Multimedya navigasyon

Asderuma

New member
Selam arkadaşlar uzun zamandır aracıma navigasyon bakıyorum
Fakat bir Türlü karar veremiyorum iyi birşey olsun istiyorum tüm ozellikleri içinde barındıran
Çoğu yerde navitech adını görüyorum fakat bir suru modeli var insanım Kafasi karışıyor bilgisi olan varsa bana yardımcı olurum çok teşekkürler

Bocek06

New member
Navigasyon ile ilgili daha önce birçok konu açılmış ve tartışılmıştır . Oralardan bakarsanız daha sağlıklı sonuç alacağınıza inanıyorum.

asil

Yasaklı Üye
istersen burdaki linke bakabilirsin kendi aracım benim android inanılmaz hızlı ve güzel çift çekirdek işlemci 1 gb ram daha neler neler saymakla bimez ben çok memnunum dokunmatik hassasiyeti iphone bile yok https://www.youtube.com/watch?v=K6muBmLZ1FQ

slhyldz

New member
Nevigasyon açıkken müzik dinleyebiliyormusun? Yine nevigasyon açıkken geri vitese taktın, kamera otomatik açılıyor mu? Geri vitesten çıkarınca nevigasyon kendi kendine aktif oluyor mu? Kısacası kullanım özellikleri nasıl?
istersen burdaki linke bakabilirsin kendi aracım benim android inanılmaz hızlı ve güzel çift çekirdek işlemci 1 gb ram daha neler neler saymakla bimez ben çok memnunum dokunmatik hassasiyeti iphone bile yok https://www.youtube.com/watch?v=K6muBmLZ1FQ

asil

Yasaklı Üye
Nevigasyon açıkken müzik dinleyebiliyormusun? Yine nevigasyon açıkken geri vitese taktın, kamera otomatik açılıyor mu? Geri vitesten çıkarınca nevigasyon kendi kendine aktif oluyor mu? Kısacası kullanım özellikleri nasıl?[/QUOTE

Elimden geldikce yardımcı olmaya çalışıyım....navi açıkken müzik mp3 dvd dinleyebiliyorsun geri vitese takınca otomatik kamera açılıyor vitesten çıkınca kaldığı yerden devam ediyor ayrıca aracı çalıştırınca cihaz'ın açılmasını beklemeden geri vites devreye giriyor zaman kaybı yok ve çok hızlı bir şekilde bu işlevi yapıyor ekran görüntü kalitesi süper emin olun her istediğime cvp veiyor hiç arabadan çıkasım gelmiyor cihaz taktıktan sonra arabaya dahada aşık oldum diyebilirim iphone tlf na uyumlu çalışıyor cihaz android olmasına rağmen vifi uyumu çok iyi ön kayıt kamera hediye yapıldı kayıt kalitesi yeterli seviyede gayet güzel isterseniz istediğiniz zaman açık kapatabiliyosunuz dikiz aynasının arkasında küçük kemera monte yapılıyor küçük olduğu için içerden gözükmüyor nerdeyse hatta ters çevirip içeriyide kayıt yapabiliyosunuz kayıt modunu yapılan kayıtları cihazda izleyebilir ve silebiliyosunuz radyo çok iyi çekiyor hiç sorun yok diyebilirim zatan daha önceki zamanlarda burda necvox marka ile konu açmıştım onla hiç alakası yok ekran boyutu daha büyük arkadaşımda necvox var kıyaslama yaptık çünkü ben çok bekledim hatta yurt dışından orjinal geliyordu geri çevirdim sonuçta onda sadece navigasyom var başka bişey yok oda ingilizce fazla uzatmak istemiyorum ama görmeden karar vermeyin sonra ben sebep oldum olmasın fiyat olarak mükemmel sadece bukadar söyleyebilirim ümraniye merkezde işyerim var kapıda araç gelip bakıp ona göre karar verebilirsiniz siz bile araçtan çıkmak istemiyceksiniz montaj işçilik süper hiç bir şekilde araçta takılırken deforme olmuyor başka sormak istediğniz bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım iyi günler....

elmetino

New member
Asil Bey merhaba,

Bu navigasyonu taktırmak bize kaça mal olur yaklaşık ? Siz nasıl hallettiniz bu işi

Teşekkürler şimdiden

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asil

Yasaklı Üye
Asil Bey merhaba,

Bu navigasyonu taktırmak bize kaça mal olur yaklaşık ? Siz nasıl hallettiniz bu işi

