Sibirya Kaplanım Asfalta Çıktı: 2013 Concept Plus M/Beyaz

deadgarden

New member
Cevap: Ynt: Sibirya Kaplanım Asfalta Çıktı: 2013 Concept Plus M/Beyaz

Ümraniye'de ki araç :) ...bakmıştım hatta pazarlık bile yapmıştık. Beyaz'a biraz takıntılı olduğum için hep beyaz arıyordum. Bi ara niyeti bozup alacaktım ki benim kaplanı buldum. Mavi'nin de rengi çok hoş ;) Kazasız belasız kullanın inşallah

bende 4 temmuzda aldım hazır ötvs ödenmiş 30 bin bakımına grmiş. yol masrafım ekpertiz masrafımda olmadı :D hemen evimin dibi. ve beyaz renk. bendede beyaz takıntısı var kiri göstermiyor.

atalay83

New member

Hayırlı olsun, Tekerinize taş değmesin

deadgarden

New member
sizin araçlar otomotik vitesmi düzmü.. inş düz almışsınızdır otomotikler çok yakıyor ve performans kaybı var.

atalay83

New member

Ümraniye'de ki araç :) ...bakmıştım hatta pazarlık bile yapmıştık. Beyaz'a biraz takıntılı olduğum için hep beyaz arıyordum. Bi ara niyeti bozup alacaktım ki benim kaplanı buldum. Mavi'nin de rengi çok hoş ;) Kazasız belasız kullanın inşallah
Amin, inşallah hep beraber kazasız , belasız kullanırız .Nasip işte, ben de sizin aldığınız araç için çok pazarlık ettim, ilk pazarlığını 3000 km iken yapmıştım :) o zaman 59500 istiyorlardı.

deadgarden

New member
valla hocam ben düz diye aldım ama otomatik çıktı :D:D

nasıl anlamadım. ben düzünü bulmak için can attım alayı otomotik vites. satarken otomotikviteslerden pahalıya satalım bulunmaz hint kumaşı gibi :D:D:D

Berkan

New member
hayırlı olsun kazasız belasız kullanın

atalay83

New member
nasıl anlamadım. ben düzünü bulmak için can attım alayı otomotik vites. satarken otomotikviteslerden pahalıya satalım bulunmaz hint kumaşı gibi :D:D:D
Bu arada , sizin aracınızda hayırlı olsun . Kazasız , belasız kullanın inşallah .

deadgarden

New member
Bu arada , sizin aracınızda hayırlı olsun . Kazasız , belasız kullanın inşallah .

teşekurler. audi a4 alıyordum 1.8 tfsi benzinli. ailemin benzinli aracı almamam için ısrarı yüzünden . a4 den sonraki tek tercihimdi:)

deadgarden

New member
yok hocam latife yapıyorum :) Şu aralar yakıtla cebelleşiyorum da...ilk 5-6 gün 7 lt yakınca noluyoruz yahu dedim...Yeni yeni 6.5L'ye düştü ortalama

buarada anlık yakıt tüketimini birtürlü bulamadım. ortalamayı buluyorumda anlığı bulamıyorum.

pepe

Active member
buarada anlık yakıt tüketimini birtürlü bulamadım. ortalamayı buluyorumda anlığı bulamıyorum.

Dostum anlık yakıt tüketimi sayısal olarak yok yol bilgisayarında...hararet göstergesine benzeeyen bir skala var 0'dan başlayıp 20'ye kadar olan. O işte senin anlık yakıt tüketimi göstergen ;)

deadgarden

New member
Dostum anlık yakıt tüketimi sayısal olarak yok yol bilgisayarında...hararet göstergesine benzeeyen bir skala var 0'dan başlayıp 20'ye kadar olan. O işte senin anlık yakıt tüketimi göstergen ;)
EVET ONU BİLİYORUM. OYMUŞ DEMEK ONU YAPAN GÖZU KÖR OLMUŞ KESİN :d

43YD620

New member

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza beşla vermesin