Ön Led Farı Sorunu ve Muayene

yaizm

New member
Herkese merhaba.
Cee'd concept plus sahibiyim. Bir süreden beri yanıp sönmeye başlayan sol ön led farı artık hiç yanmaz oldu. İnternette incelediğimde dünya çapında kronik bir sorun olduğunu ve bazılarının far değişimi için uzun süreler beklediğini okudum. Aracın garantisi de bittiği için servis değişim yapar mı bilemiyorum, telefon ettiğimde gelin inceleyelim diyorlar.
Aracı muayeneye götürmek istiyorum ama bu şekilde geçer mi bilmediğim için de hafiften bi tırsıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Gidip de boşa para ödeyip muayeneden geçememek varsa işin ucunda beklerim biraz daha çok önemli değil :)

alper_c

New member
Bende garantiden sol farı değiştirtmiştim led yüzünden ama muayeneye etkisini bilemiyorum, ikisi de sönük olsa problem olmaz ama biri yanık biri sönük olursa sorun çıkar bence...

yaizm

New member
ben de aynı fikirdeyim. en iyisi önce bi servise gidip kontrol ettirmek..

yaizm

New member
Bayraktar servis sağolsun kontrol etti ve garantiden değişim yaptı. sonra da gittim muayenemi olup geçtim :) far ile ilgili sorun yaşayan varsa aklında bulunsun.

ceedsever

New member
Diğer far ile aynısı takılacaksa sorun olmaz. Değişiyorsa ikisinin değişmesini daha net görüyorum ben ne olursa olsun.