Teşekkürler şimdiden

Serdar bey .. Cihaz Eminönü doğubank Türkiye bayisinden satın aldım navimex marka zaten daha önce yine burdan bazı arkadaşlar Android olmayan cihazlardan Alıp taktıran vardı bende onların aracılığı ile gittim sağolsunlar satın aldığım abi ilgilendi hertürlü arkasında durdu,hemen iki sok arkada bayisi var orda montajı yapıyorlar başka yerde yaptırma tavsiye etmem fiyat olarak ön arka kamera tv anteni montaj dahil 1.400 tl fiyat diye Hatırlıyorum ben 1.300 tl yaptırmıştım ama ozamn dolar 2.30 falandı çok bişey artmamış belki pazarlık yaparsanız bişeyler daha yaparlar isterseniz Tlf numarasını veririm

elmetino

New member
Bilgiler için teşekkürler. O halde Telefon numarasını alabilirsem sevinirim.

asil

Yasaklı Üye
Bilgiler için teşekkürler. O halde Telefon numarasını alabilirsem sevinirim.

TLf cep 0541 245 85 80 Mehmet bey

iş 0212 520 36 61

cihazı orda görüp takmadan deneyebiliyorsun zaten, dokunmatiği ekranı görünce başka birşeye bakma Gereği duymuyorsun hemen yapım montajı diyorsun umarım yardımcı olmuşumdur

elmetino

New member
Mehmet Beyle konuştum.

Fiyat 1.250 TL + 100 TL montaj bedeli

taktıracağım en kısa zamanda.

Dışarıda montaj yaptırmak, tahminime göre garantiyi bozacaktır. Yanılıyor muyum?

TLf cep 0541 245 85 80 Mehmet bey

iş 0212 520 36 61

cihazı orda görüp takmadan deneyebiliyorsun zaten, dokunmatiği ekranı görünce başka birşeye bakma Gereği duymuyorsun hemen yapım montajı diyorsun umarım yardımcı olmuşumdur

asil

Yasaklı Üye
Mehmet Beyle konuştum.

Fiyat 1.250 TL + 100 TL montaj bedeli

taktıracağım en kısa zamanda.

Dışarıda montaj yaptırmak, tahminime göre garantiyi bozacaktır. Yanılıyor muyum?
Valla Ne yalan söyliyim garanti konusunu hiç düşünmedim 6 aydır kullanıyorum hiç problem yok çok şükür , ayrıca montaj çok iyi yapılıyor bayisi neyi nere takılacak ben bile şaşırdım işçiliğe kesme biçme yok servisten daha profesyonel çalışıyor adamlar,sanki
kia herşeyi garanti kapsamınamı alıyor inan ben servise güvenmem bu adamlara güvendiğim kadar üstelik çok titiz birisi olarak için rahat olsun fiyatta çok iyi bu fiyata nasıl olur diyiceksin kullandıkca ama yinede orda denemeden taktırma sonra benim yüzümden olmasın yazdıklarım benim fikrimdir herkesin bakışı görüşü farklı olabilir iyi günler

elmetino

New member
Bugün taktırıyorum navimex. Arabayı da 30000 bakımına verdim. Bakım bitince taktırmaya gideceğim. Yarınki buluşmaya gelince merak edenler bakabilir. Ayrıca servise navigasyonu dışarıda taktırmak garantiyi bozar mı dedim. Olası Sorunla bağlantısı olmazsa garanti bozulmuyor dediler.

elmetino

New member
Dün navimex i taktırdım. Gayet başarılı. Dokunmatik konusunda mükemmel. Premium araç sahipleri için şu bilgiyi vereyim: aracın orjinal mikrofonu kullanılamıyor. Cihazın mikrofonu ayrıca takıldı. Onun dışında aracın orjinal usb girişi kullanılamıyor. Onun yerine cihazın usb girişi torpido gözüne uzatıldı. Aracın geri görüş kamerası kullanılabildi.
Radyo mükemmel çekiyor. Wireless ı benim telefondan az çekiyor. 5. Kattaki evimin internetini göremedi.(telefonum aynı noktadan ağı görebiliyordu.) bu da çok sorun değil tabi. Sonuçta cihazın Wireless ını, telefondan hotspot yaparak kullanıyoruz.
Genel olarak oldukça memnunum.
Asil Bey tekrar teşekkürler.

