Neye Ceza Keseceklerini Şaşırmış Bunlar

burak_sefa

New member
10 Yıldır arabalarımızı park ettiğimiz kapımızın önündeki resmen araç park edilmesi için yapılmış olan kaldırımda bulunan arabalarımıza can sıkıntısında ceza kesmişler caddeye park etmek lazım herhalde arabaları ceza yememek için devletimiz var olsun ya yetmedi düdükledikleri doymadılar herhalde;)
61/1N maddesınden Taşıt yolu üzerinde ayrıca yönetmelikte belirtilen haller dışında yaya yollarında park etmek.10 yıldır bir kere ceza kesilmemiş şimdi ne değişti çok merak ediyorum.Sabah sabah kapıya kadar hizmet 72tl kahvaltı yapmamıştım gerek kalmadı doydum çok şükür keselerine bereket :D

Ekli dosyalar

omurkadir

New member
geçmiş olsun. iyi de kaldırım orası ceza anormal değil. bu zamana kadar yazılmamış olması bir şey değiştirmez.

Sam

New member
Ynt: Neye Ceza Keseceklerini Şaşırmış Bunlar

Gecmia olsun yaya yolu uzerinde park halinde olan araclara ceza kesiliyor. Bugune kadar kesmemeleri senin sansina bence. Gecmis olsun yinede

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

burak_sefa

New member
çok saolun anormal değil tabikide komiğime gitti sadece kaldırım kenarına koysam bu sefer yolu kapatır oluruz bu seferde koskocaman müsait kaldırım var kardeşim oraya niye koymuyorsun derler türkiye işte abi ne desen boş adamlar park edilmeyecek ana yol hattı üzerinde bırakın 1 aracı yan yana 2 sıra park eder bırakır gider yolu kitler hiç sıkıntı yaşamaz bize gelince böyle kitlerler :D şimdi bir kere ceza yedik ben dahil diğer insanlar gene aynı şekilde park etmeye devam edecek bir daha kolay kolay dikkat edip keseceklerini zannetmiyorum madem böyle bir şey var sürekli denetle baktın olmuyor dik abi direkleri girmesin hiç bir araba o zaman nasıl kolaylarına işlerine geliyorsa öyle uyguluyorlar ne diyelim sağlık olsun.

metin

New member
Yıldız teknikte banada yazmışlardı bide amcam not düşmüş kaldırımlar insanların yürümesi için araç parkı değildir diye :)

burak_sefa

New member
Yıldız teknikte banada yazmışlardı bide amcam not düşmüş kaldırımlar insanların yürümesi için araç parkı değildir diye :)
İnsanlık derside veriyor aklınca desene kendileri bize çok iyi örnek oluyorlar zaten ortaköydeki karakol önündeki kaldırımda duran polis arabaları ne oluyor acaba onu çok merak ediyorum ;)