Osram Night Breaker UNLIMITED

Serkan OĞUZ

New member
ProCee'd eve gelince üşenmedim gittim foto çektim. :D
Ve makina 600D idi. (Bülent'e :D)
Sağ taraf Osram Night Breaker Unlimited, sol taraf Cenmax 6000K xenon

Aydınlatma
Sol taraf Osram Night Breaker Unlimited, sağ taraf Cenmax 6000K xenon

Rasim abi şaka bir yana arada gözle görülür net bir fark var.Ben soldakini beğendim açıkçası.

muratkılıclar

New member
Orsam gayet başarılı hemen alacağım teşekküller paylaşım ıcın

rayen

Super Moderator
Ynt: Osram Night Breaker UNLIMITED

Aydınlatma

Rasim abi şaka bir yana arada gözle görülür net bir fark var.Ben soldakini beğendim açıkçası.
Elbette fark var. Ama muayene diye bir sorun var da var. :D
Sök tak olayını dert etmeyenler için 4300K xenon öneririm.

Ben gönderdim.

Aydınlatma

Umarım aydınlatıcı olmuştur. Osramın xenonla uzaktan yakından ilgisi yoktur ve verdiği ışık sarıdır.
... :)

ibrakbulut

New member
Merhaba arkadaşlar,
Bugün yeni kasa cee'd 'e osram unlimited takmak isterken , kitapçıktan bakmadan foruma güvenip uzunlar için H1 siparişi vermiştim. Maalesef ki, bütün ampüller H7 olduğunu öğrendim. Değerli bilgilerinize. Unlimited'ı bursa'dan bir firmadan almıştım. Müşteri hizmetleri ve ürün tedarik süresi gayet başarılıydı. Umarım iade süreci ve yeni ürün siparişinde sorun yaşamam.

Saygılarımla

akrepkral86

New member
Bursa'dan hangi firmadan aldın kardeşim bende almayı düşünüyorum muayenedeki sıkıntıdan dolayı xenonla sök-tak uğraşmakta istemiyorum hangi firmadan aldığını ve toplamda kaça mal olduğunu yazarsan sevinirim

akrepkral86

New member
Arkadaşlar şimdilik osram night breaker unlimited serisi ampulleri aracımın sadece kısa farlarına takmayı düşünüyorum uzunlar içinde takmam gerekiyor mu yoksa sadece kısalarda yeterli olur mu acilen cevap bekliyorum

rayen

Super Moderator
Bence gerek yok. Uzunlar zaten gayet yeterli. Renk olarak uzun kısa arasında bariz fark olmuyor. Ben takmadım mesela.

akrepkral86

New member
Abi şimdilik sadece kısalara takıcam sanırım yeterli olur bir çift sipariş verdim osram'in yetkili internet sitesinden kargosuna toplam 80tl'ye geliyor inşallah memnun kalırım.

ibrakbulut

New member
Umarım memnun kalırsınız. Ben uzun kısa ve köşe ampüllerinin hepsini değiştirdim ve gayet memnunum. Renk için değil daha fazla ışık aldım.

Saygılar

Ben 6-7 ay önce (konu açmıştım bulamadım) Philips xtreme vision almıştım geçen hafta 3 gün ara ile ikisinde patladı (bu arada ampul patlayınca arıza ışığı falan yanmadı) orjinal ampuller bagajda duruyordu gece farkettiğim için ikisini de kendim değiştirmek zorunda kaldım (Sol far için aküyü sökmek gerekiyor bir lokma+t kol+uzatma şart)

BU sefer Osram alacağım bakalım o ne kadar gidecek..

akrepkral86

New member
Bende aracıma önceden osram nightbreaker unlimited kısalara taktım fakat beğenmedim farlar sarı renge yakın beyaz oldu fakat ben beyaz istiyorum bu nedenle kısalara philips diamond vision 5000k ultimate xenon efect tipi ampul taktım çok güzel oldu basbayağı xenon far gibi gözüküyor aracın farları ben çok beğendim şimdilik memnunum görüştede sıkıntı yok fakat yağmurlu havada görüş bozulur mu bilmiyorum bu arada uzunlarada osram nightbreakerları taktım.