Rusya - Kia Cee'd

eyup

New member
Merhaba arkadaşlar, malum bir araba modeliyle ilgilendiginizde yada satın aldiginzda, model ve markaya farkındalık gosteriyorsunuz. Daha önceki Rusya ziyaretlerimde gözüme çarpmayan Kia, inanın heryerdeydi ve sorduğumda çok memnun olduklarını gördüm. Kia markası adeta bizdeki Renault gibi yaygın.

Genel olarak araç bakım ve modifikasyonunu DIY mantığıyla garajlarinda hobi olarak gerçekleştirdikleri için yedek parça zenginliği göze çarpacak kadar belirgin.

Forumumuzun Rusça versiyonuna da üye oldum. Bizim formumuza gore daha çok DIY soruları sorulmuş. İkici el parça satışı bölümü var ve çok aktif çalışmakta . Yenisi alınırken, eskisini çöp olarak kenara atmadıklarını ve değerlendirdiklerini rahatlıkla gorebilirsiniz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalcin

New member
çok güzel bir bilgi oldu [MENTION=2398]eyup[/MENTION] birkaç görüntü paylaşabilirmisin farklı modifiye varmıydı göze çarpan?

pepe

Active member
[MENTION=2398]eyup[/MENTION] ceedclub.ru forumunda ingilizce dil desteği var mı ki üye oldun? Yoksa sağlam rusçan vardır demek :)

eyup

New member
Arkadaşlar eğitimimi Rusya'da tamamladım. Bir yazı hazırlıyorum. Tamamlanınca paylaşacağım.

Son düzenleme: