Servis paşaoğlu yaz kampanyasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gejder

New member
uzun bir aradan sonra bende bir kaç cümle yazayım....

198hp lik araç benimdi. yapıldığından dan beri de hiç bir sıkıntı yaşanmadı , sanayiden çıkmadığıda doğrudur her hafta Servis Paşaoğlu'Ndaydım doğrudur , Bekir abinin beynini yediğim doğrudur , turbo yu değiştirelim dediğim doğrudur.daha fazla güç istediğim doğrudur.

burda yaz kampanyası diye bir başlık açılmış kalkmış karalama kampanyasına çevirmişsiniz derdiniz ne anlamadım ? Kullanamıyorsanız bilmiyorsanız yaptırmazsanız bu kadar basit.Arabalar insanlar gibi beyinleri , bağırsakları , mideleri , akciğeri , karaciğeri vs var oğlu var mekanik diye ooo Alman devi ooo Japon devi kusursuz mu görüyorsunuz ? piyasa da en az 2M araç var yazılımla dolaşan dostlar ???

Ocatavia benim 5.arabam kısmetse buda yazılımlı olacak.

Size memet gaziyan gibi tuning ciler lazım bence ;)

NOT: SN.AKENANTOS FORUMLAR BİLGİ PAYLAŞIMI YERİDİR DOĞRU.Şu kadar maliyet çıktı bu kadar maliyet çıktı deme yeri değildir.

NOT2: Ben ve aracım hakkında yazanlar olmuş.Şuan ki aracım 2013 Skoda Octavia 1.6 TDi 105hp (arka süspansiyonların bağımsız olmadığını iddaa edenlere rağmen araçta bağımsız süspansiyon var ) VW grubunun garanti kapsamı dışında bırakacağını bile bile daha 2 gün önce Bekir Paşaoğlunu arayıp yazılımı ne zaman yapıyoruz diyen benim.

NOT3:Arkadaşlar forum bilgi paylaşımı içindir.Bilgi paylaşımlarınızda niyet=paylaşma şekliniz sıkıntılarınızı dile getirirken 1x100 yapmayın.

Şimdilik benden bu kadar....

omurkadir

New member
kullanıcılar iyiliklerini gördüğü gibi kötülüklerini de yazacaklar tabi bunda problem ne forumun mantığı ne?
aynı zamanda firmalarla ilgili karşılıştıkları sorunları çözümleri de yazmaları çok normal.
ayrıca berkay neden engellendi ve mesajları neden silindi??

josefsalvatini

Yasaklı Üye
kullanıcılar iyiliklerini gördüğü gibi kötülüklerini de yazacaklar tabi bunda problem ne forumun mantığı ne?
aynı zamanda firmalarla ilgili karşılıştıkları sorunları çözümleri de yazmaları çok normal.
ayrıca berkay neden engellendi ve mesajları neden silindi??
Her görüş e saygı duyarım
Nedeni kendisi elveda diye başlık açtı e beni silin dedi
Gideni zorla tutmuyoruz istegini yetine getirdim Omur

akenatons

New member
Arkadaşlar forum bilgi paylaşımı içindir.Bilgi paylaşımlarınızda niyet=paylaşma şekliniz sıkıntılarınızı dile getirirken 1x100 yapmayın.

Şimdilik benden bu kadar....

Kişiliğimle ilgili olarak en son savunma yapmam gereken yer burasıdır. 1'e 100 katıp anlatmak çok şükür mizacımızda olmamıştır.

josefsalvatini

Yasaklı Üye
"Forum" kelime anlamı olarak tartışma alanı demektir. Ben burayı aksi bakış açısına sahip bir alan olarak görmedim. Yazdıklarım silinmediğine göre ya da şahsi olarak yasaklanmadığıma göre kimseye hakaret etmemiş ya da subjektif değerlendirmelerle insanları yönlendirmemiş olmalıyım.

Aksini iddia eden varsa zaten gereğini yapar.[/QUOTE]

Bu sekilde tartışma ortamı olduğu sürece konu amacından çıkmadığı sürece müdahale edilmesi mümkün degil dir zaten

c@n

Super Moderator
Ya arkadaslar bu konu artik cok uzadi... yeter daha da uzatmayin... yazilanlar yazildi cizilenler cizildi ve herseyin artik bir nokta da bitmesi lazim ve ben artik bu noktanin geldigini dusunuyorum...

Yazilimin artilarini ve eksilerini artik herkes biliyor.. istiyen yaptirir istemeyen yaptirmaz ama konu artik kisisellesmeye basladi... iste burda bir dur diyorum.. bundan sonra ki paylasimlar lutfen konu ile alakali olsun..

Herkese tesekkurler...

TeamPASAOGLU

zerogravity

New member
Naber millet:D :D yazılımı yazın mı anladık ne?:D:D isteyen yaptırır ;) pasaogluna gözüm kapalı her arabamı emanet eder her işlemi yaptırırım herkes bu konuda ozgur vesselam...

HALİT

New member
Yusuf bey ben aracima yazilim yaptirmak istiyorum.nasil yardimci olursunuz.

pasaoglu samsun

New member
Halit bey merhaba.araciniz kac model?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HALİT

New member
Iyi günler can bey
aracim 2012 model yeni kasa kia consept plast dizel otomatik.

pasaoglu samsun

New member
Teşekkürler;
Aracınıza sizin kullanım tarzınız ve istekleriniz doğrultusunda 160-170 bg aralığında yazılım yapabiliriz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

btukeskin

New member
Yusuf Bey Kampanya İçin Değilde Normal Fiyat Alabilir miyim ve chip ten sora değerleri nasıl oluyor ? teşekkürler

btukeskin

New member
Yusuf Bey Kampanya İçin Değilde Normal Fiyat Alabilir miyim ve chip ten sora değerleri nasıl oluyor ? teşekkürler

fikri mumcu

New member
Selamlar,
İki adet 2013 Ceed Premium için fiyat almak istiyorum.
Araçlar çoğunlukla İstanbul şehir içi sabah,akşam yoğun trafikte kullanılacaktır.
Araçların bir tanesi 20.000 KM civarında diğeri ise 1600 KM

Şimdiden teşekkür ederim

Fikri MUMCU

EnesDurudeniz

New member
Merhabalar.

2013 model Ceed concept plus aracım var
9 bin kmde yazılım fıyatı alabılırmıyım
tesekkurler.

c@n

Super Moderator
Fiyat icin direkt pasaoglu nu arayin...

ServicePASAOGLU

ceronimo1978

New member
Gunaydin. Haftasonu nihayet bir firsatini bulup serviste abs yazilimini yuklettim frenler ciddi olarak iyilesti. Panik fren sikintisi artik yok. Fakat arabanin gidisinde agresiflik ve ataklik gitti. Sonra pasaogluna gidip bekir ustayla yazilimi guncelledik. Sonuc mukemmel. Hem yakit hem performansta asiri memnuniyet. Halen yazilim yapmayanlar cok sey kaybediyor benden soylemesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...