ön cam çatlağı

unalks

New member
ön camımda 1 tl büyüklüğünde bir çatlak var yaklaşık 1 aydır aynı boyutta duruyor. cam değişimini hem mili servet hemde malum servislerin işçiliğini düşünerek değiştirmek istemiyorum bu tip küçük çatlakları tamir edildiğini öğrendim yaptıran bilen varmıdır. malum önümüz kış bir yandanda korkmuyo değilim olmayacak günde büyür vs..

Berkan

New member
kışın büyümezde yazın sıcagın altında ilerlerse ilerler. en kötü etrafını cizdirirsen ilerlemez diye düşünüyorum.

pepe

Active member
Dostum bende daha küçük bir çatlak var ve yaklaşık 6 aydır da aynı büyüklükte duruyor...Aracı satana kadar değiştirmeyi düşünmüyorum camı...

Eğer çatlağın uzamaya meyilli dalları varsa uçlarına kesik atmak suretiyle ilerlemesini yavaşlatıyorlar

unalks

New member
2 ay kadar oldu uzama vs yok her hafta yıkatıyorum basınclı su falanda tutuluyo sonuçta ilerleme yok onarım yapılacak yere götürdüm ama yapılırken içine basıncla ilaç verildiği bu basıncla bazen camda ilerleme yani çatlakta büyüme olabildiğini söylediler o zaman mecbur değişim olacak dediler bende sonra uğrarım diyip çıktım cam değişimini bende istemiyorum açıkcası orada beklerken cam tamirine gelen bir kaç kişi daha vardı randevu verdiler onlara

cilingir.murat

New member
Onden ve arkada yuvarlak kestir elmasla ve kesince cami tiklatarak kirin ilerlemiyor takildigin yer varsa mesaj at

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

korrinni44

New member
aman hocam ufak bişey için sakın değiştirmeyin camı.
ben değiştirdim rezil oldum.. orjinal camı kasko karşılamadı.. anlaşmalı cam servisinden yan sanayi takıldı.
yağmur sensörüm bozuldu. yan sanayi cam kalın oluyomuş orjinale göre, sensör algılamıyor.