiden teşekkür ederim.

bi de koltukta ufacık bir nokta yanmış. orayı tamir eden biryer var mıdır?
[/quote]

Ziebart tan şaşma. Anadolu yakasında vardir
Sent from my HTC Desire Z. Using Tapatalk Pro.

HARUN

New member
Ynt: Sigara Kokusu

zibeart ;) 0 gibi yaparlar o yanıgıda orj gibi düzeltirler .......

Snaan

New member

hmm peki fiyat olarak ne civarda olur tahminen?

Zafer P

New member

[quote author=Snaan link=topic=474.msg14496#msg14496 date=1312487986]
hmm peki fiyat olarak ne civarda olur tahminen?
[/quote]

Sinan fiyat için bi fikrim yok. Biraz pahalı gelir ama, ınan verdiğin her kuruşun hakkını veriyorlar...

Snaan

New member

hmm anladım abi. yarın bi fiyat alayım inşallah. önce polen filtresini falan değiştireyim belki o şekilde kurtarabilirim vaziyeti. ama öyle olmazsa ziebartla anlaşıcaz bi şekilde :)

Zafer P

New member

[quote author=Snaan link=topic=474.msg14500#msg14500 date=1312489397]
hmm anladım abi. yarın bi fiyat alayım inşallah. önce polen filtresini falan değiştireyim belki o şekilde kurtarabilirim vaziyeti. ama öyle olmazsa ziebartla anlaşıcaz bi şekilde :)
[/quote]

Güzel kardeşim sütten ağzım yandı diye söylüyorum:) 100-150 daha ucuz diye başka biyere verme aracı. Dost tavsiyesi...

Snaan

New member

yok yok benim o şekilde bir düşüncem yok zaten :D ama polen filtresinden kaynaklanıyorsa boşyere para vermeyeyim diye dedim. yoksa bu işi yaptıracak olursam tavsiyeleriniz üzere ziebarttan şaşmam.

bu arada ben serviste ozonlama da yaptırttım. ilk anda koku geçmişti. o yüzden filtreden şüpheleniyorum.

J

Josefsalvatini

Guest
Ziebart direk ozonla yeni gibi olur

Replica dostlukta ve arkadaşlıkta aslını geçti darısı rakamda..........

aLi

Yönetim Ekibi

Polen filtresiyle olucak is degil ki o, aracin ici kokuyosa filtreden kaynaklanmaz. Havalandirma yerlerine koku parfum vs sıkmıssa ondan da olabilir. Sigara kokusu gibi pis bi koku yayar.

metin

New member

klima içi tesisatı için würt ten almıştım klima radyotör su çıkış borusuna sıkıyorsun bütün sistemdeki havalandırma boru vs içerisinde nekadar pislik nem ve mikrobu öldürüyor koku felan hiç birşey bırakmıyor tabi seninki başka senin döşemeler ve tavan yıkanacak ben aynen söyle yaptım kosla halı şampuanını suya döküp tavanı onunla siliyorsun sonrada havlu ile koltukları güzel ovalıyorsun biraz ıslanıyorlar halı yıkama makinası ile güzel çekip suyunu kuruttuktan sonra ön iki camı bir parmak girecek şekilde açıyorsun sonrada sıcak havayı çalıştırıp yani kalürüferi aç klimaya gerek yok 2 saat çalıştır ondan sonra aracı havalandır hem maliyet çok ucuz hemde pırıl pırıl ben aynen öyle yaptım.

bundan önceki aracımı kosla ile bende temizlemiştim

hem zevkli oluyor hemde güzel