Navimex Multimedia Uygulamam

dellobaltino

New member
kardesim sana özel msj gonderdim cvp verebilirsen sevinirim

dellobaltino

New member
cvp gelmedi kardesim ama kısaca burdan yazayım. senin aldıgın cihazı araştırıyorum. youtube da navimex 9902 videosu buldum özellikler seninkiyle aynı gayet hızlı calısıyor gordugum kadarıyla. hız konusunda endiselerim vardı. 128 ram yetmez yavas calısır diye dusunuyodum. ama gordugum kadarıyla yeterli hızda. dokunmatik kalitesi hakkında dusuncen nedir. kaliteli bir dokunmatik hissi verdi mi sana. bi iphone gibi olmasını beklemiyorum ama iyice basmadan algılamayan kalitesiz bi ekransa bi işe yaramaz. bir de aracın orjinal ekranın setup menusunden aracla ilgili ayarları yapabiliyorduk bunda da yapabiliyormuyuz.

ceronimo1978

New member
Hocam aslinda ben ne yazsam seni tatmin etmeyecek sanirim. En iyisi ben burdan bana urunu satan mustafa beyin cebini vereyim siz gorusun gidip urunu inceleyin test edin . Benim fikrim ejran gayet buyuk ve net. Cihaz hizli ve gecisler sorunsuz. Dokunmatik ekran da ayni sekilde kaliteli. Dogubankta bu arada dukkan yetkiki kisi mehmet bey tel:0541 245 85 80

ceronimo1978

New member
Arkadaslar ayrica orginal teyp duruyor. Ihtiyaci olan biri varsa dolapta duracagina onda dursun. Uyguna birakirim. Servis fitatini bilen var mi?

fikri mumcu

New member
Slm.Aracınızın modelini yazabilirmisiniz.
Benim araç için düşünüyorum,ancak premium pakette olan arka kamera,tavan mikrofonu ve orjinal usb,aux bağlantılarının çalışacağı konusunda tereddütlerim var.

ceronimo1978

New member
Consept plus. Tum baglantilarim aktif durumda . Sadece kameradan emin degilim. Daha once kamera yoktu o yuzden sizdeki kamerayla uyumlumu bilmiyorum

memir

New member
bugün taktırdım hadi hayırlısı bakalım kullanım sonrası bende detayları aktarmaya çalışırım

hakan078

New member
Erkan abicim hayirli olsun gule gule kullanin bende dusunuyorum ama bi turlu karar veremedim servisle gorustum 1200 lira dediler arka kamera haric ,bunun fiyati cok iyi ama o cihazla arasinda fark varmi acaba kullanimlarinizi bizimle paylasirsaniz cok sevinirim , ozellikle soyle video cekme sansiniz varsa cook sevinirim navigasyonu tv sini radyosunu acip .alacak arkadaslarada on ayak olur yardimci olursunuz simdiden cok tesekkur ederim ve hayirli olsun tekrardan

fikri mumcu

New member
Sn.Cerenimo 1978 teşekkür ederim.
İyi günler