asil

Yasaklı Üye
Dün navimex i taktırdım. Gayet başarılı. Dokunmatik konusunda mükemmel. Premium araç sahipleri için şu bilgiyi vereyim: aracın orjinal mikrofonu kullanılamıyor. Cihazın mikrofonu ayrıca takıldı. Onun dışında aracın orjinal usb girişi kullanılamıyor. Onun yerine cihazın usb girişi torpido gözüne uzatıldı. Aracın geri görüş kamerası kullanılabildi.
Radyo mükemmel çekiyor. Wireless ı benim telefondan az çekiyor. 5. Kattaki evimin internetini göremedi.(telefonum aynı noktadan ağı görebiliyordu.) bu da çok sorun değil tabi. Sonuçta cihazın Wireless ını, telefondan hotspot yaparak kullanıyoruz.
Genel olarak oldukça memnunum.
Asil Bey tekrar teşekkürler.

serdar bey güle güle kullanın kullandıkca görüceksin her istediğine cvp veriyor ,yazdığın usb konusunda eklemek istediğim orjinal usb bildiğim kadarıyla isteğe bağlı kullanabiliyor ama kesip montaj yapmak zorundalar bende istemediğim için gerek duymadım orjinal bozumasın dediğin gibi çok önemli değil bildiğin tablet montaj yapıldı arabaya şu gerçeği unutmayalım hiç birşey mükemmel değildir servisin taktığı necvox markaya bile 2.000 tl istiyolar boş haline... keyfini çıkar tekrar güle güle kullan buarada istersen bende çok güzel klipler var dvd olarak kaiteli kayıt yapılmış alabilirsin tasarımla uğraştığım için sorunsuz birleştirip kayıt yapıyorum ayrı bir havası oluyor araçta hayırlı günler...

rayen

Super Moderator
[MENTION=2462]elmetino[/MENTION] hayırlı olsun güle güle kullanın. Söylediğiniz fiyata mı takdırdınız yoksa biraz daha İndirim oldu mu? :)
Ben de İ30 a taktırsam mı diye düşünüyorum da. :)

elmetino

New member
Teşekkürler, daha fazla indirim yaptıramadım.

ceronimo1978

New member
Arkadaslar mehmet bey ile ilk kia ceed aracimda navigasyon arayislarindayken tanismistim. Kendisi dogubank'in eski esnaflardan olup urununun arkasinda olan bir yapisi var. Hatta montaj ekibide kendisi gibi tecrubeli ve egitimli. Isin basindan sonuna kadar ordaydim ve cok memnun kaldim. Aracimi gerci sattim ama halen problemsiz calistigini biliyorum. Simdi gt kullaniyorum ve uzerindr necvox var. Kisaca sunu soylemek gerekirse navimex kalite performans ve fiyat anlaminda cok onde. Kesinlikle aracinizda olmasi gereken bir donanim. Butceniz varsa hic tereddut etmeden alin derim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SpOrTmEn_

New member
Bu multımedya olayında gordugum kadarıyla herkes ıyı kotu bır karar verıp taktırmak ıstıyor ve dogal olarakta bır arayıs ıcıne gırıp ıyı bır yer buluncada cıhazı aracımıza taktırıyoruz, bu konuyu sabıt bır hale getırp bırde bu satıcıyla ''ceedclubtr'' adına gorusulup bız uyelere forumdan oldugumuzu belırterekten daha uygun bır fıyat yapabılecegını dusunuyorum sahısla bu sekılde gorusulup bızlerınde daha uygun bır fıyata bu cıhazlarımızı araclarımıza taktırabılecegımızı dusunuyorum forum yonetıcılerının de gorusunu alaraktan sanırım bu sekılde guzel bır calısma yapılır dıye dusunuyorum.
Asil nıcklı arkadas ıle beraber taktırdık bız cıhazı vıdeoda da gormus cogu arakdas gercekten de cıhaz su anda alınabılınecek en ıyı cıohaz dıye dusunuyorum bende satıcınında anlayıslı bırı oldugu kanaatındeyım umarım forum adına guzel bır calısma olur.

elmetino

New member
Cihazla ilgili iki sorum olacak.
1: google Maps i açtığımda hata veriyor. Google play den yüklemek istediğimde ise, ülkenizde kullanılamıyor hatası veriyor ve kurulamıyor. Apk sını indirip kurmayı deneyeceğim. Başka öneriniz var mı?

2: bizim arabalarda gösterge ışığını artırıp azalttığımızda orjinal teybin de ışığı göstergeler ile birlikte azalıp artardı. Navimex te ise, bir değişme olmuyor. Onun için ayrıca bir hamle yapmak gerekiyor. Sizinkinde de bu şekilde mi yoksa benimkinin input unu bağlamayı mı unuttular acaba.