merhabalar 2012 pro ceed concept plus crdi 128ps+powerbox= 160ps ile aranızdayım

batuhannkurtt

New member
merhaba arkadaslarım aracımı 2012mayıs ayında 0 aldım. siyah ve concept plus en full paketi dizel otomatik 128 beygir.
Araca prof yerinden powerbox taktırdım ve 160ps gibi bir güç ortaya cıktı.
siteye yeni üye oldum bundan sonra inş birlikte hos sohbetler fikir ve soru alısverisleri yapıcaz

fevzat

New member
hoşgeldin, taktırdığın powerbox yakıt tüketimini nasıl etkiledi ?

batuhannkurtt

New member
yakıt olarak aracımın sehir içi yaktıgı yakıt bana bayagı fazla geliyo aracı genellikle devirli kullanıyorum fakat asırı trafik oldugu zamanlarda 11-12lt ye kadar cıkıyo e5te vs normal kullanımdada 7.5lt den asagı düştügünü görmedim sehirdısında ise sakin ortalama 100-120km ile kullanımda 5.3 e kadar düşürdüm

performans olarakta 1.4 astra turbo 1.4tsi golf olsun aracın yanına bile gelemiyo ve 1.6lt c180 156ps mercedesi olan arkadasım aracımı tam gaz kullandıgında saskınlıktan agzı acık kaldı bu ne biçim araba ben böyle bi gidiş görmedim daha benim arabada diye yorum yaptı

omurkadir

New member
yazılım ile daha fazla güç ve yakıt ekonomisi alabilirsin boxtan.

batuhannkurtt

New member
Oneriniz için tesekkur ederim. Power box iptal mi ediliyo bu islemde ve yaptırabilcegim onerceginiz biyer var mi ortalama nekadara mal olur ve aracin motoruna vs. Herhangi bi zarari olur mu aracim 43bin de suan ilk aldigimda taktirmistim power box i suan bir zararini gormedim

Serkan OĞUZ

New member
Oneriniz için tesekkur ederim. Power box iptal mi ediliyo bu islemde ve yaptırabilcegim onerceginiz biyer var mi ortalama nekadara mal olur ve aracin motoruna vs. Herhangi bi zarari olur mu aracim 43bin de suan ilk aldigimda taktirmistim power box i suan bir zararini gormedim
Öncelikle hayırlı olsun hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.Yazılım için forumda detaylı ve kullanıcı yorumlarının bulunduğu konular bulunmakta. Ancak yine bilgi olması açısından Paşaoğlu servis bu işin uzmanı.Araç yazılımları konusunda kendini fazlası ile ispatlamış sorunsuz ve güzel hizmeti ile tek geçerim.Bende yazılım konusunu kendilerinin yardımı ile sorunsuz şekilde yaptırdım şu anda çok memnunum herhangi bir sıkıntı yok ve keyifle kullanıyorum.Motora herhangi bir zararı olduğuna dair şikayete denk gelmedim.Yazılımın power box'a göre daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.