motor kaputu fitili,klimadan çıkan ıslık sesi ve ön kol dayama

unalks

New member
bugün aracın üzerindeki kaba çamuru attırmak için mazot aldıktan sonra bir su tutturayım dedim sonra kenara çektim suyunu atmak için kaputu açtım içeriye baya su almıştı kablolar vs ıslanmıştı kaputun sadece ön tarafında fitil var kenarlardan direk su alıyor bakıp gören fitil çektiren varmıdır acaba ?

klimayı ön konsüldeki hava kanallarına verincede rahatsız edecek derecede ıslık sesi çıkartıyor ayrıca normal mi ?

son olarakta düz vitesin en full olanı olmasına rağmen nasıl olurda kol dayama hareketli değil anlamış değilim. acaba üst kapak sökülüp hareketli olanı takılabiliyor mu ? bilenlerden duyanlardan bilgi ve yardım istiyorum teşekkürler şimdiden :)

rayen

Super Moderator
Ynt: motor kaputu fitili,klimadan çıkan ıslık sesi ve ön kol dayama

Normal yıkamada kablolara kadar su gitmesi mümkün değil, ancak çok yakın mesafeden 200 barın üzerindeki makineler içeriye (motor kısmına) su sıçratabilir.
Hava kanallarından ıslık sesi duymadık, böyle bir şikayeti de duymadık. Video veya Ses kaydı varsa dinlemek isteriz.
Kızaklı kol dayama sadece Premium modelde var, Concept pLusa takıLır mı? bilemem. Araştırıp bilgilendirirseniz seviniriz.